Gdzie w warszawie i okolicy - spawacz/blacharz

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sluchajcie panowie mam powazny problem... potrzebuje kogos, kto zajmie sie moim autkiem

Trzeba wspawac troszke latek w podlodze, ewentualnie nawet (niekoniecznie) wymienic progi

Moze ktos z Was z Warszawy ma spawarke i zna sie troche na rzeczy i bedzie w stanie pomoc?

Przede wszystkim chodzi o laty na podlodze, a jak da rade to i zeby progi przespawac...

w kazdym warsztacie mi mowia ze takimi pierdolami sie nie zajmuja, a chcialbym to zrobic w miare porzadnie - najlepiej z kims

Pozdrawiam i mam nadzieje ze pomozecie
  
 
Na stronie głównej forum znajdź temat POLECANI LAKIERNICY. Może tam coś znajdziesz.
  
 
no ale wlasnie oni sie takimi rzeczami nie zajmuja
  
 
No tak, trzeba dostarczyć nową podłogę żeby tylko wyciąć/wstawić
Szukaj poza miastem, może jakiś "wioskowy" spec Cie przyjmie.


pozdrawiam
  
 
Cytat:
whitefunk pisze:
Sluchajcie panowie mam powazny problem... potrzebuje kogos, kto zajmie sie moim autkiem Trzeba wspawac troszke latek w podlodze, ewentualnie nawet (niekoniecznie) wymienic progi Moze ktos z Was z Warszawy ma spawarke i zna sie troche na rzeczy i bedzie w stanie pomoc? Przede wszystkim chodzi o laty na podlodze, a jak da rade to i zeby progi przespawac... w kazdym warsztacie mi mowia ze takimi pierdolami sie nie zajmuja, a chcialbym to zrobic w miare porzadnie - najlepiej z kims Pozdrawiam i mam nadzieje ze pomozecie



Jeżeli blacharz to polecam serwis naprawy-nadwozi. Zakład znajduje się na Bródnie (róg Wysockiego) Fachowo, szybko, jak najbardziej na plus.

[ wiadomość edytowana przez: gigy dnia 2012-05-31 15:10:09 ]
  
 
Kilka firm z Warszawy i okolic:

blacharstwo