KUPIĘ - POSZUKUJĘ - Strona 96

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie jest takie same. Wygłuszenia jakieś mam.
  
 
kupie podpórkę, pręt maski do 2105/2107
kontakt: 603717880
  
 
Cytat:
2016-10-07 10:38:59, PiotrekSR pisze:
kupie podpórkę, pręt maski do 2105/2107 kontakt: 603717880


Albo jedno, albo drugie, bo są inne.
  
 
Cytat:
2016-10-07 10:50:57, SzokoLada pisze:
Albo jedno, albo drugie, bo są inne.



do 2105.
  
 
Odkupię wygłuszenie maski silnika Łady 2106 w dobrym stanie.

Mój adres e-mail: okienko6@gmail.com , tel. 794517735

Pozdrawiam, Ladfan.
  
 
takie coś mi potrzebne do silnika 1300

][/IMG]

  
 
Gdzie można nabyć takie poszerzenia nadkoli?



Mam w tej chwili takie kanciaste, też ładnie wyglądają, ale sposób ich mocowania pozostawia wiele do życzenia.
  
 
Nie przypominam sobie żebym takie gdzieś spotkałem. Być może ktoś adaptował we własnym zakresie.
  
 
Przeglądając zdjęcia ze strony Lada Niva Poland na FB sporo jest takich Nivek z tymi poszerzeniami. Szukając dla siebie samochodu też natknąłem się na jedną czy 2 sztuki które miały właśnie te nadkola. Także albo od czegoś pasują PnP, albo po mały modyfikacjach, albo są dedykowane, ale na razie takich nie znalazłem.

Jacars ma właśnie te kanciaste:



i jakieś okrągłe, ale tego samego typu co powyżej:



Oczywiście na allegro można znaleźć ale za minimum 500 PLN, czyli 3x drożej niż te co mam. Różnica to materiał i to że mają otwory montażowe, ale żeby cenę tak do góry?

[ wiadomość edytowana przez: theant dnia 2016-10-21 13:34:26 ]
  
 
kupię alternator do 2107, musi być sprawny i tani może komuś się wala jakiś po garażu?
  
 
Cytat:
2016-10-21 08:46:40, theant pisze:
Gdzie można nabyć takie poszerzenia nadkoli?
Mam w tej chwili takie kanciaste, też ładnie wyglądają, ale sposób ich mocowania pozostawia wiele do życzenia.



poszerzenia nadkoli
  
 
Takich to nie trzeba mi szukać za granicą, są w Polsce w podobnej cenie, ale to nie to. Przyjrzyj się dokładnie a zobaczysz różnicę. Te z linka są szerokie w połowie długości i zwężają się ku końcom - te które szukam są szerokie na całej długości.
  
 
Szukam reduktora do ładny nivy.

Ktoś ma może na sprzedaż?

Szymon
  
 
szukam kierownicy do 2101- tej z wewnętrznym chromowanym ringiem
będę wdzięczny za wszelkie namiary
  
 
Witam,

Poszukuję pokrywy silnika (maski) w dobrym stanie do 2106.
Kontakt: puzio10@wp.pl lub prv

Pozdrawiam
Rysiek
  
 
Cześć!

Poszukuję obicia oparcia tylnej kanapy (lub całego oparcia tylnej kanapy) w kolorze bordowym (czerwonym?) do Łady 2107. Może być bez podłokietnika. Stan: może być w górnej części oparcia zniszczona (czyli standardowe uszkodzenie od słońca )

Opcjonalnie, byłbym zainteresowany siedziskiem kierowcy/pasażera również w tym kolorze.

  
 
Są wskaźniki ciśnienia oleju, temperatury cieczy czy ilości paliwa w 03, 06, poszukuję takiego uszkodzonego lub kompletnej obudowy. Info proszę na priv.
  
 
Potrzebny alternator do 2107 ktoś coś ? Najlepiej po regeneracji albo nowy byle się po kilku miesiącach nie rozsypał.. jak by ktoś miał coś pewnego lub link do jakiegoś dobrego sprzedawcy to proszę o info.
  
 
Panowie witajcie,
Poszukuję dwóch boczków l/p drzwi przednich do 2107, może się komuś walają, stan to sprawa drugorzędna.
  
 
Cytat:
2016-11-21 19:59:51, Mty pisze:
Panowie witajcie, Poszukuję dwóch boczków l/p drzwi przednich do 2107, może się komuś walają, stan to sprawa drugorzędna.



jaki kolor bo mam 2 czarne tak jakby skórzane i 2 brązowe.