Książkao Espero

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kto mi powie gdzie i jak mozna dostac ksiazke uzytkowania espero. Chetnie ja tez kupie, ja jestem z Krakowa
Robert
  
 
CO sie smiejesz roland66 własnie ten gosc sie domnie odezwał i chce ta ksiazke i co kopara opadła. Jak mam mozliwośc to pomagam.


[ wiadomość edytowana przez: adasko_21 dnia 2006-07-21 16:51:57 ]
  
 
Popatrz na datę posta
Obawiam się, że Robert nie ma esperacza już od dawna
  
 
Skoro temat i tak odświeżony to chętni pisać na priva a dam adres skąd ściągnąć. Gdzieś na forum dawałem link do tej edycji ale tamten serw już nie chodzi a na razie nie mam gdzie umieścić na stałe.
  
 
A ma ktos może katalog części zamiennych w języku polskim?
  
 
Cytat:
2006-07-21 11:32:08, Buba030 pisze:
A ma ktos może katalog części zamiennych w języku polskim?



ASO
  
 
Cytat:
2006-07-21 11:34:23, piotr_ek pisze:
ASO


Nie tylko ASO , niektore sklepy motoryzacyjne tez mają ale tylko w wersji papierowej (przynajmniej tak mówią) i na dodatek nie chca wypozyczyc.......
  
 
DU sprzedawało każdemu kto zapłacił z jakieś 300 zł.
  
 
Witam.
Katalog w wersji elektronicznej po polsku można kupić na stronie www.daewoo.tii.pl
Kobar
  
 
Cytat:
2006-07-21 20:51:37, kobar pisze:
Witam. Katalog w wersji elektronicznej po polsku można kupić na stronie www.daewoo.tii.pl Kobar


A demo jest gratis.
  
 
jak ktos chce mogę sprzedać taką książkę:
nulllink
instrukcję obsługi oryginalną też mam

dzwońcie piszcie na 509106329 albo GG 5759332

pozdro!


[ wiadomość edytowana przez: Dedis dnia 2006-07-22 14:43:26 ]
  
 
taka książka na allegro chodzi po około 45zł, wiem bo sam sobie nabyłem, warto mieć.
  
 
Ta książka to jest fajka-nic tak naprawdęw niej nie ma-gdzie jest wlew paliwa i podobne bzdety to każdy wie.Sciągnij sobie serwisówkę z internetu-to dopiero jest kopalnia wiedzy i tam jest naprawdę co poczytać!!!Ja ściągnąłem ją e-mulem jakies pół roku temu-dwa tomy , razem ok.40 mb.
  
 
Cytat:
2006-07-26 22:30:29, leszek_espero pisze:
Ta książka to jest fajka-nic tak naprawdęw niej nie ma-gdzie jest wlew paliwa i podobne bzdety to każdy wie.Sciągnij sobie serwisówkę z internetu-to dopiero jest kopalnia wiedzy i tam jest naprawdę co poczytać!!!Ja ściągnąłem ją e-mulem jakies pół roku temu-dwa tomy , razem ok.40 mb.



hehe no widzisz chłopie ile to musiałem się naskanować żeby potomni mieli dobrze..
  
 
Książka serwisowa espero w języku polskim jest do ściągnięcia ze strony czeskiego klubu espero. Jest tam też książka użytkownika (espero uzivatelska prirucka) po czesku.
Adres strony to http://espero.daewooclub.com/download.php
  
 
Cytat:
2006-08-09 21:21:45, Jarek50 pisze:
..."Książka serwisowa espero w języku polskim jest do ściągnięcia ze strony czeskiego klubu espero..."


Proszę, prosze...... Adminek...jesteś sławnym Europejczykiem! ...profity w koronach i inkszych ojro powinieneś otrzymywać

Pozdrowionka!
b1