Jeszce cośo poprawieniu wyglądu?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie ciekaw jestem waszej opinii o czymś takim....
lampy
i to...lampy1
i jeszcze to....kierunki
  
 
Cytat:
2006-07-20 16:01:38, jarek48100 pisze:
Panowie ciekaw jestem waszej opinii o czymś takim.... lampy i to...lampy1 i jeszcze to....kierunki


lampy sa ładne i te cleary i te z ringami, co do kierunku to chyba wolałbym biały niz czarny.(zakladam że auto jest czarne)
Wszystko ładne, ale niestety cena do wydania jest kosmiczna patrząc na wartość samochodu.
osobiście wolałbym w E34 lampy czerwone z białym kierunkiem tylko.
  
 
Auto to ciemno srebrny metalik
  
 
Zgadzam się z Jeztomem
  
 
Kup lampy z bialym kierunkiem od M5, bo clary ladniejsze no ale co prawie o polowe drozsze, kierunki pasuja biale jak masz biale lampy, jakmasz przyciemniony przod to kup dymione, ringi mozna samemu wmontowac bez kupywania lampy specjalnie z ringami,. pzdr
  
 
Zdunken wiesz co raczej jestem perfekcjonistą i robienie ringów samemu nie bawi mnie. A pozatym co fabryczne to fabryczne. Na forum naczytałem się o sposobie robienia z patyczków od żaluzji czy czegoś tam jeszcze. Stary mnie sie wydaje że to po prostu nieprzystoi dla takiego samochodu jak BMW zrobienie jakiegoś światełka które będzie tylko namiastka prawdziwych ringów. Śmieszą mnie bmki z antenkami na dachu i takie tam bajery.
  
 
Cytat:
2006-07-20 17:56:27, jarek48100 pisze:
Zdunken wiesz co raczej jestem perfekcjonistą i robienie ringów samemu nie bawi mnie. A pozatym co fabryczne to fabryczne. Na forum naczytałem się o sposobie robienia z patyczków od żaluzji czy czegoś tam jeszcze. Stary mnie sie wydaje że to po prostu nieprzystoi dla takiego samochodu jak BMW zrobienie jakiegoś światełka które będzie tylko namiastka prawdziwych ringów. Śmieszą mnie bmki z antenkami na dachu i takie tam bajery.




To ja powiem tyle, sam rozkrecalem u siebie lampy i zamontowalem ringi kupione z allegro i nie jakies zaluzje tylko normale ringi dedykowane do mojego modelu e36, co do stwierdzenia co FABRYCZNE to FABRYCZNE to jestes w super bledzie, bo to nie fabryczne tylko podroba, ktora jest syfiarska a swiatlo swieci na wszystkie strony nie tak jak oryginalne lampy BOSCH-owskie, do ktorych mozna zamontowac RINGI niemieckiej firmy
  
 
Cytat:
2006-07-20 18:23:45, zdunekm pisze:
To ja powiem tyle, sam rozkrecalem u siebie lampy i zamontowalem ringi kupione z allegro i nie jakies zaluzje tylko normale ringi dedykowane do mojego modelu e36,


i napewno były to ringi nie zrobione z patyczków z żaluzji i przez firme BMW

Cytat:
co do stwierdzenia co FABRYCZNE to FABRYCZNE to jestes w super bledzie, bo to nie fabryczne tylko podroba, ktora jest syfiarska a swiatlo swieci na wszystkie strony nie tak jak oryginalne lampy BOSCH-owskie, do ktorych mozna zamontowac RINGI niemieckiej firmy



Fakt nie sa to ringi zrobione fabrycznie tylko w stodole na kolanie u pana stefana

pzdr
  
 
ja napisze tak...

co do reflektorow i kierunkow - bardzo ladne...

co do lamp (tyl) to kupilem takie odpowiedniki do mojej e36 i mialem je jakies... 2 tygodnie. ktos na forum napisal mi madrze - nie rob z beemki nexii i sprzedalem ustrojstwo i kupilem oryginalne lampy z m'pakietu.
i jestem zadowolony.

wiec przod tak, tyl nie. pozr k1c
  
 
K1 cyprys dzieki za opinię. Zresztą wszystkim dziękuje za opinię. A tak nawiasem mówiąc powiedz mi czym się różnią tylne lampy M5 od normalnych w modelu e34
Wolę spytać bo głupi bedę przez chwile a nie przez całe życie (jak to mawiał Marcin_Radom.
Pozdrowki dla niego z Afganistanu
  
