SPRZEDAM - ODDAM - Strona 92

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

Mam do odsprzedaży nowy zestaw tylnego mostu. W skład wchodzą:
- Nowa głowa mostu z zamontowaną szperą Torsen firmy VAL-Racing - preload 6 (montowane i ustawiane w Częstochowie)
- Nowy mechanizm różnicowy (wymontowany z głowy - zastąpiony szperą)
- Nowa pochwa mostu (nie przerabiana pod pióra 125p)
- Półosie (nie jestem pewien czy są nowe).

Całość miała zostać zamontowana w moim Fiacie 125p Monte Carlo, ale z braku czasu i miejsca w garażu chętnie się tego pozbędę.
Jeśli jesteście zainteresowani to proszę o kontakt na priv lub kom. 668 963 236
Zainteresowanym wyślę zdjęcia.
Do obejrzenia w Jelczu-Laskowicach obok Wrocławia.

Pozdrawiam,
Błażej.
  
 
Sprzedam kilka rzeczy od 2107 1.5 silnik.
-rozrusznik oryginalny (40zł)
-pompa wody prawie nowy przód, tylna czesc stara (oryginał) (30zł)
-aparat zapłonowy (prawie nowy) z przewodami i kopułką (40zł)
-alternator oryginalny sprawny. (40zł)
-silnik 1.5 z nowym rozrządem i kołami. (dorzucam kpl uszczelek) (500zł)
-klocki hamulcowe przód (15zł)
- kolektor ssący (25zł)
- kolektor wydechowy (25zł)
- gaźnik prawie nowy oryginalny kupiony w zeszłym roku (100zł)
- koło zamachowe (30zł)
- sprzęgło (bez łożyska) (50zł)
  
 
Sprzedam kompletne wnętrze do 2105.

Jeżeli, byłby ktoś zainteresowany którymś z elementów mogę podesłać zdjęcia.
  
 
Sprzedam beżowe wnętrze do 2107:
- fotele + kanapa z podłokietnikiem stan idealny
- boczki drzwi 4 szt., TL stan średni reszta bdb
- klamki, korbki, rączki, popielniczki kpl
- parapety 2 szt. PP i TP stan bdb
- maskownice tylnych nadkoli beżowe stan bdb

Info na pw lub 668479054
  
 
Witam wszystkich...

Mam na sprzedaż wszystkie części do Łady Samary,sprzedam za grosze. Możliwe wysyłki. Pisać co potrzeba.
  
 
Sprzedam kilka rzeczy od 2107 1.5 silnik.
-pompa wody prawie nowy przód, tylna czesc stara (oryginał) (30zł)
-aparat zapłonowy (prawie nowy) z przewodami i kopułką (40zł)
- kolektor ssący (25zł)
- kolektor wydechowy (25zł)
- gaźnik prawie nowy oryginalny wersja rosyjska kupiony w zeszłym roku (100zł)
- koło zamachowe (30zł)
- sprzęgło (bez łożyska) (50zł)
  
 
Jest do sprzedania Ł 2106, w dobrym stanie (działająca). Rok produkcji 1976. Pojemność silnika 1500. Przebieg nieznany (mało używana przez pierwszego właściciela). Silnik, układ mech. bardzo dobry. Lakier oryginalny, podwozie bez korozji, klapa bagażnika do malowania. Cena - 3200,00 zł. do negocjacji.
Szczegółowych informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu - numer telefonu w ogloszeniu: Ogłoszenie
  
 
Ja naprawde rozumiem język sprzedawców samochodów używanych ale napisać ze ten pojazd jest w stanie dobrym to juz przegięcie. A co do mechaniki - jak auto wygląda jak wygląda to zapewne pod maska wszystko cyka jak w szwajcarskim zegarku.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2016-06-14 01:05:59, Domo pisze:
Jest do sprzedania Ł 2106, w dobrym stanie (działająca). Rok produkcji 1976. Pojemność silnika 1500. Przebieg nieznany (mało używana przez pierwszego właściciela). Silnik, układ mech. bardzo dobry. Lakier oryginalny, podwozie bez korozji, klapa bagażnika do malowania. Cena - 3200,00 zł. do negocjacji. Szczegółowych informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu - numer telefonu w ogloszeniu: Ogłoszenie


Jestem gotów zaproponować 1200 zł i jest duża szansa, że jeśli jeszcze ma progi i podłogę, nie rozmyślę się po obejrzeniu na żywo. W przypadku zainteresowania ofertą, zapraszam na PW.
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Witajcie drodzy klubowicze, mojej koleżanki dziadek sprzedaje Ładę Samarę , była ona nagłaśniana w lokalnych mediach z faktu zaginięcia Jak ktoś jest zainteresowany podaję ogłoszenie do tego auta.
ŁADA SAMARA.
  
