Nawigacja samochodowa itp ... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Oczywiście, że mam uchwyt do laptopa.
A jak jadę bez Pasażerki to laptop kładę na siedzeniu...
  
 
Jak juz jest to pewnie ze tak. Tylko jakos sobie tego nie wyobrazam przy gwaltownym hamowaniu czy skrecie, czego nigdy nie da sie przewidziec. Dodatkowo fakt ze za kazdym razem trzeba go nosic ze soba.
  
 
Witam
Ja mam GPS-a w komorce, telefon SE W950i, mapa Tom Tom na symbiab, modul GPS navibe i wszsytko pieknie prowadzi, jestem zwolennikiem wielu urzadzen w jednym wiec taka konfiguracja mi pasuje i naprawde sie sprawdza.
Pozdrawiam
  
 
Akira czy smart gps są dobre, a tanie akira - 360 w sklepie, na allegro 320 była niedawno. Smart gps coś koło 400.

  
 
Cytat:
2008-04-20 09:52:24, Mortek pisze:
Witam Ja mam GPS-a w komorce, telefon SE W950i, mapa Tom Tom na symbiab, modul GPS navibe i wszsytko pieknie prowadzi, jestem zwolennikiem wielu urzadzen w jednym wiec taka konfiguracja mi pasuje i naprawde sie sprawdza. Pozdrawiam



I co robisz w sytuacji gdy ktoś dzwoni? Albo odbierasz i nie masz nawigacji albo nie porozmawiasz jeśli chcesz być prowadzony
  
 
Panowie ja tam korzystam z nawigacji w telefonie. Samsung Galaxy Ace + Navi Expert i jestem urządzony Przy navi expert trzeba jednak mieć cały czas dostęp do internetu.
  
 
Cytat:
2012-08-30 09:21:52, krzysiek1987 pisze:
Panowie ja tam korzystam z nawigacji w telefonie. Samsung Galaxy Ace + Navi Expert i jestem urządzony Przy navi expert trzeba jednak mieć cały czas dostęp do internetu.



A jak jesteś gdzieś gdzie nie ma zasięgu sieci? Nawigacja przestaje działać i nie ma navi...
  
 
ile masz transmisji danych w abonamencie? Wystarcza ci na długie podróże z navi?
  
 
Ja mam monitoring gps , kosztował 399zł i w cenie są pełne roczne koszty, więc na razie nic nie płacę. Urządzenie jest bardzo pomocne w pracy, szczególnie w firmach transportowych takich jak moja. Mamy 20 aut i każde trzeba mieć na oku.