SPRZEDAM - ODDAM - Strona 84

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie może ktoś potrzebuje niedrogi dupowóz.
Teściu sprzedaje swoją fieścinę:
>>>KLIK<<<

Wady:
- do roboty progi i ranty błotników
- fotele do prania
- odkleja się podsufitka

Zalety:
- silnik chodzi jak zegareczek, jest zaskakująco dynamiczny i ma niewielki apetyt na paliwo
- podłoga jest ok, nie ma żadnych dziur
- nie było nigdy gazu

Szwagier chyba pomylił się w opisie odnośnie pojemności, z tego co pamiętam tam jest 1.3.
Jak się nie znajdzie kupiec to za 2 tygodnie jedzie w swoją ostatnią podróż.
Sam bym wziął ale żona nie chce kolejnego youngtimera
  
 
Mam do sprzedania Golfa I z LPG.
Golf z 1983 roku, ostatniego roku produkcji, pod maską imponujący "dźwigaciel" o pojemności 1.1 i zawrotnej mocy 50 KM, dodatkowo zasilany podtlenkiem LPG. Kolor ciemny zielony, nadwozie trzydrzwiowe. Brak listew bocznych, "dobrzy ludzie" zaj...li... Dokupiłem ale leżą w domu, bo jak mają znów ukraść, to szkoda mojego czasu na montowanie. Tu i ówdzie oznaki rdzy i pękającej szpachli ale jak na 32 lata to ma ogólnie dość solidną blacharkę. Progi. punkty mocowania zawieszenia podłoga zdrowe (nie był parkowany w trawie po szyby). Fotele w pokrowcach, bo tapicerka tu i ówdzie zmęczona. Auto kiedyś było ponownie malowane z zewnątrz i robił to jakiś wyjątkowy burak.

Auto ostatnie 1,5 roku stało w garażu. Rozruszane dopiero tej wiosny.
Przy tej wspaniałej okazji został wymieniony zbiornik gazu (na nowy), samochód przejrzany i usunięte bieżące niedomagania. Wymienione przy okazji na nowe:
- sprężyny przedniego zawieszenia (niestety, tylko takie wysokie są dostępne na aftermarkecie),
- poduszki amortyzatorów przód,
- łożyska kół tył,
- olej i filtry,
- świece i przewody WN,
- częściowo przewody paliwowe,
pewnie jeszcze parę rzeczy, o których obecnie zapomniałem.

Samochód odpala na benzynie i na gazie, chodzi też na benzynie (choć od lat już benzyny nie widział, więc musi się bidny przyzwyczaić ). OC ważne do 15 maja 2015. Przegląd robiłem przed weekendem. Samochód jest w Warszawie.

Cena 2900 zł, do niewielkiej negocjacji (na nowe OC).
Kontakt poprzez wiadomość PW lub telefonicznie sześćset dziewięć - 199 - trzysta.

Na chwilę obecną nie mam do niego Karty Pojazdu, bo poprzedni właściciel (mój kolega) mi nie dał jej przy kupnie a ja dopiero teraz zauważyłem, że powinna być. Jak nie znajdzie, to się zrobi wtórnik ale wtedy możliwość zakupu odroczy się o jakieś dwa tygodnie. Fotki sprzętu tutaj: Das auto
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2015-03-22 15:25:06, alex76 pisze:
Sprzedam skrzynię biegów czwórkę do klasyki. Cena 300 zł (lub proszę o propozycje). Zdjęcia są, zainteresowanych proszę z adresem e-mail na priva. Skrzynia jest w Warszawie, możliwość transportu do dogadania. Pozdrawiam, @lex



Gdyby ktoś potrzebował skrzynię - zapraszam.
Pozdrawiam,
@lex
  
 
Witam
Przez wiele lat prowadziłem we Wrocławiu warsztat zajmujący się naprawą wszelkich Ład, od Żiguli po Nivy. Przez ten okres nazbierało się sporo części, większość z nich rozsprzedałem lub wyrzuciłem. Ale ostatni znalazłem jeszcze kilka.
A więc tak


Klosze tylne 2105 i 2107 oraz liczniki 2105



wkłady lamp tylnych 2102 Żiguli



lampy tylne 2103 2106 oraz klosz przedniej 2105 lub 2107


zderzak przód nowy 2106 i nowa listwa na zderzak tylny 2107


nowa miska oleju Niva 1.6



liczniki Niva 2106 i Samara




nowy wkład lampy Niva , zawiasy tylnej klapy


i pewnie jeszcze masę innych części , gdzieś rzuciła się w oczy skrzynia biegów nie pamiętam już do której Łady
Najchętniej pozbył bym się hurtem wszystkiego bo zwyczajnie mi to już przeszkadza. Mój tel 512181244

Dodatkowo znalazłem licznik od Fiata 125

oraz taki nowy wskaźnik chyba od Warszawy lub Syreny

  
 
Cytat:
2015-05-25 13:10:21, remotec pisze:
Witam Przez wiele lat prowadziłem we Wrocławiu warsztat zajmujący się naprawą wszelkich Ład, od Żiguli po Nivy. Przez ten okres nazbierało się sporo części, większość z nich rozsprzedałem lub wyrzuciłem. Ale ostatni znalazłem jeszcze kilka. A więc tak



