GADŻETY KLUBOWE!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie chciałbym usłyszeć wasze zdanie na temat gadżetów naszego klubu.
Moja propozycja będzie otwarcie sklepu klubowego w celu ciągłej sprzedaży gadżetów. Żeby nie trzeba było zamawiać, co jakiś czas.
wg. mnie w sklepie klubowym powinny sie znaleźć takie artykoly:

- koszulka klubowa
- naklejka klubowa
- naklejka klubowa na ramkę pod tablice
- smycz klubowa

I opcje dodatkowe wiem ze moze nie być chętnych

- kurtka klubowa
- polar klubowy
- kubek klubowy

Chciałbym taki sklep zrobić żeby każdy wyrazie, czego mógł o każdej porze zamówić wybrany gadżet klubowy a nie zbierać odpowiednia ilość osób i dopiero wtedy wysyłać zamówienie.
Co wy na to może nie potrzebne gadżety albo sklep?

Jezeli bedzie zainteresowanie ja sie zabieram za zbieranie informacji od firm i rusza sklep. Oczywiscie wszystkiego naraz nie bedzie nie wiem jak z kosztami to bedzie.


[ wiadomość edytowana przez: FilipTeodorek dnia 2006-07-26 12:56:04 ]
  
 
napewno gadzety typu koszulka, naklejka i smycz powinny byc choc i cos do reszty to tez ciekawy pomysl... pozyjemy zobaczymy
  
 
Pytam bo musze zorjentowac sie cenowo jak to by wygladalo.
  
 
uwazam ze to swietny pomysl.mysle ze kazdego bedzie stac na zakup jakiegos gadzetu. musimy wypromowac nasz klub , mozna np tez wydrukowac male wizytowki z adresem www i wsadzic za szybe spotkanej corsy, moze akurat ktos sie zapisze. pozdrawiam
  
 
jestem w fazie projektowania takiej wizytowki ktora bedzie dosptepna na forum a potem kazdy bedzie mogl sobie wydrukowac.
  
 
jak bedziesz cos wiedział pisz odrazu zobaczysz ze beda chetni

bo to jest pomysl!!!
  
 
No to wszystko jasne odnosnie naklejek
naklejki robione metoda ploterowa czyli zostaja same literki i logo na aucie.
koszt ok 12zl sztuka plus koszta wysylki. zbieram zamowienia
prosze podawac:
ilosc sztuk i jaki kolor biala czy czarna. Niestety musze miec najpierw pieniadze potem dopiero skladam zamowienie w firmie.
  
 
Nikt niechce naklejek?
  
 
Wow, jeszcze jeden klub CORSY - świetnie.

A jakie gadzety są do wyboru?
  
 
Witaj OGI milo ze tak odebrales powstanie tego klubu gadzety tak jak na poczatku postu jest lista mysle o koszulakch naklejkach smyczach itp ale narazie brak userow i chetnych zeby zaczac produkowac cokolwiek naklejki narazie zaczne robic, ulotki sa takze kto moze to wtyka za szybki
P,S
zapraszam do zamawiania naklejek!!


[ wiadomość edytowana przez: FilipTeodorek dnia 2006-08-31 00:06:14 ]
  
 
witam
mozna obejrzeć wzory naklejek??
  
 
wszystko jest tutaj: NAKLEJKI