MotoNews.plWitaj w MotoNews.pl | zaloguj się  
Motoryzacja bliżej Ciebie 
Samochody, motoryzacja, opinie

Abarth  Alfa Romeo  Aston Martin  Audi  Bentley  BMW  Bugatti  Cadillac  Chevrolet  Chrysler  Citroen  Dacia  Dodge  Ferrari  Fiat  Ford
Honda  Hyundai  Infiniti  Jaguar  Jeep  Kia  Lamborghini  Lancia  Land Rover  Lexus  Lotus  Maserati  Mazda  McLaren  Mercedes-Benz  Mini
Mitsubishi  Nissan  Opel  Pagani  Peugeot  Porsche  Renault  Seat  Skoda  Smart  SsangYong  Subaru  Suzuki  Toyota  Volkswagen  Volvo
forum klubowedołącz do klubulista klubowiczównasze samochodyclub assistance

Zacznij nowy temat  Dodaj odpowiedź w tym wątku

Gdzie sie znajduje przekaznik od pompy paliwa? Peugeot 406

Moderowane przez: Biały
 Forum » Peugeot Forum » Gdzie sie znajduje przekaznik od ...
 « Starszy wątek | Nowszy wątek »
Szukaj na forum: 

Sortuj posty wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wyświetlony od najstarszych postów <<
 Autor
 Gdzie sie znajduje przekaznik od pompy paliwa? Peugeot 406 
ccyycc
Membre du forum

Peugeot 406
Wieruszów

2006-10-14 14:20:07^

Witam mam taki problem poniewaz 406 stala 3 dni i teraz nie chce odpalic. Nie chodzi pompa paliwa(nie dochodzi prad), bezpiecznik od pompy jest dobry ale nawet do bezpiecznika nie dochodzi prad. Wiec wydaje mi sie ze to przekaznik, ale gdzie on jest??

2007-04-20 21:14

Kwiatostan

Lublin

2006-11-14 18:35:10^

Witam, mam taki sam problem, tylko prąd nie dochodzi nawet do komputera. Mam 406 HDI na siemensie. Myśle że to może być wyłącznik wstrząsowy, ale nie wiem gdzie on się znajduje, w boschu znajduje on się na wieszchu. Poradziłeś sobie z tym problemem?

2006-11-29 20:23

ccyycc
Membre du forum

Peugeot 406
Wieruszów

2006-11-15 11:20:54^

witam u mnie to byl wyłącznik wstrząsowy. ale ja mam na BOSHU wiec jest przy kielichu.

2007-04-20 21:14

Forum » Peugeot Forum » Gdzie sie znajduje przekaznik od ...
 « Starszy wątek | Nowszy wątek »

strona głównaredakcjaforum samochodowekontakt z namireklama

wiadomości motoryzacyjne - cennik nowych samochodów - autogaleria - opinie o samochodach
Copyright © 1999-2014 MotoNews.pl
Warunki korzystania z serwisu