KUPIĘ - POSZUKUJĘ - Strona 97

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2016-11-23 10:07:54, Astro2107 pisze:
jaki kolor bo mam 2 czarne tak jakby skórzane i 2 brązowe.



Dziękuję udało mi się już załatwić bo temat byl bardzo na cito.
  
 
Poszukuję reperaturki gniazda sprężyny do łady 2101?

[ wiadomość edytowana przez: Gasiorekpawel dnia 2016-12-12 19:25:05 ]
  
 
KUPIE RADIO TONAR 303L może ktoś ma?????
  
 


Ja mam coś takiego. Nie działa w pełni - świeci i szumi. Jakby co.
  
 
jestem zainteresowany zakupem rozpórki przód i stabilizatora tył. Ktoś ma zbędne?
  
 
Witam

-Szukam skrzyni 5 biegowej do 2105 1300cc
-Gaźnika do 1300cc albo alternatywnego z innego auta
  
 
Cytat:
rozpórki przód i stabilizatora tył



rozpórkę jestem pewny, że mam w kraju i to raczej nie jedną, natomiast tylny stab. trzeba sprawdzić, kiedyś leżał jeden, ale czy ktoś zabrał czy nie, nie mogę sobie przypomnieć.
  
 
kupię silnik 1300 paskowca
  
 
Mam kompletny 1300 jak byś chciał
  
 
będę, wg ustaleń
  
 
Witam
Poszukuje mostu napędowego do Łady typu 2107
  
 
Hello,

chetnie przygarnę 2104 - może ktoś wie o jakimś zbłąkanym/porzuconym cudzie natury...

pozdrowienia

Paweł
  
 
Cytat:
2017-01-07 11:47:08, Pawel_VFTS pisze:
Hello, chetnie przygarnę 2104 - może ktoś wie o jakimś zbłąkanym/porzuconym cudzie natury... pozdrowienia Paweł


2104 ciężki temat ale idzie znaleźć tylko trzeba wisieć na ogłoszeniach , we wrześniu znalazłem znajomemu z forum przyzwoitą 04 z Warszawy
  
 
Samara, rocznik 1989/90 - kupię pilnie pokrywę skrzynki bezpieczników (stary typ bezpieczników). Na już kupię w dowolnym stanie, byle właściwie osłaniała skrzynkę, mogą być nawet ułamane zatrzaski. Kupię także w jak najlepszym stanie, chętnie nową
  
 
Witam
Jestem w trakcie rekonstrukcji samochodu Łada 2107.
Brakuje mi wielu części - większych i drobnych. Czy Szanowni Forumowicze znacie jakiś dobrze zaopatrzony sklep na Ukrainie w którym można by było zrobić zakupy ? Może jakiś sklep wysyłkowy ? A może ktoś z Szanownych zajmuje się sprowadzaniem części zza wschodniej granicy ? Z poważaniem
  
 
Ja polecam http://vaz-torg.com.ua/ - wybór bardzo duży, ceny bardzo przystępne, często możliwość wyboru pomiędzy częściami fabrycznymi, a zamiennikami. Nie orientuje się czy wysyłają do PL.

Pozdrawiam
  
 
Przecież ten sklep jest w Charkowie, a to praktycznie Rosja. Kto tam pojedzie? Myślę, że chłopaka bardziej interesuje coś przy samej granicy z PL.
  
 
Dziękuję za szybki odzew. Bardziej mnie interesuje coś przy granicy. Postaram się jutro do nich napisać - mam numery katalogowe części więc pewnie rozmowa będzie łatwiejsza i może będą mogli wysłać. Gdybyście Szanowni Forumowicze mieli jeszcze jakieś namiary na sklepy bliżej byłbym wdzięczny. Pozdrawiam.
  
 
Kupię siedzenia przednie do lady 2107
  
 
Witam
Kupię niedrogą 2105. Mechanicznie może być kiepsko byle blacha była zdrowa.
Jakby ktoś coś to dawać znaki