Nowe zdjecia mojego malara

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
zdjecia znajduja sie w moim profilu
oceniajcie,i piszcie co jest nie tak i co moglo by poprawic wyglad
dzieki wielkie
pozdrowienia
  
 
Brakuje klatki!!
A tak pozatym to jest suuper!!
  
 
klatka jest w planie ale teraz troche krucho z kasa,a jak dobrze pujdzie to juz za miesic bedzie gleba,tylko nie wiem czy sie nie rozejdzie buda i moze lepiej bedzie najperw kladke wspawac a dobiero sie brac ze zawieche
  
 
Zdecydownie najpierw klatka. Potem dopiero zawias. Buda nie będzie jęczeć. nie zapomnij o dospawaniu jej do słupków. Znacznie wzmocni blachy. Pozdrawiam. Cze.
  
 
Masz kozackie fele niewspominając o kubełkach i zegarach , a masz może fotke zamka tylniej klapy ??? i jakie masz oświetlenie tablicy ????
  
 
No jak dal mnie no to SUPEROS !!! Naprawdę spox !!! podoba mi sie zegar, tylnia klapa, kubełki, kierownica, ...- długo by wymieniać

No ale tak naprawdę to wygląda bardzo fajnie

A z czego masz te białe boczne kierunki ???
  
 
witam ponownie

a wiec tak zamek w tylnej klapie mialem od cc ale mi linka pekla i sie wkurw..... i kupilem zapinki sparko bo one nie rdzewieja jak reszta tych podrubek

co do kierunkow to pochodza z opla tigry i pewnie z corsy bo to to samo.

i jeszcze co do podswietlania tablicy to:
-zrobilem to tak wyciolem wneke z cc razem z miejscami na lampki,i w zderzaku maluchowskim wyciolem wneke po wielu trudach ja dopasowalem,a wstawialem ja za pomoca pistoletu do naprawy zderzakow czyli nagoraco,nastepnie od tylu wzmocnilem wluknem a zewneczna strone wygladzilem szpachla aluminiowa,a na koniec 3 razy szpachla natryskowa i laker mat


pozdowienia
  
 
jeszcze jedno bo niewiem o co chodzi z tym dopasowaniem do slupkow tej kladki,a tak na marginesie to o tym jeczeniu buduy to cos slysze jak zjezdrzam z kraweznika lub wjezdrzam.slysze te dzwieki w okolicach dachu i jak by tam jak jest zamek dzrzwi.
To co fura sie rozsypuje?? ale zalamka
  
 
No maluszek kozacki . Masz superową tą kiere OMP'a i te kubły. Przydałyby się do nich szelki np. Sabelt'a 4 punktówki. Felunie trochę mi nie podchodzą ale każdy ma swój gust. Pomyśl coś może nad obiżeniem swojego kaszelka. No i to co podoba mi się najbardziej to tylny zderzak (xtra ci wyszła ta wnęka na tablicę rej. ). Ogólnie: prawie kozak, ładniutki .

Pozdrawiam
  
 
ladnie ladnie , podoba mi sie
  
 
Fele ladniusie, kierata, foteliki, tapicera tesh super!
Co najwazniejsze bialy!
Jak dla mnie BDB!!
  
 
fajniutki calkiem, a te zegarki od czego sa?
  
 
Bardz frajny, jeden z lepszych jakie widziałem..czasami ogladam cie stojacego pod wydzialem gorniczym polibudy w gliwicach (albo twoj sobowtor) i nie moge sie napatrzec
  
 
Cytat:
2003-05-08 00:00:52, _Maly_ pisze:
fajniutki calkiem, a te zegarki od czego sa?



Napewno z ccs'a (czyli Cinquecento Sporting) - mój qmpel ma właśnie takie.
  
 
zegary pochodza z cc sporting
a co do tego ze stoje pod polibuda w gliwicach to prawda, czyli nie widziales sobowtura

pozdrowienia