KUPIĘ - POSZUKUJĘ - Strona 74

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2014-08-28 17:45:38, mpl pisze:
Dzięki, ale który to ten właściwy RE.02707 czy RE.38307?



Ja bym obstawiał RE.02707
ten drugi ma jeszcze dodatkowo miejsce na żarówkę świateł postojowych, a jak wiadomo w Ładzie pozycje są w innym miejscu.
Dodatkowo możesz zakupić kostki oraz gumowe osłony na tyły.
  
 
Cytat:
2014-08-29 14:42:50, felype pisze:
Ja bym obstawiał RE.02707 ten drugi ma jeszcze dodatkowo miejsce na żarówkę świateł postojowych, a jak wiadomo w Ładzie pozycje są w innym miejscu. Dodatkowo możesz zakupić kostki oraz gumowe osłony na tyły.



Tak myślałem, całą resztę mam w dobrym stanie... sam odbłyśnik mi jest potrzebny ; ) - zamówię, zobaczę co przyślą. ; )
  
 
Cytat:
2014-08-30 00:21:02, mpl pisze:
Tak myślałem, całą resztę mam w dobrym stanie... sam odbłyśnik mi jest potrzebny ; ) - zamówię, zobaczę co przyślą. ; )



Jeśli drugie światło masz oryginalne to będą się różnić wzorem szkła. Najlepiej wymieniać parami.
  
 
Cytat:
2014-08-30 19:59:52, felype pisze:
Jeśli drugie światło masz oryginalne to będą się różnić wzorem szkła. Najlepiej wymieniać parami.



ja chcę wymienić sam odbłyśnik : )
  
 
Witam, kupię blok silnika z wałem korbowym, korbami i tłokami 1600 lub 1700. Jedyny warunek to brak luzu osiowego wału i brak konieczności szlifu.
Proszę o oferty na PW.
  
 
Kupie nowy, oryginalny aparat zapłonowy do 2106.
  
 
Cytat:
2014-09-03 18:49:42, fragles94 pisze:
Kupie nowy, oryginalny aparat zapłonowy do 2106.



mam coś takiego chyba
  
 
Hej, szukam podnośnika do szyb do 2107, lewego.
Ktoś coś gdzieś?
Prosze o info na PW.

Dzieki!
  
 
Kupie nabe do 2105
  
 
Kupie miske olejowa do 1500
  
 
Cytat:
2014-10-03 10:43:34, Tomek2107 pisze:
Kupie miske olejowa do 1500



1,2 1,3(łańcuch) 1,5 1,6 1,7 są takie same.
  
 
Tak, ale chodziło mi o miche do osobówki, Niva ma inną. Źle sprecyzowałem
  
 
To w takim razie i pompę oleju.
  
 
Kupię Ładę 2106. Sprawną, jeżdżącą, może wymagać poprawek ale niezbyt pilnych Interesują mnie oferty z Warszawy i bliskich okolic (max. 100 km) bo w najbliższych tygodniach nie jestem mobilny. W cenie zdroworozsądkowej i adekwatnej do stanu. Oferty typu "jedyna taka, po remącie tylko za dziewięć pińcet" i podobne kwiatki, proszę zachować dla bogatych petrolheadów lub pensjonariuszy zakładów zamkniętych, ja jestem zwykłym, ubogim ignorantem i nie stać mnie na ekonomicznie nieuzasadnione szaleństwa
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Kupie oryginalną korbkę podnośnika szyby do 2106.
  
 
Kupię oryginalne prawe lusterko do Łady 2107 (regulowane od wewnątrz), z całym kompletem szpejów do montażu (bo w mojej go w ogóle nie ma). No chyba, że w Ładzie się nie da go zamontować tak jak ja myślę, to wtedy niech mnie ktoś oświeci
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
firma jacars maja duze i male .sklep internetowy
  
 
kupię...do 2107
kratki powietrza środkowe (te z zamykaniem)...sprawne...

  
 
Kupię do Łady 2106
następujące graty
-Błotnik przedni prawy z otworami na listwy na nadkolach
-Błotnik tylni prawy z otworami na listwy na nadkolach
-Poszycie drzwi prawych przednich, lewych przednich
lewych tylnich, lewych przednich, lub drzwi nowe lewe kierowcy z możliwością montażu lampki
- kierunkowskazy boczne chromowane.
-Podłogę kierowcy i pasażera
Proszę info na priv jeżeli ktoś posiada takie graty lub wie gdzie można kupić
  
 
Kupię do Łady 2106 surowy kluczyk stacyjki metalowy.