Pęknięty kolektor wydechowy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
gdzie można spawać żeliwo na stalowej.Pękniecie jest dostępne bez wyciągania więc wolał bym tego uniknąć
  
 
bez wyciagania raczej nikt sie tego nie podejmie, jedyna osoba jest Pawel Pukalak tel 8420075 spawal mi juz kilka kolektorow.
  
 
dzięki śliczne ale jak co nie którzy wiedza sam jestem spawaczem jedynym problemem aż do dzisiaj było załatwienie elektrod CASTOLIN które już mam. Wiec zostało pospawać i jazda DZIEKI ZA POMOC
  
 
Tylko sobie kompa odlacz jak bedziesz spawal.
  
 
Ja tez mam pekniety ale juz mi sie nie opłaca spawac podobno jest 2 kolesi jeden w rozwadoqwie a drugi gdziesnaozecie co robia kolektory wydechowe na zamowienie 4w1
  
 
Cytat:
2006-08-31 19:56:47, _VILLI_ pisze:
dzięki śliczne ale jak co nie którzy wiedza sam jestem spawaczem jedynym problemem aż do dzisiaj było załatwienie elektrod CASTOLIN które już mam. Wiec zostało pospawać i jazda DZIEKI ZA POMOC



zajebisty problem.
Codzienie od 7,30 do 15 mam dostep do takich i jakos problemem nei jest ich zdobycie
  
 
Cytat:
2006-08-31 20:29:34, MAJER pisze:
Ja tez mam pekniety ale juz mi sie nie opłaca spawac podobno jest 2 kolesi jeden w rozwadoqwie a drugi gdziesnaozecie co robia kolektory wydechowe na zamowienie 4w1


Jakis kontakt ?
  
 
z tego co wiem to na ozecie znajduje sie warasztat gdzies w grarzach wjezdza sie w ta uliczke gdzie pingu mieszka i potem w lewo jakies zielone grazre tam sa a w rzowadowie to niewiem gdzie dokladnie musze sie popytac
  
 
jeżeli kiedy kolwiek potrzeba było spawać kolektor to zapraszam do mnie. ja pospawałem i jest superek choć zeszło mi troszke to efekt jest widoczny. Mam zaplecze pod względem spawarki jak i elektrod z domieszką srebra.
  
 
Majer pierwsze slysze zeby na ozecie ktos robil kolektory
  
 
no to teraz słyszysz
  
 
he mi też sie zdaje ze nie słyszałem ze blacharke ,konserwacje,oraz spawanie migomatem wykonuja to tak i jeszcze lakier poleruja ale kolektor eee nie wiem choc mieszkam bardzo blisko to nie spotkalem sie z ta osoba a przynajmniej nie słyszałem
  
 
Fajnie tak odgrzewac kotleta????
  
 
GeOO ano nie ładnie odgrzewać kotleta sorry
  
 
Czyli ile kosztuje taka usługa spawania kolektora ?