SPRZEDAM - ODDAM - Strona 89

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
znalazlem takze nowe lampy do 2105 kompletne ze starych zapasow :

zdjecie 1
zdjecie 2
zdjecie 3

Cena 150 zł.


[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2015-12-26 13:33:11 ]
  
 
Witam. Mam do sprzedania alufelgi pochodzące z jakiegoś starszego seata. Łada na nich wygląda jak rajdowa Felgi są 15' i mają rozstaw szpilek 4x98 są one po renowacji (wypiaskowane zapodkładowane i pomalowane proszkowo)
Po renowacji nie były używane. Za renowację zapłaciłem 400 zł. Cena jaka mnie interesuje to 800 zł ( do negocjacji ). Zainteresowanych zapraszam na priv pozdrawiam
  
 
Cytat:
Maciekg1998 pisze: Cena jaka mnie interesuje to 800 zł



pokaż jakieś zdjęcia tych kółek
  
 
Zdjęcia felg wyśle indywidualnie na e-maila
  
 
Cytat:
2015-12-26 16:47:43, Maciekg1998 pisze:
Zdjęcia felg wyśle indywidualnie na e-maila



A co z nimi nie tak, kradzione?
  
 
Nie po prostu jeszcze nie wstawiałem zdjęć na forum i nie bardzo wiem jak za to się zabrać
  
 




  
 
Eeee, no fajne te felgi.
  
 
sprzedam:
przednie fotele - 240 zł / kpl.
tylna kanapa z podłokietnikiem - 120 zł
boczki - 40 zł (wszystkie widoczne na zdjęciu)
wnętrze całe w komplecie - 300 zł
listwy chromowane na zderzak NOWE - 200 zł / kpl.
chromowany grill / atrapa 2107 NOWA - 80 zł
posiadam rownież inne części pochodzące z rozbiórki Lada 2107 1300s

zdjęcia na mail.
kontakt preferowany tel.: 603718880

pozdrawiam
  
 
Witam, walcze z materia juz chyba 10 rok i nic rozsadnego nie uwalo sie osiagnac mam nadzieje powrocic za rok, dwa z funduszami. Aktualnie wyprzedaje wszystko co mam do lady jak i poloneza. Na pierwszy ogien.

Nowe nie uzywane bilstein b6 lada 2107 cena 999 zl.
Komplet poliuretanow wegierskich zielonych ( rajdowki i driftowozy wegierskie uzywaja z powodzeniem ) cena 500 zl.

Fotki moge umiescic na dniach.
  
 
Sprzedam / zamienię chłodnicę oryginalną do 2101/2103/2106 z otworem na korbę rozruchową i korkiem spustowym płynu bez gwintu na czujnik temperatury. Stan bardzo dobry, nie pordzewiała, szczelna, żeberka idealne. Dla chętnych wyślę zdjęcia.
Najchętniej zamienię za taką samą chłodnicę tylko z gwintem pod czujnik temperatury.
  
 
Witam Wszystkich to mój 1 post i chciałbym od razu podzielić się z Wami moim ogłoszeniem o sprzedaży Ładnej Łady 2107 !

http://otomoto.pl/oferta/lada-2107-lada-2107-1-5-1988-5-biegowa-garazowana-export-ID6yg6pD.html

W razie pytań proszę pisać na @ z konta !

Pozdrawiam !

[ wiadomość edytowana przez: puszcz90 dnia 2016-01-11 19:57:10 ]
  
 
Co prawda nie do łady ale mam dużo części do Fiata Uno, mianowicie:
- felgi 13 cali z oponami letnie 155/70(stan do spalenia gumy i tyle może 3 mm bieżnika)
-felgi 13 cali z oponami zimowe 155/70 ( stan dobry/bd przejeżdżone 2 sezony Dębica Frigo 2 ok 6-7mm )
-maska srebrna przednia
-klapa bagażnika wraz z szybą
-konsola zegarów
-zderzak przód
-reflektory przednie i tylne z kierunkowskazami
-rozdzielacz zapłonu

Polecam
  
 
Cytat:
2015-12-01 12:33:12, Rafako pisze:
Dostałem dziś info od pewnego Pana, że ma do sprzedania drobiazgi do 2102 w postaci: - tylne lampy 2 sztuki, używane w dobrym stanie - 50 złotych, - uchwyt do tylnej klapy, nowy - 100 złotych. Pan ma też do sprzedania Żiguli 2101 z 1975 roku, świeżo sprowadzone z Litwy, wymagające prac blacharsko lakierniczych ale jak deklaruje - nie tragiczne i w 100% nadające się do zrobienia nie kolosalnym kosztem, co ważne, kompletne w detale i z dodatkowymi częściami. Cena przy szybkiej sprzedaży to 2200 zł (bez opłat) - cena raczej atrakcyjna w porównaniu z ofertami przytarganymi ze Słowacji. Zainteresowanym przekażę telefon do właściciela części i samochodu. Serdecznie pozdrawiam. [ wiadomość edytowana przez: Rafako dnia 2015-12-01 12:41:22 ]



To jest to autko, o którym pisałem jakiś czas temu:

Kopiejka Wlkp.

