Motodoktor

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
koledzy jaki wpływ na silnik ma motodoctor.nie wiem czy dobrze zrobiłem wlewając go do silnika(zapalało mi się smarowanie).
  
 
skoro silnik masz do dupy to i motodoktor ci nie zaszkodzi. generalnie to syf dla handlarzy ktorzy chca oszukac nabywce ze silnik lepiej chodzi. klajstruje i uszczelnia az zanadto wszystko.
  
 
Witam!!A co myślicie o ceramizerach?
  
 
Cytat:
2006-08-29 15:50:33, esik pisze:
koledzy jaki wpływ na silnik ma motodoctor.nie wiem czy dobrze zrobiłem wlewając go do silnika(zapalało mi się smarowanie).


a teraz po wlaniu motodoktora już nie zapala się kontrolka ? To ustrojstwo nie poprawi jakości smarowanie jedynie zwiększy gęstość oleju w galaretę i zapobiegnie wyciekom oleju ale po 10 tys km szykuj się na remont kapitalny silnika bo smarowanie masz tylko teoretyczne i to tylko tam gdzie ta galareta dopłynie. Wymień olej lepiej jak masz wycieki i dolewasz niż jak wlejesz to gówno.
  
 
Witam, ceramizery i motordoktory to tylko przedluzenie okresu na naprawe czy wymiane silnika, bo przeciez nic nie odbuduje zuzytych pierscionkow itp itd takze jesli masz zamiar jeszcze tylko troche pojezdzic i sprzedac to lej, ale jak masz zamiar dluzej to lepiej zbierac kase na remont i meic prawie nowy silnik
  
 
A to tego jesli motodoktor ktory wlales ma teflon to mechnik ktory bedzie ewentulanie robil remont beeedzie klął jak szewc.

pozdrawiam
  
 
Cytat:
2006-08-29 15:50:33, esik pisze:
koledzy jaki wpływ na silnik ma motodoctor.nie wiem czy dobrze zrobiłem wlewając go do silnika(zapalało mi się smarowanie).



esik jak zadajesz pytanie na forum to dobrze by było abyś interesował sie swoim wątkiem. Ja zadałam ci pytanie czy po wlaniu motodoktora przestała sie zapalać kontrolka a ty olewasz swój temat i nie odpowiadasz. Do dupy z takim forum..... MOże za pół roku odpowiesz ale ja już na takim nudnym forum nie będę ..
  
 
czy ktos wie jak Motodoktor zachowa sie przy wycieku z skrzyni biegów? bo niestety mam drobny wyciek i nie wiem jaki preparat zastosowac