SPRZEDAM - ODDAM - Strona 79

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2014-09-14 19:57:28, Rafako pisze:
Za 3 tygodnie żona ma termin porodu, więc to chyba czas na wstępną decyzję, że poddaję się z dokończeniem remontu mojej Trójki Zainteresowanych zapraszam do zakupu: http://olx.pl/oferta/lada-2103-1-5-78-po-remoncie-do-ukonczenia-w-wa-lepsza-niz-125-CID5-ID74DXZ.html Serdecznie pozdrawiam.



Jakie masz Zelmoty? Szukam dalekosiężnych białych.
  
 
Cytat:
2014-09-14 21:44:23, mpl pisze:
Jakie masz Zelmoty? Szukam dalekosiężnych białych.


Mam właśnie takie. Chromowane z oryginalnymi pokrowcami z epoki.
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2014-09-14 22:33:09, Rafako pisze:
Mam właśnie takie. Chromowane z oryginalnymi pokrowcami z epoki. Serdecznie pozdrawiam.



To może mi sprzedasz, wyślij może tu, albo na PW jakąś propozycję cenową, o ile chcesz j sprzedać osobno?
  
 
Witam.

Zastanawiam się nad sprzedażą swojej łady 110.

Jest trochę plusów jak i też minusów.

Ewentualnych zainteresowanych proszę o kontakt tel/sms: 500-064-439 lub gg: 792052.

Łada 21102 z 1999 roku. Pełny wtrysk, elektryczne szyby, centralny wszystko fabryczne. Przebieg około 95000.. Dokładnie nie wylicze gdyż był zmieniany licznik aczkolwiek stary jest dostępny jeśli ktoś będzie chciał. Więcej szczegółów opisze lub opowiem zainteresowanym.

Zapraszam.

Dzwonić można od 9 do wieczora. Pisac o każdej porze. Gg najlepiej w godzinach wieczornych 19-22.

Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2014-09-15 21:08:14, mpl pisze:
To może mi sprzedasz, wyślij może tu, albo na PW jakąś propozycję cenową, o ile chcesz j sprzedać osobno?


Witaj,
jeśli sprzedam Ładę i mi zostaną, to Ci je odsprzedam. Na chwilę obecną, chcę sprzedać w komplecie z Ładą ale nie wiem czy potencjalny nabywca będzie zainteresowany.
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2014-09-16 00:05:37, Rafako pisze:
Witaj, jeśli sprzedam Ładę i mi zostaną, to Ci je odsprzedam. Na chwilę obecną, chcę sprzedać w komplecie z Ładą ale nie wiem czy potencjalny nabywca będzie zainteresowany. Serdecznie pozdrawiam.



OK, dzięki.
  
 
Do sprzedania:
-Nagrzewnica (kompletna- wentylator, obudowa, kranik ceramiczny)
-Komplet szyb bocznych.
-Nowa cewka.
-Nowy kondensator.
-Oryginalna kierownica od mojej 2105

[ wiadomość edytowana przez: sebioza dnia 2014-10-02 18:23:57 ]
  
 
Witam!

Posiadam kilka części do sprzedania:

2 bębny malowane otwory 4x100
prawie nowe szczęki hamulcowe/ręczny
tarcze hamulcowe 13' malowane otwory 4x100
nowe klocki hamulcowe
zaciski malowane
pół osie p/l
belka tył
silnik 8v 73km po wymianie olejów rozrządu filtrów na pełnym wtrysku nowa uszczelka głowicy silnik malowany.
klakson pneumatyczny + trabki (chyba 7szt.)
sterownik silnika (bosch 7.0)
zegary rocznik 2000 lada 110/samara forma i podobne
zegary rocznik 1999 lada 110/samara forma i podobne
i wiele innych dzwonić (500-064-439) pisać (sms, gg792052) pytać.
  
 
Witam.
Dziś mam do zaoferowia dwa fotele INTERGROCLIN w dobrym stanie.
Zaczynam porządkowąc graty więc będę co jakiś czas wstawiał jakieś gadzety. zainteresowany ktoś? cena jaką muszę za nie wziąsc to 300zl
kwestia przesyłki jest możliwa, kwota za przesyłkę jest mi nie znana ale mimo wszystko preferowałbym odbiór osobisty. więcej informacji podam na priv i ewentualnie doślę fotki. Pozdrawiam



[ wiadomość edytowana przez: 2107-PROJECT dnia 2014-09-29 13:12:35 ]
  
 
siemanko, mam do opendzlowania nie drogo jakby ktos chcial 1,3 z klasyka, zmienilem go na 2.0 bo sodemka bez 100KM slabo sobie radzi z przeladowana 3metrowa przyczepa . dla zainteresowanachy privem , moze byc zamaiana jaby ktos mial cos ciekawego ! np blok, osprzed do 1,7 jakies nowe graty do klasyki mech, blachy .... , moze cos ze sportu, albu jakies fajne felgi itp.
  
 
ponawiam ogłoszenie, tym razem z fotkami i aukcja na allegro.

polonez już nie aktualny gdyz zostaje u mnie.

