KUPIĘ - POSZUKUJĘ - Strona 75

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czołem,

Oto co potrzebuję, czyli lista zakupów do mojej siódemki na dziś

1. Oryginalne fotele do 2107 najlepiej w kolorze beżowym / jasno brązowym i najlepiej z okolic Łodzi żeby wysyłka nie była droższa od foteli
2. Dźwignia hamulca ręcznego
3. Korbki szyb - 2szt. Najchętniej oryginalne (foto).
4. Boczne lusterka w jakimś ludzkim rozmiarze, regulowane od wewnątrz. Ewentualnie bardzo tymczasowo mogę przyjąć prawe małe regulowane, bo takie właśnie mam lewe (foto). Odnośnie tego co pisał macmaz_1 - faktycznie w jacarsie są, ale niestety brak choćby poglądowych fotek. Jeśli możesz nakieruj na jakieś sensowne.

Foty:
Korbka
Lusterko 1, Lusterko 2


[ wiadomość edytowana przez: Grigoras dnia 2014-10-27 15:31:27 ]
  
 
Kupię sprężyny obniżające do 2107, ktoś, coś?
  
 
Cytat:
2014-10-30 07:53:25, pemyk pisze:
Kupię sprężyny obniżające do 2107, ktoś, coś?



Pisz do kolegi bartixr.
  
 
Kupie 2107 z LPG do 2.5tyś zł.

W miarę pilnie
  
 
Poszukuję szarego zderzaka przedniego do 2107.
  
 
Kupie gaźnik 2106-1107010. Stan najlepiej nowy/bdb, ale rozważe każdy stan
  
 
Chętnie kupię tylne pasy bezwładnościowe do 2107, komplet do montażu. Nowe będą mile widziane ale dobrą używkę też przygarnę
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2014-11-05 23:48:16, Rafako pisze:
Chętnie kupię tylne pasy bezwładnościowe do 2107, komplet do montażu. Nowe będą mile widziane ale dobrą używkę też przygarnę Serdecznie pozdrawiam.



Para na tył, L + P 224 zł, nowe.
  
 
przygarnę pod strzeche kosę na zderzak przedni do 7ki i kierę bo ta moja jakaś taka cieniutka że mi w rękach nie leży
  
 
Poszukuję do 2109 :

1. fotel kierowcy
2. boczki na wszystkie 4 drzwi w stanie nieodłażącym
3. klosze lamp tylnych
4. lewego lusterka
5. pasy bezpieczeństwa na tył
  
 
Kupie nowy przewód zbiornika wyrównawczego układu chłodzenia do 2101-2107.
  
 
Witam.
Do mojej Łady 2107 poszukuję fotela kierowcy w kolorze brązowym. Może ma ktos taki fotel na sprzedaż? Jak cos to moge przytulić go razem z siedzeniem pasażera. Pozdrawiam!
  
 
Kupie osłone zimową na atrapę chłodnicy do 2106.
  
 
Poszukuje 2 kół do Łady najlepiej oryginalne żeby kołpaczki się mieściły mile widziane wróć najchętniej zimówki oponki.
  
 
poszukuję sprawnych części z demontażu od "sportowców" i "magazynierów" lub nowych:
- listwa zewnętrzna (chrom z plastykiem) ramki szyby drzwi lewych przednich 2101-6103472 ?
- uszczelki (2szt) bembenków zamków drzwi przednich 2105-6105418 ?
- zatrzaska tylnej kanapy 21021-6824100 !
- narożnik listwy progowej prawy 2015-5003036 !
- ogranicznik drzwi przednich 2105-6106082 !
- łącznik metalowy uszczelek drzwi 2101-5004073 !
- zaślepka śruby w liczniku 2105 - nie mam nr

! to pewniak a ? to chyba to
  
 
mamy kogoś w Gdańsku ?

mój serdeczny kolega, który kiedyś zresztą miał Ładną 2103 jest zainteresowany tą piękna Ładą . Gdyby była możliwośc podjechać, oglądnąć i porobić trochę zdjęć i mi wysłać na adek_rlkyahoo.com byłbym i kolega też bardzo zobowiązany
  
 
Potrzebuje dwóch pierdół:
- ciegno metalowe gazu/gaznika (to zakonczone dwoma plastikami, ktore naklada sie na dzwignie gaznika z jednej strony a z drugiej na taka dzwignie posrednia obrotowa). W sumie potrzebuje tylko obydwoch plastikow ale moze byc tez z calym ciegnem metalowym. Nie wiem czy sie jasno chodzi o ostatnia czesc mechanizmu sterowania przepustnica (pierwsza to pedal gazu)
- blokady zamka drzwi - popularne kolki/przyciski co wystaja ze drzwi. Potrzebuje min 4 sztuk, a najlepiej 8

Najlepiej jakby ktos mial obydwie rzeczy co by raz za przesylke placic
  
 
Wszystko pasuje od 125p
  
 
gregoryj chyba znalazłem w jednym miejscu:

- ciegno metalowe gazu/gaznika
- blokady zamka drzwi
  
 
Kupie zakrętki(?) do zbiornika spryskiwaczy, te do których przykręca się pompki spryskiwaczy. Dwie sztuki. Mogą być używane, byle całe, nie połamane.