 

sprzedam gaźnik weber 32 34 dmtr, pracował w silniku 1.6 dohc z fiata regaty, wypada rozłożyć go na elementy i wyczyścić, ewentualnie zregenerować.

cena: dla regulaminu 250 zł (wisi za taka cene na allegro identyczny gaźnik)

cena jak najbardziej negocjowalna.


sprzedam również wałek rozrządu 316 do łady RWD
cena 200 zł

pozdrawiam
  
 
sprzedam również bak do trabanta 601 z kranikiem i zamknięciem fabrycznym, szczelny
  
 
sprzedam również do łady:

silnik 1.3 sprawny, wymontowany z mojej łady kilka lat temu - 200 zł
skrzynia biegów do łady 4 biegowa - 150 zł
lampy przednie, tylne, resztki wiązki elektrycznej, jakieś duperele, oddam za 20 zł + koszt wysyłki
hamulce przednie łada razem ze zwrotnicami i piastami - 150 zł

możliwość negocjacji
  
 
Poszła WP
  
 
Witam sprzedam most od łady 2107 oraz alternator od tej samej łady zainteresowani zapraszam priv
  
 
Witam.
Sprzedam kolektor(dwuczęściowy), przepływkę, kompa i wiązkę od uno turbo. Kolektor podobno podchodzi do łady z malutkimi przeróbkami. Kiedyś na racingforum ktoś opisał jak uturbił ładę korzystając z takiego właśnie kolektora. Robię porządki i miałem to na złom wywalić ale może ktoś zrobi z tego użytek? Co do ceny to czekam na propozycję. Wołałbym też odbiór osobisty wawa lub kobyłka. tel 668361062

  
 
Turbo uno rezerwacja. ☺
  
 
Witam, mam okazje przywieźć do Polski Lade Ziguli ciężko mi niestety wysondować cenę takiego auta i nie wiem ile ( czy w ogóle) na tym zarobię. Dlatego pytanie do was ile taka lada jest warta: Lada Ziguli rok produkcji 1975, przebieg 48 000km. Stan: Podwozie ok, zakonserwowane, środek b. Ładny nie zniszczony wyczyszczona brązowa tapicerka. Podczas prowadzenia ściąga ja lekko w prawo. Nadwozie ma ogniska rdzy gdzieniegdzie najbardziej na tylnym prawym błotniku. Ile mogę za nia wziąć?>



[ wiadomość edytowana przez: Tomq89 dnia 2016-07-29 11:13:06 ]
  
 
Witam sprzedam wiele części do łady głównie 2107 i 2106 oraz conieco od ziła
zainteresowanych proszę o kontakt dczerwinski1995@gmail.com
  
 
Cytat:
2016-07-29 10:50:05, Tomq89 pisze:
Witam, mam okazje przywieźć do Polski Lade Ziguli ciężko mi niestety wysondować cenę takiego auta i nie wiem ile ( czy w ogóle) na tym zarobię. Dlatego pytanie do was ile taka lada jest warta: Lada Ziguli rok produkcji 1975, przebieg 48 000km. Stan: Podwozie ok, zakonserwowane, środek b. Ładny nie zniszczony wyczyszczona brązowa tapicerka. Podczas prowadzenia ściąga ja lekko w prawo. Nadwozie ma ogniska rdzy gdzieniegdzie najbardziej na tylnym prawym błotniku. Ile mogę za nia wziąć?> [ wiadomość edytowana przez: Tomq89 dnia 2016-07-29 11:13:06 ]


Po takim opisie odpowiadam: między 2000 zł a 5000 złotych. Tyle za nią weźmiesz.
Serdecznie pozdrawiam.