Rozmawiałem dziś z właścicielem, cena wzrosła do 2700 zł (za auto przygotowane do rejestracji) bo trochę sobie przy niej dłubie w długie, zimowe wieczory i już zdążył zrobić podłogę i wstawić nowe progi, poprawić auto mechanicznie itd. Ponieważ równolegle szykuje sobie Garbusa (i ten projekt ma u niego większy priorytet) z Ładą idzie mu powoli.
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Sprzedam dwie felgi stalowe do Łady. Myślałem, że są do starszych wersji Fiata 125 p, ale odnalazłem słabo widoczny napis "WAZ" na jednej:
Felgi

[ wiadomość edytowana przez: Pereira dnia 2016-01-13 19:36:15 ]
  
 
Sprzedam komplet Alufelg Intra Smoor 7J13 w biedronkowej cenie:
Intry za grosze

Edit: sprzedane.

[ wiadomość edytowana przez: Pereira dnia 2016-01-18 15:27:29 ]
  
 
Witam nadal leży. A tak w sumie stoi dalej mój silnik 1.3 z mojej 2107. Może komuś się przydać. Kompletny z kolektorami gaznikiem



[ wiadomość edytowana przez: andrys20 dnia 2016-01-27 20:21:11 ]
  
 
Dzień dobry wszystkim użytkownikom
Jestem nowym członkiem tego Forum, ale kilkuletnim członkiem Sierrafan. Rozważam zamianę mojej Sierki na Ladę, ponieważ Bmw nie wchodzi w grę. Podkreślam, że rozważam zamianę, wszystko zależy czy znajdzie się tutaj taka osoba
Pacjentka: Ford Sierra 3D
1990 rok
2.0 Dohc 8v 120 Km
Olej: Valvoline VR1 Racing 10W60
W tamtym roku została "rozebrana" pospawane progi, podłoga, wszystkie fordowskie dziury, wzmocnione podłużnice, zakonserwowana od spodu i od wewnątrz. Przebieg nieznany, ponieważ liczniki w Fordzie mają tylko 5 miejsc.
Wyposażenie: Totalny golas,żadnego wspomagania, żadnych czujników czy też srs-ów, abs-ów i innych udogodnień zastępujących człowieka. Wsiadasz wciskasz gaz i reszta zależy od Ciebie!!

Jestem drugim właścicielem w Polsce od 2013. Sierra w kraju od 2004 roku. Nie widziała gazu.

OC wykupione( I rata do czerwca)

Przegląd do 29.01.2017

Mam pełną listę części. Mnóstwo zdjęć i filmów z przebiegu prac naprawczych.

Odświeżony został też lakier. Po polerowaniu zrobił się cukierek nie samochódFotele Recaro składane,dołożony obrotomierz,uszczelniony dół silnika,rozebrana i złożona pompa paliwa oraz olejowa,wypolerowana przepustnica,nowa pokrywa zaworów,nowe tylne amortyzatory,sprężyny obniżające na tył i przód( do zamontowania)rozpórka na tył(do zamontowania)Nowe radio Pioneer MVH 170(do zamontowania)Jest tego sporo i leży w garażu i zalega na nich kurz. Pomalowane felgi oraz lusterka.Pewnie zapomniałem czegoś dodać,kwestia przypomnienia.
Nowe sprzęgło założone od razu po kupnie. Skrzynia chodzi dobrze,wał okej suchy.

Minusy: Uszczelniacze zaworowe,które trzeba wymienić. Jak na nieznany przebieg, silnik daję radę, zbiera się. Sierka nie służyła mi do "latania bokiem" na lotniskach czy rondach, została kupiona w celach odbudowy.

Dół drzwi od kierowcy, bąbel około 2 cm i mniejszy na drugich drzwiach. A z grubsza to tyle. Na zdjęciach widać,że drzwi nie są po długości chrupkie, anie tez na wylot przegniłe.
Na pytania odpowiem, także tego


Tutaj są zdjęcia, oglądajcie i pytajcie:


http://plus.google.com/u/0/102838498781731214961/posts

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2016-01-31 17:09:11 ]
  
 
Sprzedam przekładnie kierowniczą do 2101-2107 - nówka sztuka w pudełku od Bartka.
Cena do dogadania
info i foto pod jac.farma@op.pl
  
 
Sprzedam mieszalnik go gazu montowany pod gaźnik. Kupiłem go od Bartka ale plany sie zmieniły i nie będzie mi potrzebny. Oczywiście nówka sztuka, w komplecie uszczelki. Dałem za niego jakoś 20 zł i dokładnie tyle chcę. Jak coś to piszcie bądź dzwońcie 517-169-669.

Mam też całą instalacje gazową z mojej łady. Ma ona jakieś 4 lata, butla montowana w koło. Jak ktoś byłby zainteresowany to niech dzwoni a jakoś się pewnie dogadamy. Póki co butla jest jeszcze w aucie ale to nie problem ją wymontować.

Pozdrooo