KUPIĘ - POSZUKUJĘ - Strona 89

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzień dobry.

Chcę zaoferować części zamienne do pojazdów rosyjskich.
Ja sam jestem w Rosji, wysyłam części do Polski.
Mam zapasowe części w Rosji.

Zacząłem handlować na Ebay, sprzedaje już też w Polsce:

http://www.ebay.com/usr/89080027997

Skontaktuj się ze mną przez e-mail:

visa4301@gmail.com

Możecie napisać na rosyjskich portalach społecznościowych:

https://vk.com/vinyl45

Telefon: +79080027711 (nie mówię po polsku)



Udostępniam status przesyłki, jak poniżej:









[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2015-11-22 21:55:46 ]
  
 
Poszukuję Łady 2105/2107 w dobrym stanie blacharskim - silnik nie istotny.
najlepiej aby była biała

  
 
Zerknij w komisie/szrocie przy wjeździe do Białej Podlaskiej. Byłem przejazdem w środę (nie zajeżdżałem). Koleś ma trochę autek z bloku wschodniego, było widać z drogi. Może będzie i Łada. Warto podjechać, daleko nie masz.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
Russia-parts pisze: Dzień dobry. Chcę zaoferować części zamienne do pojazdów rosyjskich.

a co tam jeszcze masz kolego
  
 
Cytat:
2015-11-23 22:47:55, morphio pisze:
a co tam jeszcze masz kolego



Czytaj ze zrozumieniem i bądź spostrzegawczy. Nie loguje się on tutaj, to raz, a dwa, kontakt poprzez mail. Patrząc na ceny, nie jest on dla Bartka żadną konkurencją, a i Bartek jest pewny.
  
 
Kupię emblemat na tylną klapę do 2106 "LADA 1500S", najchętniej nowy priv lub 668479054
  
 
Poszukuje haka holowniczego do 2107. Pozdro!
  
 
Kupię do Łady 2107

Pokrywę bagażnika - najlepiej ze starych zapasów bez korozji
Drzwi przednie lewe - ze starych zapasów, z otworem na lampkę w drzwiach, bez korozji
Drzwi przednie prawe - ze starych zapasów, z otworem na lampkę w drzwiach, bez korozji
Pas przedni dolny - ze starych zapasów, bez korozji

Nie szukam tutaj okazji cenowych - zależy mi bardzo na tych częściach
Części będą służyły do rekonstrukcji - odbudowy łady 2107
Kontakt tobiasz.krzysztof@gmail.com

Gdybyście Szanowni Użytkownicy tego forum mogli pomóc - może ktoś z Was ma na zapas i zdecyduje się sprzedać, może macie znajomych, może będziecie mogli mi przekazać jakieś namiary - kontakt będę bardzo wdzięczny

  
 
Kupię silnik.

Silnik 1.5 albo 1.6 na chodzie najlepiej z osprzętem czyli kolektory, gaźnik, rozrusznik w rosądnej cenie.

tel. 514522306
  
 
Kupię Nivę.

Gdyby ktoś coś słyszał o jakiejś taniej, najlepiej przed 91 rokiem to dajcie znać, chętnie przytulę. Najlepiej w okolicach śląska no chyba że naprawdę będzie niezła to mogę i nad morze jechać

Pozdrowienia


acha i jeszcze rozrusznik, do klasyki, węższy od standardowego, zdaje się że w wersjach z 1,7 takie już były
  
 
Niestety, tylko 1,7 MPI, pełny wtrysk.
  
 
kupię skrzynię 5kę do 2107 może być z Nivy
  
 
Kupie maskę do Lady 2105 (może być z laminatu)
cena adekwatna do stanu.
Preforowany kontakt telefoniczny: 603717880
Pozdrawiam
  
 
dźwigienki zaworowe potrzebne - 8 jednakowych
  
 
Silnik od nivy 1.7 na gaźniku lub monowtrysku chętnie przygarnę
  
 
kupie 2szt os wahacza dolnego do klasyka...
  
 
Witam serdecznie!

Poszukuje progów do klasyka, komplet, tzn. dwie strony: podproże, próg wewnętrzny, zewnętrzny(najchętniej z dziurami na spinki listwy) wzmocnienia pod łapy podnośnika kolumnowego łączącego się z podłużnicą, na wysokości nóg kierowcy i pasażera oraz koryta podłogi bagażnika- od strony koła zapasowego oraz zbiornika paliwa.

Zależy mi aby części były ze starych zapasów, mogą mieć oznaki korozji. Może orientujecie się gdzie można kupić/jakiej firmy części blacharskie do klasyka 2103, aby nie były podłej jakości? Wiem o człowieku co mieszka przy granicy, handlującym na znanym portalu aukcyjnym(niwas77, ladas77 czy jakoś tak), ale części te mają średnią jakość, przynajmniej tak to wygląda na zdjęciach, może znacie kogoś/żródło kto mógłby posiadać części lepszego sortu, blachy fabryczne, nie rzemieślnicze?

PS: Życzę wszystkim forumowiczom spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego nowego roku

  
 
To kwestia szczęścia, można i u muminy kupić oryginał, a można i gdzie indziej. Ja szukam części kilka lat i tylko oryginały. Jest to trudna sprawa, ale możliwa. Jak czegoś nie mogłem dorwać, to na pomoc przychodziła firma jacars.pl. Ale sprawa raczej trudna, więc jeżeli zależy ci na czasie, to kupuj to co jest i tyle.
  
 
Kupię gaźnik do silnika 1,6. Musi być w dobrym stanie, gotowy do założenia. Ktoś coś??
  
 
Kupię nową dużą panewkę wałka pompy oleju do Łady, najlepiej oryginał albo dobry zamiennik.