KUPIĘ - POSZUKUJĘ - Strona 87

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
.kupie drzwi lewe tylnie w kolorze takim jak MOJA WLADZIA...

  
 
Kupię ducktail do 2107 w rozsądnych pieniądzach. Najchętniej taki :

  
 
tez byłbym na to chetny
  
 
.Jest możliwość kupna tego spojlerka. Ale cena zabójcza, cos okolo 100$. Przy grupowym zamówieniu pewnie, te 20-25 $ można będzie zejść. Więc, to chyba nie specjalnie dobra cena. Jeżeli już kupować, to od Bartka, bo u niego cena dużo bardziej korzystna. Wręcz mogę zaryzykować i powiedzieć, że atrakcyjnie promocyjna. :

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим:

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2015-08-19 17:05:16 ]
  
 
Też bym wciągnął w rozsądnych pieniądzach
  
 
Ponawiam - kupię lusterko czarne lub chrom do 2101/2103/2106/Niva. Pilna sprawa!
  
 
Kupię nabę do 2103
  
 
Poszukuję elektronicznego zapłonu do swojej 2107.
Może ktoś chce się pozbyć?
  
 
Bartek ma komplet za ok 250zł
  
 
Słyszałem, ale pomyślałem że może ktoś już miał i chciałby się rozstać ze swoim
  
 
zawsze możesz pokombinować sam wszystko jest dostępne na allegro tyle że osobno
może wyjdzie 10 czy 100 złotych mniej ale może być większa frajda
  
 
Cytat:
2015-08-28 09:56:12, morphio pisze:
zawsze możesz pokombinować sam wszystko jest dostępne na allegro tyle że osobno może wyjdzie 10 czy 100 złotych mniej ale może być większa frajda



Daj linki. Zobaczymy z ciekawością.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
aparat zapłonowy

cewka zapłonowa

moduł zapłonowy

przykładowy zestaw części, można inne, można używane w 100% więc będzie taniej dorobić tylko kabelki i gotowe
Oczywiście wiem że nowe to nowe itd ale jest to zawsze jakaś alternatywa zresztą taki zestaw mam w rajdówce (używane elementy) i jestem mega zadowolony. Do 1300 kupiłem zestaw od Bartka bo aparat jest krótszy. Zawsze mogłem zrobić podstawkę aparatu zapłonowego albo pokombinować coś z aparatem z Golfa jak to robią Węgrzy ale nie tym razem
  
 
no i pytanie czy warto, te części używane wyjdą z wysyłką ponad 100 zł i trzeba jeszcze podorabiać kable a zestaw od Bartka 280 zł, nowy, kompletny, z instrukcją ja kupiłem od Barka i jak wreszcie skończę składać te nieszczęsne 1,6 to zobacze jak działa
  
 
Trzeba wziąć też pod uwagę to, że charakterystyka pracy aparatu nivy jest inna niż do klasyka. Będzie chodził, ale czy warto zaoszczędzić 100, żeby potem auto więcej paliło i miało mniej mocy?

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Panowie, pokazałem tylko alternatywę.
Kto co zrobi ? Jego sprawa
Ja mam w rally samoróbkę a w kombi zestaw od Bartka, obdwa chodzą wyśmienicie a aparaty i zapłon i tak reguluję po swojemu
  
 
Bez większych nadziei na sukces, ale spróbować warto - szukam fantu, który występuje w klasycznych ładach - trójnika, w który wkręcane są czujniki oleju (,,zwykły" i gruszka, która daje sygnał na zegar ciśnienia oleju).

Podobny wynalazek występował chyba też w autach rodzimych, dużych fiatach i poldolotach - gdyby ktoś taki miał ,,luzem", to też jestem zainteresowany.

Thx.
  
 
.Chwilę mnie nie było i widzę że taka dyskusja się rozwijała.
Pewnie bym szukał, kombinował, rzeźbił i dorabiał... gdybym miał na to czas Także wolę wziąć zestaw bo w tym przypadku z oszczędnością pieniędzy wygrała oszczędność czasu.

W związku z powyższym jeśli ktoś chce się pozbyć swojego zapłonu od Bartka, lub Barktu jeśli przeczytasz najpierw to a nie PW, to biorę!

Dla ścisłości chodzi o zapłon elektroniczny do 2107, silnik 1500.


Cytat:
2015-08-30 23:34:03, morphio pisze:
Panowie, pokazałem tylko alternatywę. Kto co zrobi ? Jego sprawa Ja mam w rally samoróbkę a w kombi zestaw od Bartka, obdwa chodzą wyśmienicie a aparaty i zapłon i tak reguluję po swojemu



[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2015-09-03 16:08:44 ]
  
 


kowal - takie elementy są od ręki u Muniny, najlepiek do niego zadzwonić, NIVA77 na allegro


[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2015-08-31 22:45:46 ]
  
 
Cytat:
2015-08-31 22:32:27, morphio pisze:
kowal - takie elementy są od ręki u Muniny, najlepiek do niego zadzwonić, NIVA77 na allegro [ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2015-08-31 22:45:46 ]



Super, dzięki za info. Spróbuję zatem