KUPIĘ - POSZUKUJĘ - Strona 72

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pilnie poszukuję prawej przedniej piasty do 2107, najlepiej ruska używka lub nówka!!!
  
 
Ma może ktoś tylne zewnętrzne nadkola do klasyka? Chętnie kupię 2 szt.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Poszukuje beżowych boczków do łady 2106. Chciałbym, aby były proste, nie zniszczone stan weluru nie jest aż tak ważny, ponieważ prawdopodobnie pójdą do tapicera. Jeśli macie jakieś to bardzo proszę o info. Pozdrawiam
  
 
Dziękuję widziałem, nawet próbuje się skontaktować, ale jakoś przez cały dzień nikt nie odbiera. Niestety brakuje mi jedynie boczków, fotele zakupiłem wcześniej w stanie do renowacji weluru. Z tego co widzę po zdjęciach te z aukcji są w dużo lepszym stanie

[ wiadomość edytowana przez: Bartek2106 dnia 2014-07-09 22:58:52 ]
  
 
Cytat:
2014-07-09 21:23:52, Bartek2106 pisze:
Poszukuje beżowych boczków do łady 2106. Chciałbym, aby były proste, nie zniszczone stan weluru nie jest aż tak ważny, ponieważ prawdopodobnie pójdą do tapicera. Jeśli macie jakieś to bardzo proszę o info. Pozdrawiam


Mam tylne beżowe boczki, możemy się jakoś dogadać jak Cię interesują.
  
 
Felipe, dobrze że przypomniałeś mi o boczkach. Weź boczki dla mnie na zlot.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
kupię - w kolejności od priorytet z góry na dół -
-podnośnik manualny szyby (cały system) do łady 2105 84r przód kierowca i prawy tył.
-kompletny wydech (bez kolektorów) moze byc tuningowy ale tak aby pasował bez większych problemów i nie był dziurawy
-maskownice wlotów powietrza na masce (plastikowe pierdzielniki)
-maskownice na tylną szybę (plastikowe kratki)
-grill do 2105
  
 
Cytat:
2014-05-29 18:40:08, Rafako pisze:
Kupię kieł zderzaka przedniego do Łady 2103 w dobrym stanie. Serdecznie pozdrawiam.


Up! Nadal aktualne.
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Kupię słoneczka do 2106, lub chociaż tylko od strony kierowcy. Wzięło i się popsuło...
  
 
Witam wszystkich, ostatnio kupiłem felgi o.z z fiata i okazało się, że potrzebuje dystansów na przód. Ma ktoś coś takiego na zbyciu? Brakuje mniej więcej 20-25mm. Jeśli ktoś przerabiał ten temat to śmiało na pw.
  
 
Cytat:
2014-07-15 23:14:02, wejlantf pisze:
Kupię słoneczka do 2106, lub chociaż tylko od strony kierowcy. Wzięło i się popsuło...



Witaj!

słoneczka

Witaj!

Słoneczek aluminiowych nie mam.

Mam za to pierścienie ze stali nierdzewnej na felgi 13 - do wypolerowania.

Jak w moim samochodzie.

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ac160eb83561d7a1

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2014-07-21 18:38:05, Ladfan pisze:
Witaj! słoneczka Witaj! Słoneczek aluminiowych nie mam. Mam za to pierścienie ze stali nierdzewnej na felgi 13 - do wypolerowania. Jak w moim samochodzie. http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ac160eb83561d7a1 Pozdrawiam



A jemu nie chodzi czasem o daszki przeciwsłoneczne?
  
 
Cytat:
2014-07-21 18:38:05, Ladfan pisze:
pierścienie ze stali nierdzewnej na felgi(...)



Ja chętnie kupię takie pierścienie, w bardzo dobrym stanie, w rozmiarze 14 cali.
  
 
Cytat:
2014-07-21 22:36:57, felype pisze:
Ja chętnie kupię takie pierścienie, w bardzo dobrym stanie, w rozmiarze 14 cali.



Witam!

Niestety, 14 calowych pierścieni nie mam.

Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2014-07-21 18:50:30, fragles94 pisze:
A jemu nie chodzi czasem o daszki przeciwsłoneczne?

Dokładnie o takie coś mi chodzi. Te z allegro... Jakieś takie zalapotane, brudne. Możę ktoś z forumowiczów ma w nieco lepszym stanie?
  
 
Potrzebuje takie rzeczy, może ktoś ma?


1. Przewody hamulcowe krótkie elastyczne do przodu 2106
2. Kopułka, palec rozdzielacza.
3. Zestaw naprawczy gaźnika - uszczelki - jeśli jeszcze są takie...
4. Termostat

Wszystko do 1,3 na łańcuchu

Pilne : )
  
 
odezwij się na PW - kopułkę i palec mam. A przewody sam bym chętnie takie nabył. A termostat można przez neta kupić przecież.
  
 
Cytat:
2014-07-29 22:34:54, mpl pisze:
Potrzebuje takie rzeczy, może ktoś ma? 1. Przewody hamulcowe krótkie elastyczne do przodu 2106 2. Kopułka, palec rozdzielacza. 3. Zestaw naprawczy gaźnika - uszczelki - jeśli jeszcze są takie... 4. Termostat Wszystko do 1,3 na łańcuchu Pilne : )


luzik, wszystko jest takie same jak i w innych gaźnikowych klasykach.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2014-07-31 00:45:52, andrzej_krakow pisze:
luzik, wszystko jest takie same jak i w innych gaźnikowych klasykach.



OK, to został mi na razie takie coś do kupienia:

kawałek listwy przyprogowej plasticzny, lewy przedni, ma ktoś może ?

  
 
Takie pierdolowate plastiki mają 2106 nowsze. Starsze są na chromach. Być może pasuje od 07. Ale gdzie takie dostać, to nie wiem.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим