[ot] Dobre klucze i narzędzia - jakie kupować? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
craftsman - rewelacyjne klucze

kumpel ma takie w garazu - ojciec mu ze stanów przywiozł
normalnie robota idzie aż miło z zestawem tych kluczy, zaciskow, szczypiec itp
pamietam zesmy odkrecali kiedys jakies cos dopieprzone - grzechotka wytrzymala stalowego preta o dlugosci ponad metra
mnie niestety nie stać
ja u siebie mam klucze produkcji RWKa (nie wiem czy polskie czy nie). Klucze maja juz ze 20-30 lat i z ani jednym nie mialem klopotu, rownież polecam.
polecam
  
 
craftsman jest zajebisty. moj wujek ktory jest mechanikiem hobbysta i mieszka od wielu lat w usa uzywa tych kluczy od b.dawna - twierdzi ze sa znacznie lepsze od stanleya.


sa naprawde niedrogie

w polsce praktycznie nie ma dobrych kluczy za przystepna cene... niestety. stanley kosztuje tyle co zloto a przecietne klucze łamia sie nagminnie
  
 
ja poleam birme HUSKY produkuje ona szaby narzędziowe w USa bardzo dobra jakoś wykonania i porządne klucze niestety drogie ja za swoją walizke zapłaiłem 200 dolarów
EDIT: macie stronke
KLIK
jeszcze mój zestaw



[ wiadomość edytowana przez: CEHU dnia 2006-06-08 00:08:43 ]
  
 
Jakby w Hameryce były tanio klucze Kuźnia to ja sie pisze
  
 
Cytat:
2006-06-08 00:08:04, Race_D pisze:
Jakby w Hameryce były tanio klucze Kuźnia to ja sie pisze


w ameryce wcale nie są takie tanie klucze
ale niektóre solidne
  
 
Cytat:
2006-06-08 00:09:41, CEHU pisze:
w ameryce wcale nie są takie tanie klucze ale niektóre solidne



mi wystarczy ze sa znacznie tansze niz w polsce

co do kuźni to, wsrod krajowego wyrobu nie maja sobie rownych. sa ok, tylko ze drogie

z kluczy na kazda kieszen polecam Covala, ale to tez kupa, choc napewno znacznie trwalsza niz chinskie gówno
  
 
no teraz może trohę taniej bo dolar nisko stoji
ja liczac wtedy dałem ponad 800 złoty było to dwa lata temu ale do teraz sie trzymają bardzo dobrze
  
 
a ile zaplacilbys w polsce?

ten komplet stanleya (a nawet gorszy) ktory pokazalem na poczatku kosztuje 800 zł... nawet jakby dular byl po 4 zeta to cena i tak jest przystepna...

w ogole wszystkie narzedzia czy to wiertarki, czy wkrętarki w polsce sa drogie w ch...

np kupilem sobie w hameryce wiertarke dewalta za 110 $ - w castoramie identyczna kosztuje 850 zł... rece opadaja, wkretarke tez dewalta kupilem za 80 $ w polsce 550 zł...

ukosnica (piła) makity (tej sobie juz nie kupilem) kosztowala 580 $ - identyczna w castoramie kosztuje UWAGA 3200 zł !!!

  
 
ten zestaw co koniu wkleil jest bardzo solidny i dobra cena,polecam gdyby jeszcze byl do tego w walizce zestaw kluczy plasko oczkowych... tak jak w tym stanleyu co dejta pokazal...
  
 
a tak naprawde to snap-on jest de best. Same sie sruby odkrecaja. no prawie:]
  
 
Cytat:
2006-06-08 00:31:12, dejta pisze:
a ile zaplacilbys w polsce? ten komplet stanleya (a nawet gorszy) ktory pokazalem na poczatku kosztuje 800 zł... nawet jakby dular byl po 4 zeta to cena i tak jest przystepna... w ogole wszystkie narzedzia czy to wiertarki, czy wkrętarki w polsce sa drogie w ch... np kupilem sobie w hameryce wiertarke dewalta za 110 $ - w castoramie identyczna kosztuje 850 zł... rece opadaja, wkretarke tez dewalta kupilem za 80 $ w polsce 550 zł... ukosnica (piła) makity (tej sobie juz nie kupilem) kosztowala 580 $ - identyczna w castoramie kosztuje UWAGA 3200 zł !!!


no masz racje ceny są nieporównywalne;/
ja dzisiaj oglądałem gumówki bo musze kupi to myślałem że sie tam przewróce oni już sami nie wiedzą jakie ceny rządac. szkoda że jak miałem możliwośi nie sprowadziłem sobie gumówki
jak będziesz jechac dejta to powiedz może bym sobie zamówił u ciebie jakąś 800 wat
  
 
Cytat:
2006-06-07 20:45:53, Koniu pisze:
takie cacko - http://www.allegro.pl/item107880815_oryginalny_honiton_ekstra_cena_faktura_vat_.html - mozna kupic za gorsze...a klucze sa bardzo dobrej jakości. Ja kupiłem wlasnie taki zestaw za 300zl w technice warsztatowej. [ wiadomość edytowana przez: Koniu dnia 2006-06-07 20:47:02 ]


Robiłem takim zestawem jakies 4 lata temu
Jak sie jeszcze praktyki miało.
Zestaw solidny....oprócz małej grzechotki W ktorej bebechy leciały jak liście na jesień.Ale z tego co pamietam,zestaw naprawczy kosztował pare złotych.
  
 
dejta moze mi cos wyslesz zobaczymy. a jakiej firmy polecacie dynamometryka ? proxxona ?
  
 
Polecam "Berner", grzechotki nie do zarżnięcia. "Gedore" - nie miałem z nimi do czynienia ale tez podobno dają rade
  
 
Cytat:
ja u siebie mam klucze produkcji RWKa (nie wiem czy polskie czy nie). Klucze maja juz ze 20-30 lat i z ani jednym nie mialem klopotu, rownież polecam.



Też mam ze dwa czy trzy, dają radę 13/17 oczkowy odsadzany wytrzymuje metrową rurę i walenie młotem, nic go nie bierze Ile śrub nim ukręciłem to bajka Tylko czy te klucze są jeszcze produkowane
  
 
Cytat:
2006-06-07 20:45:53, Koniu pisze:
takie cacko - http://www.allegro.pl/item107880815_oryginalny_honiton_ekstra_cena_faktura_vat_.html - mozna kupic za gorsze...a klucze sa bardzo dobrej jakości. Ja kupiłem wlasnie taki zestaw za 300zl w technice warsztatowej. [ wiadomość edytowana przez: Koniu dnia 2006-06-07 20:47:02 ]


Uzywałem taki komplet w wrasztacie... Jeśli bym nie wiedział co za narzedzia teraz kupic to bym odrazu zanabył taki zestaw... Jest wypasiony do warsztatu a do normalnego uzytkowania w domku to starczy na cale zycie i jeszcze dla pra wnuków (prócz grzechotki bo te padaja, ale to niezaleznie od tego jaka kupisz).
Pozdrawiam.
  
 
Dla Furiatów narzedzia tego producenta nullhttp://www.tengtools.com/ w promocyjnych cenach ok 15% rabatu (wiecej nie moge dac, odrazu mówie ze zero mam w tym interesu, poprostu mam mozliwosc dania rabatów). Narzedzia te sa generalnie drogie jak cholera, ale ich jakosc.. hmm.. poprostu miodzio Jakis czas temu uzywałem ich sciagacza do sprezyn, no porostu miodunio... szkdoa ze takowy sciagacz ponad tysiaka
  
 
odkopuje Trupa
Panowie o Myślicie o kluczach WISENT?? chodzi mi dokładnie o linie Profesjonal bo jestem własnie na etapie wyposażania garazu swojego Do tej pory uzywałem kluczy z supermarketu za 30zł i mnie kur**ca brała... w koncu powiedziałem dosc tego bo nawet zwykłej srubki nie da sie odkrecic! inwestuje w narzedzia
Dokładnie to tak wyglada ten zestawik:






co sadzicie o tych kluczach? Podobno sa porownywalne jakosciowo ze stanleyem i proxxonem, ale to podobno Całosc jest w metalowej walizce wyłozonej twarda pianką i robi wrazenie naprawde solidnego ktos miał stycznosc z ta marka ??
  
 
ja w garażu używam Honitona i równiez jestem bardzo zadowolony
  
 
jakiej produkcji jest ten wisent i ile kosztuje ten zestaw?