[126] alu cylindry?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kto co jak i po co ?
moto.allegro.pl/show_item.php?item=106540655



[ wiadomość edytowana przez: Peyyoo125 dnia 2006-05-31 14:59:04 ]
[ powód edycji: [126] [126] [126] [126] [126] !!! Regulamin !!! ]
  
 
Cytat:
2006-05-31 14:46:45, Witold_Rybarz pisze:
kto co jak i po co ?



Yyyy , ale że kto co i jak i po co dla kogo , że co ????????
O co Ci się kolego rozchodzi ??
Konkrety , bo wątek bezsensowny ląduje w koszu .
  
 
Po to zeby lepiej chlodzic.
  
 
z ch... sie na glowy pozamienial jak mysli ze to za 1000 sprzeda za taka kase to 50 konny silnik mozna kupic caly
 
 
Cytat:
2006-05-31 14:52:45, Peyyoo125 pisze:
(...)
Konkrety , bo wątek bezsensowny ląduje w koszu .


A że takowego tutaj nie ma (kosza ) to znaczy dosłownie, że w kosmos poleci
  
 
Cytat:
2006-05-31 14:59:51, markus-orange pisze:
z ch... sie na glowy pozamienial jak mysli ze to za 1000 sprzeda za taka kase to 50 konny silnik mozna kupic caly



on o już z półtora roku sprzedaje pierwsza cena to była 2tyś
  
 
Cytat:
2006-05-31 15:48:24, mateuszc pisze:
...cena to była 2tyś



 
 
wezcie to usuncie a link dajcie do odpowiedniego watku o allegro a nie .....
  
 
ale gosciu co to sprzedaje jest z Wawy wiec nic dziwnego ze ma w glowie poprzewracane
 
 
Cytat:
2006-05-31 15:59:51, markus-orange pisze:
ale gosciu co to sprzedaje jest z Wawy wiec nic dziwnego ze ma w glowie poprzewracane


[EIDIT]a w sumie race ma racje:] n/c



[ wiadomość edytowana przez: jaqo dnia 2006-05-31 16:29:26 ]
  
 
LOL
Tylko sie nie pobijcie
  
 
no nie przesadzajcie znowu,bo ta cena nie jest taka znowu wysrubowana.moze nie jest okazyjna ale nie przesadzajmy.1000 zł za glowice z pandy z kolektorem i gaznikiem,do tego cylindry alu frezowane...chyba ze ja zle rozumiem i 1000 to za sama glowice
  
 
Cytat:
2006-05-31 21:12:01, Poochaty pisze:
no nie przesadzajcie znowu,bo ta cena nie jest taka znowu wysrubowana.moze nie jest okazyjna ale nie przesadzajmy.1000 zł za glowice z pandy z kolektorem i gaznikiem,do tego cylindry alu frezowane...chyba ze ja zle rozumiem i 1000 to za sama glowice



no chyba jednak nie
Cytat:
(Mam również aluminiowe cylindry 704 ccm.600zł.nowy blok el,cały nowy układ korbowotłokowy z bisa z kołem i ze sprzęgłem)

  
 
1000 pln za sama glowiczke
  
 
Jeśli głowica faktycznie w dobrym stanie bez pękniec międzyzaworowych to warto..... Za cylindry tez bym tyle dał. Robiłem przymiary do stworzenia takowych i taniej się nie uda.....
  
 
Na dorbą sprawę to ja widzę tylko zeberka aluminiowe, a tuleja jest dotoczona z tulei od bisa, takie modyfikacje w głowicy mozna z powodzeniem wykonac w głowicy standardowej za mniejsze pieniadze, podobnie jak i te cylindry, zależy jakie ceny sa w różnych regionach polski i w różnych warsztatach i jakie kto ma dojścia.

Mocno przereklamowane, przecenione, a gościowi uderzyła chyba woda sodowa do głowy.
  
 
Nie myślałeś chyba o całkowicie aluminiowych cylindrach Wiadomym jest, że alu żeberka a reszta to byś lub cos jeszcze większego.
  
 
Takie całkiem śmieszne to to nie jest.
Bywały aluminiowe tuleje, a raczej całe bloki bez żeliwnych tulei. Najczęściej z chromowaną gładzią np. : Hilman Imp, Porsche 928
  
 
Teraz BMW takie technologie stosuje, aluminiowe cylindry powlekane chromem posiadają takze crossy takie jak KTM
  
 
a nie macie przypadkiem na mysli NiCaSil-u?

mi sie wydaje ze cylindry w co lepszych dwusuwach pokryte sa wlasnie NiCaSil-em, podobnie jak w prorsche 928

NiCaSil