Czym najlepiej wyprać tapicerkę samochodową?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie,

może macie jakieś sprawdzone środki ,dzięki którym pozbęde sie małych plamek na tapicerce.
Jutro zmierzam ostro działać ,więc chętnie poczytam o waszych doświadczeniach z tymi preparatami.
Jedyny jaki teraz przychodzi mi na myśl to Vanish,ale obawiam się ,że zniszczy takninę bo ma wybielacz
  
 
Boczki i podsufitkę - odkręcałem i myłem płynem do naczyń+solidne płukanko.
Fotele (welur) robiłęm Vanishem i Wezyrem do dywanów i są czystsze (ale niezbyt), ale radzę dać do myjni. Zrobią to karcherem i po herbacie.
  
 
ja czyściłem umnie vanishem do dywanów i tapicerek i zajebiście wyczyściło a zwłaszcza podsufitke nawet niewiedziałem że jest taka jasna a ze siedzeń też elegancko poschodziły plamy a kolorów niezniszczyło
  
 
a ja siedzenia i boczna tapicerkę zrobiłem odkurzaczem biorącym a środek użyłem vanish a podsufitkę takim aparacikiem na pare
  
 
podsufike załatwiłem Wezyrem za 5,60 zyla i wyszło zajefajnie. boczki poprostu ludwikiem ispłukałem szlaufem wyglądają też elegancko. ale na siedzenie to wezyra nie polecam bo nieielka różnica.
  
 
podsufitke polecam myć delikatnie. Lubi sie odklejać.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
podsufitke myłem vanishem-rewelacja. poprzedni własciciel jarał jak smog. teraz jest czysta i piękna polecam
  
 
Czyscilem specjalnymi piankami. Koszt za wszytskie miejsca siedzace i boczki wyszedl 64zl. Efekt jak najbardzije widoczny, ale do idealu daleko. Podsufitka nie ruszana. Wyszlo na to, ze lepiej wyprac maszynowo u fachowca.
  
 
ja osobiście uzyłem vanisza, pierwotnie lekko czysciłem ale jak zobvaczyłem jaki syf jest po nacissnieciu gąbki to zapadła decyzja o wywaleniu foteli a ze wielkie upały były to mi wyschło szybko!!!!! i nie załowałem wody z węża potem tylko zabezpieczyłem elementy metalowe,natomiast wykładzine mam badzo czysta więc ją tylko odswiezyłem!!!!!!!!!!! i jest oki czysto i miło a poza tym minimum 1 raz tygodniowo odkuirzanko
  
 
..hmm czy ogólnie polecacie Vanish.
czy mówimy o tym samym? KLIK
Więc nie pozostało nic innego jak jutro się przekonać o jego cudownych właściwościach.
  
 
Ja piore Karcherem Puzzy, do prania dywanów i tapicerki
  
 
Vanisz kosztuje 20 kilka a np. wezyr 5. Może najpierw wezyrem a jak nie da rady to w zakładzie za 60 czy 70 a będą znacznie lepsze efekty.
  
 
co do vanisha to właśnie tym myłem
  
 
Kupiłem ostatnio w Ledlu w Grudziądzu piankę W5 do mycia tapicerki...koszt 5 zł ... polecam koszt niewielki a czyści całkiem całkiem...w każdym razie z moją szarą tapicerką poradził sobie na 5