KUPIĘ - POSZUKUJĘ - Strona 99

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie ma nikt tylnej klapy do 2107 czerwonej?
  
 
Kupię 4 sztuki kostek 8-pinowych jak przy wyłączniku ogrzewania tylnej szyby lub tylnej wycieraczki do Nivy. Mogą być bez blaszek/kabli - sam plastik niepopękany.

[ wiadomość edytowana przez: theant dnia 2017-04-17 20:31:11 ]
  
 
Cytat:
theant pisze: Kupię 4 sztuki kostek 8-pinowych jak przy wyłączniku ogrzewania tylnej szyby lub tylnej wycieraczki do Nivy. Mogą być bez blaszek/kabli - sam plastik niepopękany.



takie ?
  
 
chyba jednak o te chodzi
  
 
Poszukiwana belka zawieszenia przód do Lady Nivy, 98 rok. Ktoś coś?
  
 
@morphio: Tak te drugie pod prze/wyłączniki, bo pierwsze to zwykłe OK-[ileś tam] dostępne od ręki na Wolumenie. Niestety aukcja dotyczy wyłączników, ale zapytam sprzedającego o same kostki.
  
 
Samych kostek nie sprzedaje tylko wyłączniki razem z wiązkami, ale w tej cenie spoko, tylko że teraz zobaczyłem ceny dostawy i to chyba jakiś kiepski żart:
Opcje dostawy
Przesyłka kurierska: 68,00 zł
Przesyłka kurierska pobraniowa: 104,00 zł
Odbiór osobisty: 0,00 zł
Odbiór w punkcie po przedpłacie: 34,40 zł
  
 
zadzwoń o spytaj bo często ludzie robią błędy wpisując coś do ogłoszenia
  
 
Pisałem do Bartka ale może ktoś ma sprzedać używki w dobrym stanie:
1. Zapłon bezstykowy
2. Stabilizator mostu
3. Regulowany drążek Panharda
  
 
Kupię maskę do 2105!
  
 
Kupię tylną obudowę skrzyni rozdzielczej do Nivy 2004: 2121-1802080
W jacars.pl nie mają, na alle... też nikt nie ma.
Bo mi łożysko lata i simmering nie daje rady oleju utrzymać. Łożysko nowe więc to nie ono, nawet stare było OK. Przy zakładaniu nowego: po przejściu wcięcia na zeger łożysko wpadło do obudowy, zamiast wejść na ścisk.
  
 
Cytat:
Przy zakładaniu nowego: po przejściu wcięcia na zeger łożysko wpadło do obudowy, zamiast wejść na ścisk.



Obudowy już w takim razie nie żal... więc jak chcesz coś zaradzić (nie mówię naprawić, więc bez napinki proszę!) możesz spróbować porobić po całym obwodzie jakimś przecinakiem rowki albo punktakiem dołki, inna opcja to wkleić łożysko na np. poxilinę.
Czy pomoże? Tak. Czy to jest naprawa? Nie.
  
 
Mam jeszcze trochę czasu do przeglądu to będę szukał dalej. A jak nie znajdę to zrobię tak jak proponujesz lub wkleję na Loctite jak proponowali mi na forum4x4.pl.
  
 
Stary, sprawdzony sposób: nalutować na łożysko cyne. Wtedy wejdzie ciasno.
  
 
Poszukuję kompletnej wykładziny podłogowej do 2107, 2103, 2106 czyli dywanowej a nie gumowej w dobrym stanie. Może komuś zostało po budowie rajdówki?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Poszukuję maski do 2107 , ktoś coś wie ?
  
 
Cytat:
2017-05-13 09:34:08, michalwlo pisze:
Poszukuję maski do 2107 , ktoś coś wie ?

mam białą 887528169
  
 
Witam ! Kupie skrzynkę bezpiecznikow i przekaźników do 2107 na bezpieczniki topikowe, najlepiej nowa. 692562804
  
 
Witam, potrzebuje dwie kompletne zwrotnice do lady 2105/07, jesli ktos mialby takowe na zbyciu, prosze o info na priv lub nieco szybciej na tel. 789 096 074.


[ wiadomość edytowana przez: -maly- dnia 2017-05-23 23:35:07 ]
  
 
Witam,
Barany jak VFTS do 2105 ale bez cięcia podłogi - ktoś coś wie i może pomóc - gdzie kupić.