SPRZEDAM - ODDAM - Strona 85

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprzedaję swoją Ładę: Link do ogłoszenia
  
 
Sprzedam tuningowe elementy zawieszenia:
-tylne amortyzatory Bilstein B6 używane- 350 zł za dwa,
-przednie amortyzatory gazowe T4 nowe w pudełku, Maxgear, 2 szt, cenę podam po powrocie z urlopu, ale sporo taniej, niż kupiłem,
-przednie sprężyny obniżające rosyjskie Fobos -70, nowe w pudełku - 160 zł,
-stabilizator tylny rosyjski fi 20, nowy- 190 zł,
-drążek Panharda rosyjski nowy, z regulacją, na poliuretanach- 110 zł,
-dystanse zmieniające rozstaw z 4x98 na 4x100 z dystansami i śrubami- 250 zł za 2 szt.

Mam też inne klamoty, stopniowo będę je wystawiał.

[ wiadomość edytowana przez: Pereira dnia 2015-07-21 22:22:43 ]
  
 
Aby nie było niedomówien to "zaklepałem sobie" cześć klamotów od kolegi Pereiry ustalamy jeszcze dokładńie co i jak. Jutro pewnie napiszę co dokładnie będę brał
  
 
Witam. Sprzątając garaż znalazłem jeszcze pozostałości po Samarce a mianowicie spojler na tylną klapę w kolorze czerwonym stan dobry, oraz 4 szt felg aluminiowych do regeneracji pasowały i wyglądały super. Ceny oczywiście do dogadania, zdjęcia na maila. Więcej info udzielę pod numerem 508-104-077 lub mailowo
  
 
Sprzedam klocki hamulcowe Ferodo DS 2500 Performance po 170 zł/komplet. Mam dwa komplety, normalna cena to ok. 300 zł.
Poza tym mam dwa nowe bębny hamulcowe (rosyjskie) wraz ze szczękami Ferodo Premier. Cena za komplet (bębny + szczęki) okazyjna 180 zł.
Do tego używany, markowy przewód hamulcowy w stalowym oplocie (ten idący do tylnego mostu), cena 75 zł.

Mam też inne klamoty, np nową rozpórkę przednią, ostry wałek wraz z obudową, nowe lusterka itp.
Będę je stopniowo wystawiał.
  
 
Sprzedam nowy spojler pod przedni zderzak, kupiony za pośrednictwem Szoko. Nie zakładany, cena 170 zł.
Ponieważ mam o to pytania, więc tak: za wałek rozrządu 220 zł, za rozpórkę- napiszę w niedzielę, bo nie pamiętam.
Zdjęcia mogę wysyłać dopiero w niedzielę, jak wrócę.
  
 
Większość części zarezerwowana/sprzedana, zostały na tą chwilę tylko nowe bębny ze szczękami Ferodo, dystanse zmieniające rozstaw z 4x98 na 4x100, czarne duże lusterka do 2107, zdjęcia dodam wieczorem.
  
 
.
Cytat:
2015-07-28 12:35:44, Pereira pisze:
Większość części zarezerwowana/sprzedana, zostały na tą chwilę tylko nowe bębny ze szczękami Ferodo, dystanse zmieniające rozstaw z 4x98 na 4x100, czarne duże lusterka do 2107, zdjęcia dodam wieczorem.


Na tą chwilę zostały rosyjskie lusterka czarne, nowe, komplet lewe + prawe. Cena za oba 80 zł.

Dystanse zmieniające rozstaw z 4x98 na 4x100, cena za dwa 250 zł

Reszta sprzedana/zarezerwowana.


[ wiadomość edytowana przez: Pereira dnia 2015-07-29 11:01:20 ]
  
 
Lusterka sprzedane, zostały tylko dystanse.
  
 
Witam wszystkich miłośników łady.

Na sprzedaż mam samochód Lada 2107. Auto w jednej rodzinie od 1991 roku. Samochód jest w bardzo dobrym stanie, dlatego też nie oddam go tanio. Autko jest bezwypadkowe, blacharsko jak i w częściach w oryginalnym stanie. Badania techniczne ważne do 09.09.2015. Dwa komplety kluczyków wraz z książką serwisową. Auto posiada tylko komplet opon letnich, nigdy nie jeździło zimą. Więcej informacji na telefon. Poniżej link do ogłoszenia. Polecam serdecznie


http://otomoto.pl/oferta/lada-2107-pierwszy-wlasciciel-ID6y7dzT.html#fbe0c700f1
  
 
Powodzenia w sprzedaży. Wśród nas nie ma wariatów, gotowych zapłacić za 07 aż 10000 zł, a tym bardziej z 91r. Tyle jest warta dobrze zachowana 03.
  
 
moja jest rok starsza i ma nowy silnik
sprzedam za 9500
  
 
Daje czy pińcet i pisz pan umowe bo nie mam czasu...
  
 
dobra---ale razem z teściową
  
 
Ogłoszenie nieaktualne - czyli pewnie poszła. Nie wiadomo za ile, ale pewnie nie tanio. Kopary opadły?
  
 
Już nie raz było ogłoszenie nie aktualne, a za jakiś czas wypływa z powrotem.
  
 
Sprzedam silnik 1500 lada 2107 z 92 roku. Stan oceniam na bardzo dobry. Zainteresowani priv
  
 
mam fabrycznie nowa sprężąrkę klimy do tico na pasek klinowy

do projektu klima----może ktoś chce

[ wiadomość edytowana przez: janjestemjan dnia 2015-08-17 22:23:27 ]
  
 
ja potrzebuje na pasek 5PK.
  
 
.znalazl by sie tu kupiec na moją LADZIANKĘ,,,,

narazie pytam perpektywicznie...(ale jak by sie znalazł<<<)

[ wiadomość edytowana przez: janjestemjan dnia 2015-08-18 11:04:58 ]