http://allegro.pl/lada-2105-2107-vfts-kjs-drift-buda-na-kilogramy-i4675046268.html


sprzedam też nowiutki bodykit VFTS wolfmotor, taki sam jak ma morphio, za tyle za ile kupiłem, było to bodaj 600 zł więc taniej niż na allegro

pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: rafal125p dnia 2014-10-06 20:03:50 ]
  
 
Po długiej nieobecności mam na zbyciu kolejny silnik do klasyka. Silnik wyjęty przez zapoznanego mi sąsiada 4 lata temu, w stanie jak twierdził sprawnym, z Łady 2107, która co sam widziałem więcej stała niż jeździła, a którą kolizja z kombajnem posłała na złom. Sąsiad ten stwierdził nieopłacalność naprawy i budę zezłomował, ale silnik ten zachował - uważał, że może jeszcze kiedyś się przyda. Plany się zmieniły i silnik trafił do mnie pół roku temu. Jednak moje plany też wykluczają zajęcie się nim, więc puszczam dalej, dokładnie to co widać na zdjęciach.
Silnik tak jak wymontowano go z auta - kompletny, nie otwierany. Razem z nim aternator, pompa paliwa, itd. Do kompletu dorzucę wygrzebaną skrzynię biegów (nie znam modelu), która znalazła się ostatniej zimy wśród gratów i dzięki temu nie zdążyła zostać wywieziona razem z innym silnikiem na złom (post w tym dziale z IX.2013).
Proszę nie pytać w jakim stanie jest to wszystko dziś - nie jestem mechanikiem. Mogę stwierdzić tylko to co widać gołym okiem. Kupiłem to wszystko jako źródło oryginalnych części zamiennych, bądź też (gdyby zerknął na to jakiś mechanik) do generalnego remontu własnego auta. Jednak nie widzę sensu, aby teraz to leżało i rdzewiało.
Nie ukrywam, że stało to wszystko od chwili wyjęcia w garażu - blaszaku (chłód, upał, wigoć). Zainteresowanych proszę o oferty na priv. Odbiór gratów własnym transportem z wioski 20km na zachód od Lublina.
Zdjęcia
  
 
Cytat:
2014-10-06 20:01:40, rafal125p pisze:
ponawiam ogłoszenie, tym razem z fotkami i aukcja na allegro. polonez już nie aktualny gdyz zostaje u mnie. http://allegro.pl/lada-2105-2107-vfts-kjs-drift-buda-na-kilogramy-i4675046268.html sprzedam też nowiutki bodykit VFTS wolfmotor, taki sam jak ma morphio, za tyle za ile kupiłem, było to bodaj 600 zł więc taniej niż na allegro pozdrawiam [ wiadomość edytowana przez: rafal125p dnia 2014-10-06 20:03:50 ]

łat ?????
  
 
Sprzedam MOSKWICZE 407 - dwie sztuki

Witam,

Wprawdzie to nie łada, ale może kogoś zainteresuje.

Cena do negocjacji.

http://olx.pl/oferta/moskwicz-407-dwie-sztuki-CID5-ID7d1xB.html

[ wiadomość edytowana przez: aparatos dnia 2014-10-10 12:05:09 ]
  
 
Do sprzedania fajny zestawik na tył - dystanse 33mm zmieniające rozstaw z 4x98 na 4x100 wraz ze szpilkami. Składa się ze stalowego dystansu który przykręca się do piasty, w niego wkręcone są szpilki, a na to przychodzi aluminiowy dystans H&R.
mam dokładnie taki sam zestaw u siebie w Ładzie. Można na to zakładać popularne ostatnio w ładach felgi 15x7".
Cena za komplet na obie strony: 220 zł



Fajne 5-ramienne felgi 15x7", 4x100, ET35, stan idealny, prawie jak nowe . Oddam za 400 zł.


Mam też do sprzedania bardzo tanio slicki 13", ale nie wiem czy wśród ładowiczów ktoś uzywa . W stanie nie-jak-nowe, ale ciągle trzymające lepiej niż drogowa opona. Raczej na treningi. Jak ktoś będzie zainteresowany to pisać.
  
 
Witam Wszystkich

Sprzedam Ładę 2106 100% oryginał. W pełni sprawna z OC.

lada-2106-oryginal-100-pierwszy-wlasciciel-pelna-dokumentacja

Może komuś z Was się spodoba. Cena oczywiście do lekkiej negocjacji.



[ wiadomość edytowana przez: Qwai82 dnia 2014-10-23 12:14:44 ]
  
 
Cytat:
2014-10-23 12:09:04, Qwai82 pisze:
Może komuś z Was się spodoba.



Mi by się podobała za 1000 zł. A tak to mi sie nie podoba.
  
 
Cytat:
2014-10-23 19:39:31, fragles94 pisze:
Mi by się podobała za 1000 zł. A tak to mi sie nie podoba.


Również mi się w tej cenie mało podoba, co jednak nie zmienia faktu, że jeśli znajdę chwilę, to pojadę obejrzeć. Może okaże się, że faktycznie warta tych pieniędzy.
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Zapraszam może się dogadamy
  
 
Chłodnica do 2105. cena 250

http://allegro.pl/chlodnica-lada-2105-nowa-polska-i4734329029.html