Czym polerowac lakier? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-08-09 00:02:46, stasiu pisze:
na duzego fiata zarcik takie softowy - ogolnie polecam tempo K1+wate do polerowania auta.




ale śmieszne
  
 
Ja uzywam Tempo i nie ma hu hu we wsi. Mialem pozadnie wyplowialy dach oraz tylna klape i po sesji tak 10 krotnej i pozadnej polerce (raz maszynowo + reszta recznie) i teraz lakier lsni jak nowy. Po tych polerkach stosuje tylko wosk.
  
 
Ja wypolerowalem cale auto pasta G3 ( farecla ) jest max zadowolony, teraz tylko go woskuje i swieci sie jak .........
  
 
Panowie, mam dylemat - ojciec przytargał z 15 lat temu z roboty jakiś specyfik do polerowania (do alu / stali, lakieru nie próbowałem, być może też dałoby radę). Ma to to konsystencję kamienia i jest koloru zielonego. I teraz pytanie jest następujące - co to jest ?
  
 
Cytat:
2006-08-21 19:04:26, Cytryn_126 pisze:
Panowie, mam dylemat - ojciec przytargał z 15 lat temu z roboty jakiś specyfik do polerowania (do alu / stali, lakieru nie próbowałem, być może też dałoby radę). Ma to to konsystencję kamienia i jest koloru zielonego. I teraz pytanie jest następujące - co to jest ?



Też to mam.
Takie w kamieniu, jak posmarujesz tym metal, to tak jakbyś kredą go malował, ale jest bardziej "plastelinowate".
Ja tym zegarki czyściłem. Fajnie się świeciły. Przyniosłem to z galwanizerni kupę lat temu.

Nie wiem, czy nadaje się do lakieru.
Spróbuj na samochodzie sąsiada jak go nie będzie w pobliżu.