KUPIĘ - POSZUKUJĘ - Strona 70

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kupie uszczelke gumową wkładki zamka -potrzebna jedna dobra sztuka...(instaluje sobie wkładki z tico wszystko na jeden kluczyk)...pozdr
  
 
Kupie dętki 13 calowe do Łady
  
 

może ci listem poleconym wysłać ???
są zestawy naprawcze zamka, kila złotych kosztuje, w nich jest uszczelka.

Cytat:
2014-04-05 21:49:50, janjestemjan pisze:
kupie uszczelke gumową wkładki zamka -potrzebna jedna dobra sztuka...(instaluje sobie wkładki z tico wszystko na jeden kluczyk)...pozdr

  
 
Cytat:
2014-04-09 15:07:55, fragles94 pisze:
Kupie dętki 13 calowe do Łady



A to chcesz jakieś używane ? Aby tańsze ?
Bo są na allegro..

Ewentualnie coś z Rosji mogę ci wysłać, jeśli masz takie marzenie
  
 
Cytat:
2014-04-09 15:07:55, fragles94 pisze:
Kupie dętki 13 calowe do Łady



W sklepach motoryzacyjnych są po 15 zł jak dobrze pamietam
  
 
Kupię przednią maskę 2105 lub komplet. A może wiecie gdzie nabyć laminat ?

[ wiadomość edytowana przez: 77rally dnia 2014-04-18 08:30:55 ]
  
 
kupie!!
PILNIE BARDZO!!!

Poszukuje od kilku tygodni wałka głównego skrzyni biegów gdyż mój się ukręcił pomiędzy zębatką a łożyskiem (tak wiem dziwne miejsce) szukam i znaleźć nic nie mogę, to samo z całą kompletną skrzynią

Autko to łada 2110 z 1999 r. 1.5 73km.

Pasuje skrzynia od samary ale nie każda zależy od mocowania drążka zmiany biegów.
  
 
Cytat:
.... szukam i znaleźć nic nie mogę, to samo z całą kompletną skrzynią Autko to łada 2110 z 1999 r. 1.5 73km. ......




nie wiem, czy już się zorientowałeś na forum, że mogę załatwić wszystko co jest dostepne w motoryzacyjnych "rasiji"... ale nie tak pilnie jakbyś chciał.
kilak tygodni zejdzie..
pisz w razie potrzeby.
  
 
Cytat:
2014-04-19 21:49:16, bartixr pisze:
nie wiem, czy już się zorientowałeś na forum, że mogę załatwić wszystko co jest dostepne w motoryzacyjnych "rasiji"... ale nie tak pilnie jakbyś chciał. kilak tygodni zejdzie.. pisz w razie potrzeby.




To tak jak napisalem potrzebuje wałka głownego takiego o: jak bys dal rade mi to zalatwic i o jakich kosztach bedziemy rozmawiac abym mogl sie przygotowac. Nr seryjny wałka jeśli byś potrzebował to: "2110-1701105" z góry dziekuje za pomoc. lub jesli sie walka samego nie uda moze byc skrzynia od 11x lub samara 1,5 5 biegów ale koncowa produkcja tj po 1995. musi miec takie podejscie jak te zaznaczone na zdjeciu pod drazek zmiany biegow: https://www.motonews.pl/user.php?op=showphoto&f=22&picture=1398164283.jpg&uid=117636&uname=damiansa22
  
 

Takiego walka jak dales nie ma .. sa tylk oz kolami zebatymi..

Numer jaki daleś to wałek wtorny:


moge ci to wyslac na poczatku maja.. nowy oczywiscie, AvtoVaz.
  
 
Bartek, on potrzebuje do 110, a ty chyba wkleiłeś od klasyki.
  
 
ok, siegnalem do katalogu.




[ wiadomość edytowana przez: bartixr dnia 2014-04-23 15:06:38 ]
  
 
tamto to jest tez do skrzyni ale mam to w stanie idealnym. a potrzebuje walek pod biegi tak wlasnie jak w katalogu i tak jak napisalem. zdjecie wtornego do wgladu zeby bylo wiadomo o co chodzi. koszt nowego plus wysylka ile mnie wyniesie abym mogl sie przygotowac finansowo
  
 
KUPIĘ

Koledzy, potrzebuję komplet fabrycznych/miękkich sprężyn dla klasyki 01-07 - może komuś ostały się po zamianie. Dla uniwersala tylne chyba inne były, mnie wszystko dla sedana potrzeba

Valery
  
 
Cytat:
2014-04-26 07:23:40, Valery pisze:
KUPIĘ Koledzy, potrzebuję komplet fabrycznych/miękkich sprężyn dla klasyki 01-07 - może komuś ostały się po zamianie. Dla uniwersala tylne chyba inne były, mnie wszystko dla sedana potrzeba Valery


Hej,
Mi się zostały po zmianie. Oddam za flaszkę
Bardzo Ci się spieszy? Bo nie mam ich w domu i dopiero w następny weekend mogę po nie podjechać.

[ wiadomość edytowana przez: felype dnia 2014-04-26 08:01:56 ]
  
 
Cytat:
2014-04-26 07:58:22, felype pisze:
Hej, Mi się zostały po zmianie. Oddam za flaszkę Bardzo Ci się spieszy? Bo nie mam ich w domu i dopiero w następny weekend mogę po nie podjechać.



Felype - wielkie, wielkie dzięki! Mnie się bardzo nie spieszy - obecnie tylko Niva na co dzień. Reszta wozów do dokończenia.
Flaszkę mogę zawieźć osobiście przy kursie do Wa-wy - na Park Żerań często mam ładunki

Pozdrawiam,
Valery
  
 
Cytat:
2014-04-26 13:39:06, Valery pisze:
Felype - wielkie, wielkie dzięki! Mnie się bardzo nie spieszy - obecnie tylko Niva na co dzień. Reszta wozów do dokończenia. Flaszkę mogę zawieźć osobiście przy kursie do Wa-wy - na Park Żerań często mam ładunki Pozdrawiam, Valery



Spoko, postawisz kiedyś browara przy okazji. Może w tym roku uda się w końcu zorganizować jakiś spot.
  
 
Kupię NOWĄ ORYGINALNĄ sześciopinową kostkę do stacyjki, najlepiej ze starych zapasów. Kontakt na prv. Pozdrawiam.
  
 
Kupie poszerzenia łada vfts. Ktos cos wie? pliz o feedback

dzieki

J
  
 
Witajcie

Poszukuję wskaźnika ładowania do 2105, może być używany ale sprawny i w dobrym stanie .

kontakt na PW

Pozdrawiam
Paweł