 
Mam pytanie do zdunekm :Ciezki jest taki montaz?Duzo Ci to zajelo?Bo pewnie trzeba tez to pozniej dobrze uszczelnic silikonem?Mi koles co sie takimi rzeczami zajmuje powiedzial ze w e-36 jest za malo miejsca na ringi
wiec mnie troche zmartwil ale widzialem gdzies na Allegro a teraz czytam ze w dodatku sam montowales.I jak to sie prezentuje?Moglbys jakas fotke zamiescic w swoim profilu z checia bym zobaczyl...baaa pewnie nie tylko ja Pozdrawiam Artur
  
 
Cytat:
2006-07-25 00:55:20, Makavelli1 pisze:
Mam pytanie do zdunekm :Ciezki jest taki montaz?Duzo Ci to zajelo?Bo pewnie trzeba tez to pozniej dobrze uszczelnic silikonem?Mi koles co sie takimi rzeczami zajmuje powiedzial ze w e-36 jest za malo miejsca na ringi wiec mnie troche zmartwil ale widzialem gdzies na Allegro a teraz czytam ze w dodatku sam montowales.I jak to sie prezentuje?Moglbys jakas fotke zamiescic w swoim profilu z checia bym zobaczyl...baaa pewnie nie tylko ja Pozdrawiam Artur




Montaz jest prosty, tylko trza miec silikon i cierpliwosc. Kupujesz ringi z allegro maga byc te aczkolwiek ja mam grubsze i mniejsze. sa 2 typy. jedne montuje sie od srodka montujac je pod szkla wewntrznych kloszy, a 2 typ to montaz na szkla wewnetrzene i tu jest wiecej roboty bo trzeba rozsilikonowac wewnetrzne szkla, ale wieksze ringi lepiej widac z daleka. Podczas zakladania ringow mozna sobie poczyccis lampy aby byly idealnie czyste, bo jak wiadomo jest na nich drobny nalot ktory pozostaje podczas parowania. Co do fotek to masz je tutaj:
1
2
3
4
5
6
7
8
8
9
10

PS: Tu masz jak samemu zrobic ringi. Ringi wystepuja pod nazwa ANGEL EYES (oczy aniola) jest tego pelno na ebay.com lub ebay.de, w roznych kolorach i nie tylko do e36. pzdr




[ wiadomość edytowana przez: zdunekm dnia 2006-07-25 10:09:15 ]
  
 
Cytat:
2006-07-21 09:35:43, jarek48100 pisze:
czym się różnią tylne lampy M5 od normalnych w modelu e34



no ///M maja zawsze bialy kierunek... ale taki matowy bialy tak jak masz np swiatlo cofania... na mojej ikonce mam juz te lampy z ///M... matowe biale kierunki... a tamte z allegro sie strasznie blyszcza i kierunki sa w sumie zupelnie przezroczyste...
  
 
dokładnie takie
  
 
Dzieki
A lampy są super już je zamówiem.
  
 
Cytat:
2006-07-25 17:44:55, k1cyprys pisze:
no ///M maja zawsze bialy kierunek... ale taki matowy bialy tak jak masz np swiatlo cofania... na mojej ikonce mam juz te lampy z ///M... matowe biale kierunki... a tamte z allegro sie strasznie blyszcza i kierunki sa w sumie zupelnie przezroczyste...




Tak masz racje. Oryginalne lampy od ///M sa bardziej zmatowiale. A propo lamp kupilem do swojej jakies pol roku temu nieoryginalne i sie wkurzam bo bardzo chcialem kupic oryginaly ale sa ciezko dostepne, po kupnie podrobek mialem klopoty z uszczelkami i ciagle musielm poprawiac oprawke zarowki od swiatla STOP bo co dziura i wstrzasy to ja obracalo.Pozatym oryginaly to oryginaly. i juz nie nie moge zmienic.


