KUPIĘ - POSZUKUJĘ - Strona 98

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2017-01-15 22:50:58, tobiaty pisze:
Dziękuję za szybki odzew. Bardziej mnie interesuje coś przy granicy. Postaram się jutro do nich napisać - mam numery katalogowe części więc pewnie rozmowa będzie łatwiejsza i może będą mogli wysłać. Gdybyście Szanowni Forumowicze mieli jeszcze jakieś namiary na sklepy bliżej byłbym wdzięczny. Pozdrawiam.



Posiadam na sprzedaż "nowe" części do Łady 2101-2107 pochodzące ze zlikwidowanego sklepu motoryzacyjnego. Zostały wyprodukowane kilka lat temu. Spis części i ceny mogę wysłać zainteresowanym na życzenie.
  
 
Kupię parapet drzwi lewy przód.

P.S.: Czy te od dużego fiata są takie jak w ładzie i podejdą bez problemu?

Pozdrawiam
  
 
Witam!
Panowie i Panie poszukuję dość pilnie skrzynki bezpieczników na bezpieczniki płytkowe do Samarki 1500.
Jeśli ktoś ma na sprzedanie proszę o kontakt:
781461039
  
 
Kupię nowy tłumik końcowy do mojej Łady. Ktoś coś ma w dobrej cenie? Ewentualnie gdzie kupić coś rozsądnego?
  
 
Witam
Sprowadzam na zamówienie części / akcesoria do VAZ 2101/02/03/04/05/06/07/08/09/NIVA
Proszę pisać na e-mail
Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: Ross_ dnia 2017-02-08 19:09:54 ]
  
 
Kupię pokrywkę bloku bezpieczników 2105. Stan dowolny (lepiej żeby była sprawna tzn. nie popękana). Kontakt mail jswlaski@gmail.com lub PW.
  
 
Kupię deskę rozdzielczą w ładnym stanie od 2105! Szukam również foteli przednich, krzeseł!
  
 
Cytat:
2016-11-20 19:41:32, sztreker2107 pisze:
Potrzebny alternator do 2107 ktoś coś ? Najlepiej po regeneracji albo nowy byle się po kilku miesiącach nie rozsypał.. jak by ktoś miał coś pewnego lub link do jakiegoś dobrego sprzedawcy to proszę o info.



Całego nie mam ale stojan nowy org chyba tak
  
 
Kupię pióra wycieraczek reflektorów do 2107.
Ktoś wie czy jest to do dostania w PL lub Ukrainie? Jakiś namiar? Pozdrawiam
  
 
Wstępnie rozmyślam. Zakupie silnik 1.5/1.6 z możliwością wcześniejszego odpalenia i zmierzenia kompresji. Oczyeiście w rozsądnej cenie. Ostatecxnir moze byc goly slupek
  
 
Witam, szukam kierownicy do łady co by pasowała na wielowpust do 2102 ... tylko nie oryginalną cienką tylko coś grubszego co by w dłoni lepiej leżała
  
 
Cytat:
2017-03-28 15:38:17, krzysioslaw87 pisze:
Witam, szukam kierownicy do łady co by pasowała na wielowpust do 2102 ... tylko nie oryginalną cienką tylko coś grubszego co by w dłoni lepiej leżała


Z klasycznych to Monte Carlo, jakies raid-y itp, a z opcji budżetowych to Łada 2107, Polonez sprzed Plusa, Maluch sprzed Eleganta itp.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2017-03-28 15:38:17, krzysioslaw87 pisze:
Witam, szukam kierownicy do łady co by pasowała na wielowpust do 2102 ... tylko nie oryginalną cienką tylko coś grubszego co by w dłoni lepiej leżała



oto one, kilka stron kółek:
kierownica łada
  
 
Cytat:
2017-03-29 17:31:08, bartixr pisze:
oto one, kilka stron kółek: kierownica łada



Za montaż takiej kierownicy do dwójki trzeba jXXa urywać od razu. Sposób na radzenie z cienką kierownicą (a raczej z faktem, że jest śliska) od zawsze był ten sam - owinięcie jej owijką. Owijki były różne, np. plastikowe (również wielokolorowe), które pogrubiały kierownicę. Mnie osobiście podobają się te dziurkowane z oryginalnej skóry. I wygląda ładnie, i uroku dodaje, i w dotyku super. Swoją drogą, jedną taką posiadam na sprzedaż.



Powodzenia i pozdrawiam,
@lex
  
 
No i pięknie !!! Dzięki Panowie za podpowiedz, jak ogarnę temat układu kierowniczego w dolnej jego części to wezmę się za kierownice pozdrawiam
  
 
Kupię, najchętniej kompletne, zwrotnice z zaciskami hamulcowymi ,w dobrym stanie, przód, od tylnonapędowej Łady. Lewa i prawa strona, ewentualnie same płyty montażowe z zaciskami.
Oczywiście mogą być nez tarcz i klocków.
W celu założenia ich do Polskiego Fiata 125p
  
 
Kupię/dowiem się czy ktoś ma i ile kosztuje pokrywę tylną bagażnika w kolorze czerwonym do 2107. zamontowałem ducktaila i nie jestem jeszcze pewien czy podoba mi się
  
 
Poszukuję czujnika poziomu paliwa z "przelewem" powrotem paliwa do 2107. Prawdopodobnie od wersji 1,7i
  
 
Cytat:
2017-04-04 17:35:45, matigamer pisze:
Poszukuję czujnika poziomu paliwa z "przelewem" powrotem paliwa do 2107. Prawdopodobnie od wersji 1,7i



Mam coś takiego
  
 
Pilnie kupię gaźnik do 2107 / 2105 bądź też samą śrubę do regulacji mieszanki