SPRZEDAM - ODDAM - Strona 82

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sorzedam wydech kompletny do 2101-2107
Portki 4-2-1 z nierdzewki !!
Rura środkowa
Tłumik tylny
Produkcja Janodob Węgry.
Cena 1500 za całość.


Cytat:
2015-01-22 22:54:21, pioban pisze:
Szpera do klasyki nowa. Oryginał dział sportu lada. płytkowa z kompletem zapasowych części. Generalnie dwie szpery-jedna obudowa. Cena 608 euro ,tyle co zapłaciłem.



Fotki na FB
  
 
nie da sie edytować wiec fotki do wydechu:

http://allegro.pl/wydech-kolektor-tlumiki-lada-2101-2107-lada-vfts-i5049319872.html
  
 
Fotki szpery:

http://allegro.pl/szpera-dyfer-lada-2101-2107-vfts-i5050040858.html
  
 
Witam wszystkich.
Wylicytowałem niedawno jeden przedmiot do Łady. Okazało się, ze sprzedawca posiada dodatkowo:
1.Tarcza sprzęgła
2.klocki hamulcowe 2kpl.
3.klosze lamp tył (2106)
4.zawór nagrzewnicy 2101-81001150.
5.cewka zapłonowa.
6.wirnik rozrusznika,tulejki,bendiks.
7.cylinderek hamulcowy.
8.ramiona wycieraczek 2szt. (chyba czarne)
9.listwa bezpieczników.
10.kopułka aparatu zapłonowego.
11.palec rozdzielczy 3szt.
12.klosze kierunkowskazów (2106)
13.przewód hamulcowy giętki 2szt.
14.sprężyny zawieszenia 2szt.
15.amortyzatory 2szt.
16.nadkola plastikowe tył 2szt.

Wszystko nowe nieużywane (aczkolwiek mogło leżeć długo).
Gdyby ktokolwiek był czymś zainteresowany - walcie na priv, podam kontakt bezpośredni do sprzedającego.

Pozdrawiam,
@lex
  
 
Oddam pół darmo komplet odnowionych (malowanie proszkowe) felg stalowych czarnych razem z zimowymi oponami, na których można jeździć.
Poza tym mam jeszcze kilka innych drobiazgów po Samarze.
  
 
Cytat:
2015-02-03 21:50:39, Michaelus_W pisze:
Oddam pół darmo komplet odnowionych (malowanie proszkowe) felg stalowych czarnych razem z zimowymi oponami, na których można jeździć. Poza tym mam jeszcze kilka innych drobiazgów po Samarze.



Felgi pewnie standard, 13"?
  
 
Mam do sprzedania komplet dwóch nowych sprawnych silniczków wycieraczek reflektorów przednich do Łady Samary

Silniczki

Dla LKP cena do dogadania
  
 
Witam.
http://olx.pl/oferta/ladzianka-CID5-ID8GIlw.html#6ef93d280b
Jeżeli nie znajdzie miłośnika to w marcu pojedzie na złom.
Cena jest zaporowe żeby nie dzwonili złomiarze.
Dla pasjonata i miłośnika promocja i sporo części.
Zapraszam do oglądania.
Posiadam również wrak nadwozia 2107 lekko zdekompletowane.
  
 
Ładzianka
Bezpośredni link
  
 
Cytat:
2015-03-01 16:44:33, pkpic pisze:
Ładzianka Bezpośredni link


Przygarnąłbym złomka, tylko cholera za daleko
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Sprzedam Seacinę, o takiego bidulkę: Seat Toledo 1.9 TDI 2004
W rozliczeniu bardzo chętnie przyjmę Ładę 2106 w bardzo dobrym stanie o wartości do 6000 zł.
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2014-11-16 13:33:38, kopi pisze:
Mam do sprzedania dużo ciekawych części do zbudowania mocnego silnika 1600, jest też kilka pozostałości po 1300, wszystko to zgromadziłem do odbudowy Estoni 21. Niestety plany się zmieniły. Najchętniej sprzedam wszystko w całości po okazyjnej cenie. Mój tel 501044848 podaje link do zdjęć Zdjęcia części


Aktualne już tylko to co na zdjęciach reszta sprzedana, ceny o połowe w dół
Pzdr. Kopi
  
 
Cytat:
2015-03-02 15:08:12, kopi pisze:
Aktualne już tylko to co na zdjęciach reszta sprzedana, ceny o połowe w dół Pzdr. Kopi


Wałki tylko 2 szt. a korby są 4 na zdjęciu jednej nie widać
  
 
Sprzedam skrzynie biegów 5ke do klasyka. Cena 600 zł.
  
 
Ah gdyby nie to że kase w maju bd miał to już bym brał
  
 
oddam za przysłowiowe piwo dwa przednie fotele do 2107. Kolor to brązowy. Stan ogólnie niezły, jakas jedna mała dziurka. Jak ktoś chce to zapraszam do Knurowa. Żal je wyrzucić na śmietnik a nie mam co z nimi zrobić
  
 
Sprzedam komplet kół Ładowskich 13' z oponami(może jeden sezon wytrzymają), dekielkami i śrubami. Cena 250PLN
Sprzedam też komplet sprężyn za 50PLN.
Preferowany odbiór osobisty - Warszawa.
  
 
Witam.
Mam do sprzedania Ladę Samarę 1100 z roku 1989 o przebiegu około 90 tys. Samochód stoi od 2 lat gdyż tata z powodu choroby nie mógł prowadzić. Nie chce oddawać jej na złom bo szkoda mi jest silnika który jest w dobrym stanie i możne komuś jeszcze posłużyć.
Ewentualne pytania proszę na priv





  
 
[S] Kilka gratów do Samary

Parę gratów z moich strategicznych zapasów - przy przebiegach, jakie robi moja Samara w życiu tylu części, ile swego czasu nakupiłem nie zużyję.

Części są nieużywane, ale nie nowe - w tym sensie, że leżą już na półce od jakichś 2 lat.

Wszystkie części firmy Master-Sport.

- Łożysko koła przód 30 zł,
- Łożysko koła tył, 25 zł,
- Klocki hamulcowe Keramik: 40 zł,
- Filtr oleju z magnesem (lodówki się nie trzyma, uprzedzam ): 10 zł, dostępne 2 szt.
- pompa hamulcowa: 50 zł.



Na zdjęciu widać jeszcze uszczelniacze zaworów, wału i wałka, korek wlewu oleju i czujnik temp. wody, włączający wentylator. To do rozdania, albo po prostu chętnym, albo w ramach gratisu do kupowanych fantów.

W Wawie odbiór osobisty lub wysyłka kurierem/pocztą wedle życzenia lupującego

Chętnych zapraszam na priv.
  
 
Witam!
Mam do sprzedania części blacharskie do Łady 2106-2107 pas przedni, tylny, podluznice z fartuchem, klapę bagażnika. Po dobrych cenach sprzedam. Link do moje oferty:
http://olx.pl/i2/oferta/lada-2106-2107-podluznice-z-fartuchem-pas-przedni-i-tylny-klapa-CID5-ID8Lmdn.html#:4fe72c53b1

[ wiadomość edytowana przez: mardyb dnia 2015-03-20 16:03:49 ]