[125p]poliuretan w 125p (sonda) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-08-19 11:50:04, mar125 pisze:
Też kiedyś do nich dzwoniłem i prosili o wszystkie elementy na wzór , więc odpuściłem. Jeżeli cena będzie dobra to ja też sie pisze na zestaw (tył +przód) 1. pwr 2. Furiosus 3. Jago 4. Mar


1. pwr
2. Furiosus
3. Jago
4. Mar
5. oryndż
  
 
1. pwr - kpl.
2. Furiosus - przód
3. Jago - kpl.
4. Mar - kpl.
5. oryndż - kpl.
6. JanKo - kpl.
7. bing17 - przód
8. vazyl - kpl.


edit: byłem tutaj

[ wiadomość edytowana przez: Poramancza dnia 2009-08-19 20:19:57 ]
  
 
1. pwr - kpl.
2. Furiosus - przód
3. Jago - kpl.
4. Mar - kpl.
5. oryndż - kpl.
6. JanKo - kpl.
7. bing17 - przód
8. vazyl - kpl.
9. koval_ stm - 2 x kpl.

Pozdrawiam
  
 
1. pwr - kpl.
2. Furiosus - przód
3. Jago - kpl.
4. Mar - kpl.
5. oryndż - kpl.
6. JanKo - kpl.
7. bing17 - przód
8. vazyl - kpl.
9. koval_ stm - 2 x kpl.
10. Pavlus 2xkpl.
  
 
Otrzymałem dokumentację zawiasu do 125, proszę o ewentualne sugestie/informacje. Poniższe ilustracje przedstawiają elementy, które będą dostępne do fiacisza

Poliuretan przód

Poliuretan tył

Z tego co ja widzę, to brakuje środkowej tulejki do resorów i gumy do drążków reakcyjnych (nie potrzebnie są zaznaczone jako osobne elementy).
  
 
Tak z czystej ciekwaości zapytam, bo nie zgłębiałem tematu.
Czy do mocowań amortyzatorów też warto się bawić w elementy z poliuretanu?
  
 
przeciez sa przednie drazki reakcyjne i dwie polkule sa rozne wiec dobrze sa zaznaczone chyba.
Jak cena bedzie dobra wzial bym dwa komplety.
A i ja bym gumami amorow byl zainteresowany.
Jesli bedzie trzeba dostarczyc elementy to daj znac, moge miec/mam wiekszosc
1. pwr - kpl.
2. Furiosus - przód
3. Jaqo - 2x kpl.
4. Mar - kpl.
5. oryndż - kpl.
6. JanKo - kpl.
7. bing17 - przód
8. vazyl - kpl.
9. koval_ stm - 2 x kpl.
10. Pavlus 2xkpl.
  
 
Cytat:
przeciez sa przednie drazki reakcyjne i dwie polkule sa rozne wiec dobrze sa zaznaczone chyba.



Masz rację, mój błąd
  
 
1. pwr - kpl.
2. Furiosus - przód
3. Jaqo - 2x kpl.
4. Mar - kpl.
5. oryndż - kpl.
6. JanKo - kpl.
7. bing17 - przód
8. vazyl - kpl.
9. koval_ stm - 2 x kpl.
10. Pavlus 2xkpl.
11. pomaranczowa_strzala - kpl.
  
 
1. pwr - kpl.
2. Furiosus - przód
3. Jaqo - 2x kpl.
4. Mar - kpl.
5. oryndż - kpl.
6. JanKo - kpl.
7. bing17 - przód
8. vazyl - kpl.
9. koval_ stm - 2 x kpl.
10. Pavlus 2xkpl.
11. pomaranczowa_strzala - kpl
12. KUBOLKU
  
 
1. pwr - kpl.
2. Furiosus - przód
3. Jaqo - 2x kpl.
4. Mar - kpl.
5. oryndż - kpl.
6. JanKo - kpl.
7. bing17 - przód
8. vazyl - kpl.
9. koval_ stm - 2 x kpl.
10. Pavlus 2xkpl.
11. pomaranczowa_strzala - kpl
12. KUBOLKU
13. enes- komplet
  
 
łooo zainteresowanie widzę zajebiste... to kiedy mniej więcej będą zestawy - bo do tego czasu to muszę już resztę gratów kupić, żeby nie rozbierać zawiechy dwa razy
  
 
1. pwr - kpl.
2. Furiosus - przód
3. Jaqo - 2x kpl.
4. Mar - kpl.
5. oryndż - kpl.
6. JanKo - kpl.
7. bing17 - kpl.
8. vazyl - kpl.
9. koval_ stm - 2 x kpl.
10. Pavlus 2xkpl.
11. pomaranczowa_strzala - kpl
12. KUBOLKU
13. enes- komplet

Do Poloneza te poliuretany też chyba pasują, więc może jeszcze na PTK dać ogłoszenie, zawsze by było więcej osób chętnych, co za tym idzie niższa cena. Co o tym myślicie ??
  
 
Jeździł ktoś z Was na poli po naszych pięknych drogach ? Radzę się poważnie zastanowić nad wsadzaniem tych "gumek" do samochodu który będzie używany do wożenia dupki, bo do upalania to jak najbardziej.

Jest naprawdę twardo i czuć niemalże wszystko, a czy buda fiata to wytrzyma. Nie wiem.
  
 
Cytat:
2009-08-25 09:26:23, Koniu pisze:
Jest naprawdę twardo i czuć niemalże wszystko, a czy buda fiata to wytrzyma. Nie wiem.




wytrzyma-pytanie tylko jak długo (raczej krócej niż dłużej )
  
 
Cytat:
Jeździł ktoś z Was na poli po naszych pięknych drogach ? Radzę się poważnie zastanowić nad wsadzaniem tych "gumek" do samochodu który będzie używany do wożenia dupki, bo do upalania to jak najbardziej.

Jest naprawdę twardo i czuć niemalże wszystko, a czy buda fiata to wytrzyma. Nie wiem.



Chyba większość osób wie co robi... z tego co widzę po osobach, które wpisują się na listę.

Po za tym są jeszcze czerwone, które twardością przypominają seryjną gumę...

Koniu też masz poli?
  
 
Jeżeli to żółte ma być takie betonowe, to może da się wykonać kilka kompletów z czerwonego - ponieważ ja nie będę upalał kanta a jedynie potrzebuję w miarę solidne zawieszenie bo rok temu wymieniłem silentblocki w dolnych wachaczach a w tym roku jak je rozkręciłem to tulejki same wupadły, to chętnie przetestuję te czerwone gówno
  
 
Żółte to jest totalny beton, a czerwone są twarde. Na pewno twardsze niż seryjne gumy.

Czy czerwone gumy bikopura są tak samo twarde jak czerwone gumki energysuspension nie wiem. Natomiast z tego co piszą hondziarze to ich odczucia i moje są bardzo podobne. Aktualnie mam w swoim crxie cały zawias z poliuretanu energysuspension i jest zdecydowanie twardziej niż na gumowym zawiasie.
Zresztą jak ktoś chce to zapraszam na przejażdżkę, czuć wszystko nawet pieniążka pod oponą
  
 
No to jak wszystko czuć to mi się podoba Może nie będę w końcu płakał, że mi przód pływa no chyba, że poźniej będzie płacz i wyrusze w poszukiwaniu nowej budy
  
 
To ja w takim razie się zapisuję na czerwone - dzięki Koniu za ostudzenie zapału