Naklejki Klubowe

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to wszystko jasne odnosnie naklejek
naklejki robione metoda ploterowa czyli zostaja same literki i logo na aucie.
koszt ok 12zl sztuka plus koszta wysylki. zbieram zamowienia
prosze podawac:
ilosc sztuk i jaki kolor biala czy czarna. Niestety musze miec najpierw pieniadze potem dopiero skladam zamowienie w firmie.
  
 
ja sie pisze na jedna biala jak na razie
  
 
ja też poprosze
dawaj nr konta do tego posta
  
 
proszę o Twoje namiary i o białą naklejkę pozdrawiam Balzack
  
 
Witam.
Proszę o namiary jak wpłacić kaskę za naklejkę!!!Chciałbym białą!!
Pozdrawiam
  
 
Nie myslec Panowie ze zapomnialem o naklejkach....
jest problem bo logo i napis corsa klub polska trzeba przerobic na wektory (tzw. krzywe) jestem w fazie koncowej i mysle ze lada dzien uruchomie produkcje naklejek takze prosze o chwile cierpliowosci jeszcze.
pozdrawiam
  
 
Wiec tak sprawa wyglada nastepujaco:
naklejka 15zl z kosztami wysylki
wiem nie jest to malo ale na tak malo osob i tak cena za taka jakosc naklejek jest tania...
folia jedna z lepszych uzywana do reklam na auta
mam juz z tej foli naklejke na aucie opel klubu i trzyma sie dobze przeszla ciezkie mrozy sniegi deszcze i automatyczna myjnie i nie widac sladu starc, zadrapan czy innych ubytkow
naklejka bedzie robiona metoda ploterowa czyli naklejamy na auto naklejke z folia i potem odrywamy folie a zostaje logo i napisy na lakierze.
tu sa dane do przelewu w tytole prosze podac nick z forum a w meilu informacje o kolorze naklejki i ilosci sztuk i danych do przesylki

naklejka do wyboru: biala/czarna rozmiar 12cm szerokosci 5cm
wys.
Filip Teodorek
40-10600076-0000301000288721




[ wiadomość edytowana przez: FilipTeodorek dnia 2006-10-20 16:02:23 ]
  
 
jak znajde troszke wolnego czasu to wysle pieniadze i podam dane, na razie niestety nie mam kiedy. pozdr
  
 
Witam!
Też się pisze na nalepeczkie na moją piekną Corsunie Pozdro dla wszystkich klubowiczów
  
 
Czyli chetni na naklejki to:
-martoszka ile sztuk? kolor naklejki?
-Ortex ile sztuk? kolor naklejki?
-damocorsa ile sztuk? kolor: bialy
-balzack ile sztuk? kolor: bialy
-wyndkorz ile sztuk? kolor naklejki?
-Ortex sztuk: 1 kolor: bialy

No troche chetnych jest prosze o potwierdzenie i uzupelnienie danych do naklejek i skladam zamowienie chcialbym aby przed swietami naklejki pojawily sie na naszych autach!
  
 
No Panowie co się z Wami dzieje??? Dlaczego nie ma żadnego odzewu w sprawie naklejek??? Jak to nie chcecie czy co
  
 
OK prosze wyslac pieniadze za naklejki i potwierdzic wyslanie wiadomoscia e-mail albo PW ze wyslalem(am) ilosc sztuk naklejek i kolor a i czy naklejane od wewnatrz auta czy na zew.(jest rozniaca bo jezeli naklejane w wewnatrz to musza byc wydrukowane na ploterze lustrzane odbicie)
pozdrawiam!
koszt. 15zl (jest to cena z kosztami wysylki)
  
 
jestem na forum od kilku dni.
nie wiem jednak gdzie te naklejki można zobaczyć (jaki wzór)
proszę podać screena lub namiary na strone gzie się znajdują!?
Ogólnie jestem także zainteresowny naklejkami klubowymi.
  
 


logo moze byc biale lub czarne moze byc wydrukowane ploterem jako lustrzane odbicie dzieki czemu mozna przykleic na szybe od wewnatrz i bedzie z zew. widac "normalnie" tak jak powinno byc.
  
 
a jakie są wymiary tej naklejki?
to jest jedna naklejka?
  
 
Tak wyglada naklejka ona jest jedna i szerokosc to 19cm
  
 
po 10,01,07 zamówię ją. obecnie mam inne wydatki związane z autem.
  
 
A wogóle to do czego te naklejki ?
  
 
Wogole to na auto
  
 
Tak wyglada na mojej corsie naklejka klubowa: