KUPIĘ - POSZUKUJĘ - Strona 82

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czołem,
Potrzebuje hak do mojej siemiorki. Ktoś coś ma lub wie?
A jakby był do odbioru dzisiaj w Wawie albo od jutra w Łodzi, to dorzuce kratę browara
  
 
Cytat:
2015-05-17 18:05:02, Grigoras pisze:
Czołem, Potrzebuje hak do mojej siemiorki. Ktoś coś ma lub wie? A jakby był do odbioru dzisiaj w Wawie albo od jutra w Łodzi, to dorzuce kratę browara



Ciągle przewala mi się używany hak w stanie jak widać na zdjęciu:



Do wymiany puszka z przewodami, bo się rozsypała. Oddam za free na hasło Złombol
  
 
Złombol! Złombol! Złombol!

Patrz jaka ze mnie pierdoła, mogłem Cie po prostu wczoraj spytać to bym od razu zabrał... Niech się wiec jeszcze chwile u Ciebie poprzewala, ogarnę grafik jakoś na ten tydzień to dam Ci znać kiedy i jak odbiorę.
  
 
Cytat:
2015-05-18 16:07:22, Grigoras pisze:
Złombol! Złombol! Złombol! Patrz jaka ze mnie pierdoła, mogłem Cie po prostu wczoraj spytać to bym od razu zabrał... Niech się wiec jeszcze chwile u Ciebie poprzewala, ogarnę grafik jakoś na ten tydzień to dam Ci znać kiedy i jak odbiorę.



Git, zaklepany
  
 
Kupię skrzynie 4 lub 5 do 2107
  
 
Cytat:
2015-05-21 09:20:45, kisiello pisze:
Kupię skrzynie 4 lub 5 do 2107



Mam 4 za 200zł
  
 
Cytat:
2015-05-13 20:58:57, andrzej_krakow pisze:
potrzebuję pilnie nieuszkodzonej plastikowej osłony chłodnicy ( od strony komory silnika) do 2104/2105/2107 - do silnika z wentylatorem na sztywno zamontowanym na pompie wody


Wciąż szukam

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Witam wszystkich! Trafiłem tu bo od pewnego czasu poszukuję Łady 2103 lub2106(ostatecznie), może ktos z Szanownych Kolegów ma, albo wie kto ma i chce się pozbyć, wie gdzie szukać itd. Zależy mi na stanie dobrym lub bardzo dobrym szczególnie blacharsko. Dziękuję za wszelką pomoc, sugestie i uwagi.
  
 
Kupie podnośnik szyby przedniej lewej do 2106, coś takiego jak to.

[ wiadomość edytowana przez: fragles94 dnia 2015-05-24 13:09:20 ]
  
 
Cytat:
fragles94 pisze: Kupie podnośnik szyby przedniej lewej do 2106, coś takiego jak to. [ wiadomość edytowana przez: fragles94 dnia 2015-05-24 13:09:20 ]


sugeruję zadzwonić do Pana z Muniny lub Jacars'a
  
 
Witam,
poszukuję Łady Kaliny lub modelu z serii 110,111,112 w stanie bdb. Chciałbym kupić Ładę rocznikowo nie starszą niż 2006rok w stanie bdb. Najchętniej zarejestrowaną w kraju. Na portalach allegro, itp można spotkać czasami jakaś ładę z tych lat ale w 90% są to auta sprowadzane z niejasną przeszłością. Gdyby Ktoś coś wiedział lub miał pomysł jak trafić na ładny egzemplarz proszę o kontakt. Z góry bardzo dziękuję.
Pozdrawiam
Michał
mój adres e: m-zyzanski@yandex.com
  
 
poszukiwane dystanse do 2017

najlepiej z przedziału 15-20 mm

ktoś posiada na zbyciu ?
  
 
Cytat:
2015-05-28 18:11:28, KubaKubacki pisze:
poszukiwane dystanse do 2017 najlepiej z przedziału 15-20 mm ktoś posiada na zbyciu ?


Szukaj od fiata, Poloneza, cieniasa itp.
Czyżbyś w końcu jakieś kółka zakupił?
  
 
Cytat:
2015-05-29 10:04:04, felype pisze:
Szukaj od fiata, Poloneza, cieniasa itp. Czyżbyś w końcu jakieś kółka zakupił?



Zakupione już jakiś czas temu ale dopiero teraz miałem chwilę aby do renowacji oddać. Przy okazji też trochę mechanikę ogarniam. Zostanie tylko kosmetyka i poprawka blacharska. Nie wszystko na raz oczywiście bo finansowo nie wyrobię za 2 tygidnie wstawię foty to zobaczycie

Ps. Mam nieścisłość - średnica fabryczna pierścienia centrującego na piaście to 58 mm, 58,5 mm czy może 59 mm bo różne informacje są w internetach ??
  
 
Może ktoś ma dostęp do jakiegoś rysunku technicznego z opisanymi wymiarami na piaście - średnica i długiść kołnierza piasty ? Dorabiam dystanse niestety na wymiar i trzeba to zrobić jakimś wymyślnym patentem ozłocę !!!
  
 
Nadal poszukuję gaźnika Webera do Łady 1500, takiego jaki szedł w 2103.
  
 
Cytat:
ozłocę !!!



skad ty sieurwałeś? ile jesteś na forum ?

dawaj to złoto.. może być to jas wedrowniczek.
ile sztuk potrzebujesz, wybieraj:

dystanse, szpilki, nakretki..
  
 
Kupie pas przedni prawy z napinaczem. Pilnie.
  
 
Cytat:
2015-05-30 16:25:18, Astro2107 pisze:
Kupie pas przedni prawy z napinaczem. Pilnie.




To chyba od nowej Priory albo Granty, i to nie jestem pewny czy takowe są. Może podpasuj od jakiegoś zachodniego auta, bo w PL raczej takowych nie dostaniesz.
  
 
Kurw to mam problem dzisiaj miałem ostre hamowanie i no pas się zablokował a potem ze się tak wyrażę wszystko się rozlecialo i pas szmelc.