SPRZEDAM - ODDAM - Strona 30

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Felgi sprzedane.
  
 
Witam,
Sprzedam 4 koła do łady samary 13"
Felgi stalowe, opony zimowe jedno-sezonowe (jeżdzone zeszłej zimy, tej zimy nawet nie zakładane).
opony zimowe: Polaris 2 Barum Radial 165/70 R 13 79 T M+S
Cena 350 pln
Chetnych prosze o email : armiszon@wp.pl, to przesle zdjecia.
Lub kontakt telefoniczny: 505532396
Warszawa Ochota
  
 
mam do sprzedania nowa lampke do 2105 z kwadratowym migaczem , prawa , moge podeslac zdjecia jakby cos
  
 
Sprzedam silnik 1.5 vtec-econo 90KM z hondy civic 6gen 5d anglika. Cena 1000zł, daje silnik, skrzynie, półosie, poduchy, wiązki, komputery, stacyjke, osprzęt itp.
Może by ktoś sobie do samary wsadził, paliła by wtedy 4l po mieście
  
 
Klocki ferrodo premier do 10tki (z czujnikami!!)

Czujnik poziomu oleju (nie cisnienia oleju!!!!)

Cena do negocjacji. Wszystko jest nowe nieużywane.

DEx
  
 
Sprzedam fabrycznie nowy blok silnika 1300 (2105), dziewiczy jeszcze w fabrycznej konserwacji (smar).

Cena 250zł. Odbiór z racji masy raczej osobisty, ale inne formy tez wchodzą w grę.

  
 
SAMARA HAMULCE - nowa cena.

Ponawiam ofertę na komplet składający się z:
- używanych zacisków hamulcowych, z oryginalnych tłoczkami,
- nowych przewodów giętkich (made in Russia, kupione w moskiewskim ASO),
- nowych (oczywiście) klocków z Łady 2110 (toże z Moskwy).

Cena za to: 70 zł (pokrywam koszt ewentualnej wysyłki).

Mam też cylinderki hamulcowe na tył Master-Sport (pasują też do klasyka) - po 15 zł/szt. (tu również wysyłka na mój koszt).

Gdyby ktoś chciał kupić całość - 85 zł.

Kontakt na priv.







  
 
Sprzedam atrape do lady 2101 Zigulaski, tutaj jest link na allegro dla zaintaresowanych:

http://www.allegro.pl/item537905986_atrapa_lada_2101_ziguli_chromowana_oryginal.htmlAllegro
  
 
Jak w tytule. 2101 1,2 '82
Życie zweryfikowało plany i niestety planowana dawno temu odbudowa nie dojdzie do skutku. Rozpisywać na ten temat się nie będę bo nerw i klawiatury szkoda.
Auto ma umowną w tym momencie karoserię (rdza zjadła progi), silnik po pięciu latach stania pod drzewem został odpalony. Ogólnie kto ma sporo czasu i samozaparcia może się w odbudowę pobawić - taki był mój zamiar.
Oddam po cenie złomu, bo tam też trafi jak chętny się nie znajdzie a ubezpieczenie się kończy i nie mam zamiaru przedłużać. Do auta dodaję nowe 4 błotniki i progi z belkami za które spodziewam się dostać 500zł (kosztowały chyba 530).
Kontakt na mail arecki999@o2.pl czekam tydzień a jeśli chętnego nie będzie - z bólem serca na żyletki.
  
 
sprzedam nowa pompe oleju do 2.0 dohc z fiata 132 (131) argenta
Pompa Oleju fiat 132 2.0 dohc
  
 

WIELKA WYPRZ
  
 
uszczelkę stalową do silnika z łańcuchem, 82mm średnica pod tłoki. 1,4mm grubości. 40 euro
  
 
Chce ktoś instalacje lpg z mojej łady? W butli jest nawet sporo gazu W reduktorze chyab membrany padły bo nie chce już na lpg tak ładnie odpalać jak kiedyś.
  
 
Cytat:
2009-01-29 10:11:42, arecki99 pisze:
Jak w tytule. 2101 1,2 '82 Życie zweryfikowało plany i niestety planowana dawno temu odbudowa nie dojdzie do skutku. Rozpisywać na ten temat się nie będę bo nerw i klawiatury szkoda. Auto ma umowną w tym momencie karoserię (rdza zjadła progi), silnik po pięciu latach stania pod drzewem został odpalony. Ogólnie kto ma sporo czasu i samozaparcia może się w odbudowę pobawić - taki był mój zamiar. Oddam po cenie złomu, bo tam też trafi jak chętny się nie znajdzie a ubezpieczenie się kończy i nie mam zamiaru przedłużać. Do auta dodaję nowe 4 błotniki i progi z belkami za które spodziewam się dostać 500zł (kosztowały chyba 530). Kontakt na mail arecki999@o2.pl czekam tydzień a jeśli chętnego nie będzie - z bólem serca na żyletki.



No i co ktoś był chętny?
  
 
skrzynia 5ka dohc
  
 
Ja też sprzedam swoją kompletną i działającą instalację gazową.
Kontakt w profilu.
  
 
chrom zderzaki 2103 (sa na allegro)
Najlepiej opchnąl bym to wszystko szybko, razem i bez lazenia na poczte...

- zderzaki 03
- zegary 03/06
- lampy 03
- atrapa 06
- boczki 06
- nowy rozrzad (lancuch, koła)
- kupa nowej elektryki (palce, kopulki, przewody)
- mam tez piwnice nowych czesci od poloneza/125p jakbyco.

506 997 888
  
 
LADAcznica
jak w linku powyżej 110-tka zadbana w dobre ręce
  
 
Witam wszystkich!
Niedługo będę sprzedawał moją Lade 2103 z 77'.
Ubezpieczenie mam do 20 marca i do tego czasu chciałbym ją sprzedać wiem, że jest tu dużo sympatyków tego samochodu i może ktoś chciałby go odnowić ja nie mam na to pieniędzy.

Samochód jest sprawny technicznie wszystko działa i jeździ. Jest zamontowany gaz z którym też nie ma problemu. Około pół roku temu robiłem przednie zawieszenie i wymieniłem przekładnie kierownicy.

W nie najlepszym stanie jest już blacha którą trzeba było by się zając, a na to właśnie mnie nie stać. W najbliższym czasie zrobię zdjęcia szczegółowe jak to wszystko wygląda. Już teraz mogę powiedzieć że tylny zderzak jest do wymiany (dwa posty niżej można takowy kupić ) i atrapka jest pęknięta w lewym górnym rogu. W środku zamontowane jest siedzenie kubełkowe ale mam też normalne. Do tego koła z oponami zimowymi i letnimi.

Chciałbym się dowiedzieć czy będzie ktoś zainteresowany w razie jakichkolwiek pytań proszę pisać tu lub na mail mcz85@wp.pl nie chciałbym żeby ten samochód skończył na złomie. Co do ceny będziemy rozmawiać i negocjować Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: mathejos dnia 2009-02-05 17:32:46 ]
  
 
czy to nie Ciebie kilka lat temu goniliśmy w okolicach czerwonego pradnika z pytaniem czy jej nie sprzedasz ????