Ile za zderzak do 2106?
  
 
zadzwoń zaproponuj jakąś cenę
  
 
Witam. Posiadam wiele części do łady głównie do modeli 2103-2107.
W tym posiadam Łade 2107 na części zarówno mechaniczne jak i blacharskie. Sprzedaje niedrogo.

kontakt : dar1995cze@gmail.com
  
 
Wciąż mam te pierścienie na sprzedaż:
pierścienie Łada
Dla kogoś z forum wyślę gratis.
  
 
nie pamiętam kto tego szukał ale na FB koleś sprzedaje zakończenia listew co prawda do DFa ale myślę że mogą pasować do Łady
  
 
Sprzedam sprężyny -40 do 2107. Pojeździłem tydzień, trochę podrapane po montażu.
Cena 350 (wysyłka wliczona)

  
 
Pozbędę się czterech felg 13" 5Jx13A-H2 z Poloneza Caro.
  
 
Cytat:
Cezary_84 pisze: Pozbędę się czterech felg 13" 5Jx13A-H2 z Poloneza Caro.



a jakich ? blacha czy alu ? foto please
  
 
Zwykła czarna stal. Ta sama co miałem rok temu na zlocie.
  
 
sprzedam miksery gazu( pomiędzy gaźnik)

nowy i uzywany...
cena co łaska..
  
 
Witam wciąż posiadam spory asortyment części do łady.
Między innymi :
-rozruszniki
-gaźniki(rosyjskie)
-drzwi;
-maski,
-części cięte
i wiele innych.

Sprzedam również ładę 1500s z 1981r do remontu(komplet części)


Oraz poszukuje kupca na ziła (części) chętnych prosze o kontakt


kontakt dar1995cze@gmail.com

  
 
Witam
Do sprzedania mam jeszcze parę gratów po Ładzie (2105):
-Oryginalna kierownica
-Boczne szyby
-Kompletna nagrzewnica z ceramicznym zaworem
-Oryginalna lampkę przenośkę
-I trochę gratów ze środka (korbki do szyb, lampki w słupki, lampka podświetlania komory silnika itp.)
-Cewka zapłonowa oraz kondensator
Co do cen, to czekam na propozycje.
Zdjęcia dla zainteresowanych mogę wysłać na maila.

-----------------
Prawdziwy mężczyzna powinien mieć wał, a nie jakieś tam przeguby...
  
 
Mam do sprzedania komplet brązowych foteli do 07. Stan dobry+. Cena 350 zł.

Także sprzedam czarne welurowe boczki na drzwi do 07. Stan bardzo dobry-. Cena 200 zł.
  
 
Sprzedam komplet foteli do Łady Samary 2108, które pasują również do 2109. Pochodzę one z wersji eksportowej - oparcie tylnej kanapy wyposażone jest również w zagłówki. Kolor brązowy. Sprzedaje w komplecie wraz z boczkami drzwi i boczkami znajdującymi się przy tylnej kanapie. Dorzucam plastiki ze słupka środkowego i obudowę licznika - wszystko w kolorze brązowym i praktycznie bez uszkodzeń. Fotele są zachowane w ładnym stanie bez przybrudzeń i plam - były na nich nałożone pokrowce. W kilku miejscach występują niewielkie dziurki na materiale. Fotel kierowcy podczas składania się przycina - do poprawy jest końcówka linki odpowiedzialnej za odblokowanie zatrzasków (jeśli były by montowane w wersji 5 drzwiowej nie jest to istotne). Proponowana cena za komplet 350 zł . Służę pomocą w przekładce Zamieszczone zdjęcia są poglądowe i przedstawiają takie same fotele jakie oferuję
  
 
Cytat:
2015-05-25 13:10:21, remotec pisze:
Witam Przez wiele lat prowadziłem we Wrocławiu warsztat zajmujący się naprawą wszelkich Ład, od Żiguli po Nivy. Przez ten okres nazbierało się sporo części, większość z nich rozsprzedałem lub wyrzuciłem. Ale ostatni znalazłem jeszcze kilka. A więc tak Klosze tylne 2105 i 2107 oraz liczniki 2105 wkłady lamp tylnych 2102 Żiguli lampy tylne 2103 2106 oraz klosz przedniej 2105 lub 2107 zderzak przód nowy 2106 i nowa listwa na zderzak tylny 2107 nowa miska oleju Niva 1.6 liczniki Niva 2106 i Samara nowy wkład lampy Niva , zawiasy tylnej klapy i pewnie jeszcze masę innych części , gdzieś rzuciła się w oczy skrzynia biegów nie pamiętam już do której Łady Najchętniej pozbył bym się hurtem wszystkiego bo zwyczajnie mi to już przeszkadza. Mój tel 512181244 Dodatkowo znalazłem licznik od Fiata 125 oraz taki nowy wskaźnik chyba od Warszawy lub Syreny






nadal aktualne, ale wszystko hurtem za jakąś niewygórowaną cenę
  
 
OK, ok. Już jadę, jadę ale dojechać nie mogę. Będę dzwonić, umówimy termin.