[125p]poliuretan w 125p (sonda) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Odkopuję.
Chcę zrobić remont zawiasu w poldku i chciałbym wymienić przy okazji elementy gumowe na tworzywo sztuczne. Szukam namiarów gdzie mógłbym dostać gotowe elementy ewentualnie firmy, która podjęłaby się ich wykonania. Pozdrawiam
  
 
Czy poliuretany do 125p/Poloneza są jeszcze dostępne ?? Lub ktoś ma namiar lub dostęp do nich ?? Szukałem ale nigdzie nie znalazłem, niedługo będe robił 125p i chciałbym wstawić poliuretany zamiast gum.
  
 
odgrzewam kotleta... wie ktoś... coś...??
  
 
Brat do puga kupował w : deuter
cza dzwonić i pytać, może będą mieli
  
 
Ja mam poli z BIKOPURu. Wykonanie jest bdb. (odlewy). Porobiłem rysunki wszystkich pierdół, które mnie interesowały, wysłałem wahacz i inne istotne rzeczy itd. Kontakt ze strony firmy Bikopur bardzo dobry. Myslę, że gdybyście uderzyli w kilku (kilkunastu) to nie powinno być problemu. To samo jeśli chodzi o 126p. Człowiek, z którym wszystko załatwiałem to Krzysztof Blejzing, tel. 606 888 487. Polecam!
  
 
Ok, rozmawiałem z gościem z BIKOPURu, będzie przygotowywał kpl. do 125p. Czy był by ktoś zainteresowany takim zestawem? Odrazu informuję, że im więcej osób, tym będziemy mieli lepszą cenę Dajcie znać...
  
 
o jakiej kasie rozmawiamy na wstępie ja bym chciał komplet naprzód
  
 
229,00 PLN kosztuje przód do CC (żółty typowy do sportu). Cena do kanta nie jest narazie znana. Jak tylko gość zrobi formy da mi znać...
  
 
a wysylales mu wymiary?
Jestem chetny na przod i nie wiem co tam z tylu - poza drazkami reakcyjnymi - jest potrzebne

[ wiadomość edytowana przez: jaqo dnia 2009-08-19 10:21:25 ]
  
 
Cytat:
a wysylales mu wymiary?



tak.. 90/60/90

Jeszcze można się pokusić o "wkładki" do resorów


[ wiadomość edytowana przez: pwr79 dnia 2009-08-19 10:23:15 ]
  
 
jestem chetny na wsio co bedzie w kazdym razie.
  
 
No to git. Są już 3 osoby...

1. pwr
2. Furiosus
3. Jago
  
 
Cytat:
Porobiłem rysunki wszystkich pierdół, które mnie interesowały, wysłałem wahacz i inne istotne rzeczy itd.


To w taki razie dzieki Tobie mam komplet do 128 po taniosci
  
 
Też kiedyś do nich dzwoniłem i prosili o wszystkie elementy na wzór , więc odpuściłem.

Jeżeli cena będzie dobra to ja też sie pisze na zestaw (tył +przód)

1. pwr
2. Furiosus
3. Jago
4. Mar
  
 
Jestem również chętny na kpl. (przód+tył)
  
 
Jeśli będzie mnie stać to też wezmę komplet, lub chociaż sam przód.
  
 
Ja równiez się piszę na cały komlet jaki tylko będzie dostępny do DFa.

Byle by temat nie umarł jak ostatnio.
  
 
Cytat:
2009-08-19 11:00:48, yapko pisze:
To w taki razie dzieki Tobie mam komplet do 128 po taniosci



No tak, masz już ułatwione zadanie. Mi brakuje tylko tuleii mocowania przedniego wahacza w budzie. Na tył są w ofercie tylko
talerzyki górnego mocowania amora w kielichu. Tylko nie wiem czy będziesz miał te same średnice staba itd.
Tak to wygląda u mnie.
  
 
Cytat:
2009-08-19 17:20:32, vergasser pisze:
No tak, masz już ułatwione zadanie. Mi brakuje tylko tuleii mocowania przedniego wahacza w budzie. Na tył są w ofercie tylko talerzyki górnego mocowania amora w kielichu.



Mam wszystko co oferowali, te tuleje mocowania wahacza przod do budy sa przeciez, ja musialem tylko tuleje metalowa zmienic na ciensza zeby sruba 10 weszla ale Ty masz 8 jak widze. A staba mam na poliamidzie.
Z tylu pewnie bedzie teflon chyba ze zalatwisz tylne silentblocki to ja tez wezme

Sorry za OT
  
 
vergasser od czego to mocowanie staba?