Naklejki Klubowe - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Kiedy będzie można je zamawiać i czy tylko taki rodzaj? Cena bez zmian po 15zł?
  
 
tak tylko taki rodzaj moze byc jeszcze czarna ew. no i musisz podac przy zamowieniu czy ma byc naklejana na wew. auta czy na zew. bo jak na wew. to musi ploter wydrukowac lustrzane odbicie no i kolor i ilosc sztuk
  
 
Co musze zrobić zeby zdobyć naklejke?????Pozdrawiam
  
 
musisz wyslac do mnie PW ile sztuk chcesz naklejek jaki kolor i czy naklejana od wew. auta czy na zew.
  
 
macie jeszcze te naklejki klubowe bo ja bym wziął jedną na zewnątrz
  
 
Kolega Rafiii wlasnie odebral vlepke na auto zobaczymy jak sie bedzie prezentowac

p.s
piekna corsa Panie Rafiii
  
 
ja bym tez chcial dolaczyc do klubu mam corse od 7 dni pierwsze auto ale zaczne robic wszystko zeby jak najlepiej wygladala i taka naklejka by sie przydala to jest raz a dwa pojechal bym na jakis zlot ale gdzies na slasku katowice, chorzow itd jak komus cos wiadomo na ten temat to piszcie gg 8685545
  
 
ej macie ktos wszystkie wzory naklejek ?? i powiedzcie mi jaki to jest czas zeby je przyklejic na swoje auto ?? bedzie mniej niz 7 dni ??
  
 
witam chciałbym naklejeczke na moja czarna corse chciałbym wiedziec ile i na jakie konto musze wplacic aby stac sie wlascicielem tej magicznej naklejeczki pozdrawiam
  
 
chlopaki zalapalbym sie na taka naklejke? tez mam corse po malych zmianach
  
 
nekrofil ??
  
 
chciałbym taka naklejke . Jak można i gdzie dostać ?
  
 
Ello ja też chce taką co trzeba zrobic żeby taką naklejkę dostać
  
 
Podbijam pytanie
  
 
U kogo można zamówić naklejki?? pliska