[ot] Dobre klucze i narzędzia - jakie kupować? - Strona 16

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
404zł, wysyłka gratis
http://www.narzedziowy.pl/2355_JONNESWAY-Zestaw-94-szt-nasadek-1-4-i-1-2.html
  
 
To właśnie znalazłem, i chyba się zdecyduje, ale jakby komuś z Was udało się zejść niżej, i nadal na tym zarobić, to dlaczego nie
  
 
Dziwne, wczoraj pod tym linkiem było 404zł, dziś już 547zł:/
  
 
podepnę się. Też potrzebuje kluczy do garażu tylko z funduszem ciężko. Możecie coś polecić w miarę taniego?
  
 
jak amatorka to idz w yato albo jonneswaya

plaskie możesz kupic coval
  
 
tak przeglądałem wczoraj oferty i wypatrzyłem proline w sumie mieszczą się w tym przedziale cenowym. ktoś zna ?
  
 
ta sama chińszczyzna co topex.
Amatorsko da radę, ale podejścia do niżej wymienionego yonnesway'a który nie wiem czemu przez flapa wylądował na tej samej półce co yato, podejścia nie ma.
  
 
bo ostatnio kosztują podobne pieniądze yato podrozalo
  
 
plaskie klucze z lidla daja

na tryczkach nie ma co oszczedzac, polecam s&r
  
 
Cytat:
2014-04-15 20:34:39, bolec666 pisze:
plaskie klucze z lidla daja na tryczkach nie ma co oszczedzac, polecam s&r


z lidla to na pewno podziękuje. miałem imbusy i wszystkie okrągłe.
  
 
Dobre i tanie... swojego czasu kupiłem klucze dexter Zestaw płasko oczkowych kosztuje w granicach 50pln kupiłem je bo był uszkodzony plastik i kosztowały 15pln Mam je do dziś i kręcą cały czas...
  
 
W pracy mam Facoma, kocham te narzędzia, bo można psuć do woli, fajnie jak się urwie, złamie, bo będę miał nowe
  
 
tylko ze wozek facoma kosztuje grube dziesiątki tys pln
  
 
Cytat:
2014-04-16 21:35:31, mac1us pisze:
W pracy mam Facoma, kocham te narzędzia, bo można psuć do woli, fajnie jak się urwie, złamie, bo będę miał nowe


Ale o czym my mówimy jakość facoma to jak snap-on, a to górna poprzeczka
Ja bym jeszcze zastanowił się nad SATA gwarancja dożywotnia w rozsądnej cenie.
  
 
może ktoś polecić jakis zestaw kluczy do amatorskiej zabawy w rozkręcanie i skręcanie auta? rdza też stoi na drodze, chodzi mi o jakies wytrzymale ale byle cena nie byla taka jak dla profesjonalnego warsztatu
  
 
Jeżeli chcecie z gwarancją na łamanie to polecam proline hd jak złamiesz klucz to nowy dają. jeszcze mi się nie zdarzyło zepsuć. Nie wiem czemu ludzie nie doceniają tych kluczy. moje już nie jedno przeszły i nic. ponadto uważam że są lepszej jakości od yato których kilka kluczy też miałem.
  
 
Miał ktoś doczynienia z narzedziami MANNESMANN ?
Daje to jakoś radę, czy lipa ?
  
 
Ja za to polecam Hans, mam taki wózeczek już ze 4 lata i dają radę

I oczywiście rodzima Kuźnia



[ wiadomość edytowana przez: Nowy666 dnia 2014-04-19 13:57:30 ]
  
 
http://bahco-narzedzia.pl
Tylko i wyłacznie.
Jakość, dużo lepsza od Jonneswaya, a cena połowę.
  
 
Do amatorki osobiście Polecam Honiton, jonnesway, oraz polską markę MJW - gwarancja dożywotnia i świetnie się sprawdzają, popsułem tylko jeden klucz i to można powiedzieć że z premedytacją, ale wymienili bez problemu na nówkę i śmiga do dziś