Ile pali wasz Yaris?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Witam wszystkich,
chcialbym sie dowiedziec od uzytkownikow Yarisow 1,3 ile pali wasz samochodzik? Za wszelkie inormacje serdecznie dziekuje i pozdrawiam.

P.S. Moja przy jezdzie glownie na trasie przy predkosci ok110-120 pali 6 litrow
  
 
ja mam yarisa 1.0 i mysle ze 1.3 ciutke wiecej pali mi srednie spalanie jak mialem felgi 13 i wybralem sie na majowke:skierniewice-szydlowiec-opatow-sandomierz-kazimierz dolny-skierniewice.lacznei ponad 700km w 3 dni to wyslo mi 5,0l a teraz jak mam 15 i szersze opony(wtedy 155 a teraz 195) i jak jechalem do krynicy gorskiej w 2 osoby to wyszlo 5,3l a w drodze powrotnej z pelnym obciazeniem 5,6l.srednio okolo 120km/h jechalem
  
 
U Janooopa pali na pewno powyżej średniej
  
 
Cytat:
2003-08-13 13:04:29, jackal pisze:
U Janooopa pali na pewno powyżej średniej



Jesli kolega dobije na Stegny to sam się zapyta.

A z tego co pamietam to po stolicy z cegłą na pedale około 9
Jak ja go użytkowałam przez tydzień to było w granicy 7


[ wiadomość edytowana przez: gosiek dnia 2003-08-13 13:25:06 ]
  
 
ciekawa dyskusja toczyła sie tutaj




[ wiadomość edytowana przez: Nygus dnia 2003-08-13 13:28:27 ]
  
 
Ja mam corollke ale sie wypowiem, jak sie bardzo spieszyłem to na trasie Warszawa Gorzów Wiel średnia wyszła mi ponad 12 litrów, jak sie nie spiesze czyli jade w granicach 110 - 120 to średnia mi wyszła ostatnio 5,25 jestem w szoku.
  
 
Witam Kolegów. W lipcu wybrałem się swoim Yarisem na urlop w Hiszpanii i przetrenowałem go na autostradach Niemiec i Francji. Jechałem w dwie osoby z pełnym bagażnikiem z reguły z prędkością 150-160. Palił w granicach 7.2 - 7.5. To czym mnie zaskoczył najbardziej pozytywnie to to, że pod górę wspinał sie często z prędkością 160-170 bez zauważalnego wysiłku (z bardzo przyzwoitym przyspieszeniem). Było super gdyby jeszcze nie ten upał. W normalnej eksploatacji (głównie po miescie) pali ok. 6.6 - 7.0. Pozdrawiam
  
 
Ostatnio czytałem, że np. ogrzewanie tylnej szyby pochłania kilka KM. No ładnie, a klima też to samo Jedno i drugi podnosi spalanie o około litr, tylko nikt nie ogrzewa szyby dłużej niż trzeba, a klima chodzi czasami non stop.
  
 
Witam Wszystkich!
Dzisiaj w nocy wróciłem z Kołobrzegu. Jechałem w trzy osoby plus duuuuużo bagażu. Spalanie to około 5,9 - 6,0 litra z włączoną non stop klimą. Prędkość to ok. 120-130 km/h, a w porywach 140( o ile warunki pozwalały). Czyli chyba nie najgorzej z tym spalaniem.
Auto sprawowało się bardzo dobrze, jedynie przy wyprzedzaniu brakowało trochę mocy, no i ten bagażnik trochę mały. Wszystko inne jest naprawdę OK.
Yaris 1.0
pozdrawiam
  
 
skoro juz sie wypowiadali 1.0 to i ja sie dopisze.
zaladowany po dach (zlozone tylnie siedzenie) na trasie 200 km wyszlo 5.3
normalnie na trasie to 4.9-5.0
miasto 6.3 (rekord 7.4)
generalnie te komputery sa "troche" niedokładne
  
 
ja mialem 1,0 i palił mi 8 min a zreguły 8,5 nieźle co
[*]null
  
 
1.3 mój pali ok 9 ale nie zawsze na cegle. Jak kiedyś cały czas na cegle tobyło ponad 10
  
 
mój 1.3 max 6,5 litra naogół 6,3 w jeździe mieszanej z przewagą miasta