PS: k1cyprys gdzie kupiles oryginalne lampy i ile dales??
  
 
no wyszlo tak, ze jak sprzedawalem moje "klary" na allegro ktos inny sprzedawal te z ///M i sie zamienilismy... a ile mnie wyszlo? ponad 400zl za moje dalem i mialy 2 tygodnie i wysylka ok 15zl

a co do moich to sa idealnie takie same, co do milimetra, ale tylko prawa ma wytloczone logo BMW na kloszu, a lewa juz nie. ale mowie wam ze sa identyczne z przodu, boku tylu i swieca tak samo... aha, i swiecilo mi tylko po jednym pozycyjnym wiec przelutowalem kabelek z tylu i juz jest ok czyli po 2 jak fabryka dala... co do ceny to ciezko powiedziec czy duzo czy malo... mam nadal oryginalne (i zeby bylo smiesznie 2 lewe i 1 prawa i 4 pomaranczowe kierunki) wiec jak mi sie znudza to sprzedam i zaloze oryginaly
  
 
moje wygladaja tak jak na przedostatnim foto w moim profilu (nie wiem czemu nie moge wkleic tego foto)
aha i jesli moge cos zaproponowac, to zdunekm kup sobie zarowki do przednich kierunkow typu "silver" - naprawde duzo lepszy efekt ale ty tylko taka mala sugestia zerknij na ostatnie moje foto z profilu

[ wiadomość edytowana przez: k1cyprys dnia 2006-07-25 21:29:33 ]
  
 
Cytat:
2006-07-25 21:27:11, k1cyprys pisze:
moje wygladaja tak jak na przedostatnim foto w moim profilu (nie wiem czemu nie moge wkleic tego foto) aha i jesli moge cos zaproponowac, to zdunekm kup sobie zarowki do przednich kierunkow typu "silver" - naprawde duzo lepszy efekt ale ty tylko taka mala sugestia zerknij na ostatnie moje foto z profilu [ wiadomość edytowana przez: k1cyprys dnia 2006-07-25 21:29:33 ]




Czyli zamieniles sie za te oryginalne od ///M za clary, ktore dales 400 zł ?? czyli dales jednym slowem za te oryginaly 400 zł?? czy dobrze to rozumiem ?? Co do zarowek silver to juz to mialem - 2 fotka w profilu sa zalozone kiedy je mialem przez 2 dni. Bo tak naprawde to szajs ze szok, wogole slabo widac jak sie wlaczy kierunek, chcesz sie przekonac wlacz sobie z 1 strony silver a z 2 pomaranczowe i wlacz awaryjne a bedzie roznica 4 X wieksza !! Ja wiem ze to lepiej wyglada bo nie widac pomarancza , ale liczy sie bezpieczenstwo. Ja na 2 dzien sciagnelem i tak jest lepiej niz miec poamranczowe kierunkiwiec po co jeszcze cudowac?? . Co do lampy lewej to masz podrobe, niemozliwe ze jest to oryginal skoro nie ma loga, jesli jest logo jest to oryginal BMW, natomiast jest mozliwe ze to oryginal ale filmy ktora robi czesci dla BMW, ktore pozniej maja stepel BMW, skoro mowisz ze tak samo swieca, wiec to moga by orygiinaly ale nie BMW zobacz ta aukcje cena strasznie duza.

Szczerze to ja proponowalbym wywalic te zarowki silver, moze w nocy jest OK bo widac ale w dzien przy sloncu mozesz sie sam przekonac, niech ktos jedzie autem stan na skrzyzowaniu i popatrz jak swieca ten dziadoski wymysl. I nie powiem ze sa lepsze zarowki czy gorszeja zamowilem a allegro filmry CARPOINT i jak mowie po 2 dniach wywalilem.

PS:No foty OK a gdzie halogeny?? czyzby sobie ktos przywlaszczyl ?? zamonotuj ramki i dodatkowo owin drutem pod kanalem bo kradna ile wlezie wszelakie rzeczy jakie mozna w szybki sposob skubnac. pzdr


[ wiadomość edytowana przez: zdunekm dnia 2006-07-25 22:42:58 ]
  
 
spoko, wyszly mnie 400.. takie ceny
co do zarowek kierunkow to kupilem w sklepie z lampami za 17zl komplet niemieckich (sa dwa rodzaje), swieca bardzo ladnie nawet w sloneczne dni. a jesli mnie ktos "stuknie" to sie nie martwie bo mam DAS'a
halogenow nie zalozylem jeszcze po malowaniu...bo jeden byl pekniety. teraz licytuje brakujacy i na dniach bede mial. a co do ich mocowania to opatentowalem przykrecenie halogenu od dolu zderzaka 2 srobami - sa nie do ruszenia