Kto już LANSUJE się autkiem z LEPKĄ KLUBOWĄ ?? :-) foto

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dobra tutaj wklejamy foty naszych autek z lepkami



[ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2006-10-16 11:33:43 ]
  
 
Czyli co - ja jak zwykle muszę zacząć Piotrek zamieścił zdjęcie w swojej galerii ale mam nadzieję, że i tutaj opublikuje



Hmmm nie wiem czy nie nakleję złotej hmmm
  
 
Już publikuje:



Kto następny?
  
 
fotkę tez mam ale baterie od aparatu mi sie ładują , jak podładują sie do stanu umozliwiającemu zgranie fotek na kompa to wrzuce tutaj edytując tego posta

[EDIT]



[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2006-10-17 19:38:06 ]
  
 
Wypasik koledzy - wypasik
  
 
wczoraj dostałem lepki, dziś umyję autko, nakleję i wrzucę fotosik
  
 
ja też wczoraj dostałem list od Madzika, ale auto trzeba najpierw umyć a zino na dworzu jak diabli
  
 
eee sterciu
tak byś mógl nakejać jak bys był taksówkarzem i musuał jakąś reklame danona albo czegos nakleic

a co z lampą że rozebrana
  
 
Cytat:
2006-10-17 17:41:41, rsuhy pisze:
eee sterciu tak byś mógl nakejać jak bys był taksówkarzem i musuał jakąś reklame danona albo czegos nakleic a co z lampą że rozebrana



Pewnie lampe po lifcie zakladal , a naklejka rzeczwiscie w nienajciekawszym miejscu
  
 
Chłopaki nie wstydźcie się kleić na auto- fajnie żylektą lepka schodzi ;P
  
 
Lampa była zdjęta bo w tym gniezdzie od zarówki pozycji i stopu styk sie ułamał i kombinowałem przez tydzień co zrobic az uciełem kable z drugiego i wlutowałem w tą wiązkę

nizej zrobiłem EDIT i wstawiłem fotkę z dzisiaj z lampą
  
 
i ja tyż już mom

  
 
Cytat:
2006-10-17 19:35:06, sterciu pisze:
Lampa była zdjęta bo w tym gniezdzie od zarówki pozycji i stopu styk sie ułamał i kombinowałem przez tydzień co zrobic az uciełem kable z drugiego i wlutowałem w tą wiązkę nizej zrobiłem EDIT i wstawiłem fotkę z dzisiaj z lampą



napis 2.0GLi bys umył

i jeszcze jedno
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.




[ wiadomość edytowana przez: rsuhy dnia 2006-10-17 22:01:20 ]
  
 
Marcin super efekt - świetnie widoczna i łądne tu wygląda
rsuhy - świetny obrazek, mało z krzesła nie spadłam
  
 
Cytat:
2006-10-18 07:18:39, madzia_83 pisze:
Marcin super efekt



Nio, mi też się podobawuje

Rsuhy, to miał byc ochrzan ??? Dobrze wyszło
  
 
Cytat:
2006-10-18 07:24:13, marcin032 pisze:
Rsuhy, to miał byc ochrzan ??? Dobrze wyszło



tylko wskazówka
  
 
Cytat:
2006-10-17 21:42:59, rsuhy pisze:
napis 2.0GLi bys umył i jeszcze jedno . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . [ wiadomość edytowana przez: rsuhy dnia 2006-10-17 22:01:20 ]



tu jest miejsce na co inne co bedzie najprawdopodobniej naklejone w najblizszym czasie reklama i na klapie ma być wsumie cała łącznie z nazwą firmy , adresem i telefonem a wiec tam miejsce zarezerwowane juz jest od dawna wczesniej miałem tez naklejkę z innego klubu (a właściwie jej resztki ) w tym samym miejscu ale na starym zderzaku i jakoś tak mi tam czegoś brakowało a napisu GLi sie nie da juz umyc jak kupiłem auto juz taki był i z niego farba zlazła i zrobił sie taki brzydki tak samo napis Toyota i Carina


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2006-10-18 09:16:41 ]
  
 
Szczerze..
Dużo jeżdze do pracy...
codziennie pięć dni w tygodniu ok 50km
w wekendy dojerzdzam na studia "Breslau"
---dla wtajemniczonych (Sterciu wie o co chodzi)
ok 300km

Czyli mógłbym się lansować lepką... ale...

nie należę do klubu... narazie więć...

nie będzie zdjęć...

no i finish....
  
 
Cytat:
2006-10-22 22:39:44, Cypek80 pisze:
Szczerze.. Dużo jeżdze do pracy... codziennie pięć dni w tygodniu ok 50km w wekendy dojerzdzam na studia "Breslau" ---dla wtajemniczonych (Sterciu wie o co chodzi) ok 300km Czyli mógłbym się lansować lepką... ale... nie należę do klubu... narazie więć... nie będzie zdjęć... no i finish....



Jaki klub , zamawiaj lepe i tyle
  
 
a jaki problem się przyłączyć
daj tylko cynk do "złego moda"