SPRZEDAM - ODDAM - Strona 88

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mogę przywieźć z Rosji krótkie korby, 129 mm. Stosuje się je do modernizacji silnika 1,2 i 1,3. Wraz z montażem do tych silników wału od silnika 1,5 (2103) lub 1,7(21213) możemy z 1,2 zrobić 1,5, a z 1,3 zrobić 1,6. Zainteresowanych zapraszam na priv. Cena około 400 zł. Oferta ważna do końca listopada, potem wracam do PL.






-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2015-11-14 21:10:44 ]
  
 
Sprzedam jeden kołpak chromowany do 2106, niepogięty, idealny chrom, dekielek plastikowy cały bez defektów. Cena 30zł.
  
 
Sprzedam zestaw na jedną oś zmieniający rozstaw z 4x98 na 4x100. Całkowita grubość 38mm (zwiększa rozstaw kół o 76mm). Składa się ze stalowego dystansu 22 mm przykręcanego do piasty, w ten dystans wkręcone są długie szpilki m12x1,25 a na to przychodzi dystans aluminiowy 16 mm . Pasuje na piastę fiatowską, a na to można zakładać felgi 4x100 z otworem centrującym 60mm i większym . Cena: 230 zł
  
 
Cytat:
Pereira pisze: Sprzedam ...............



pokaż to z innej strony
  
 
Jutro zrobię fotki i pokażę.
  
 
Z opóźnieniem pokazuję fotki




  
 
To nie Łada ale może komuś się spodoba:
http://otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-w201-190-1-8e-asb-lpg-szyberdach-stan-bdb-doinwestowany-mechanicznie-ID6ye1EH.html

Cena jest do negocjacji. Na hasło LKP - sporej ale pozostającej w granicach rozsądku. Dla jasności podpowiem, że samo zrobienie zawieszenia i wymian olejów pochłonęło ponad 3000 złotych...
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Witam. Są może chętni na jakieś używane części do 2107 1.5. Mam do sprzedania silnik, cały osprzęt silnika, skrzynię 5 biegową, chłodnice miedzianą części przynajmniej w 90% oryginalne. Zainteresowani priv. Pozdrawiam
  
 
Nadal posiadam (2107 1.3):
-rozrusznik
-alternator
-pompa wody
-głowica
-wał

  
 
Cytat:
2015-11-24 09:36:49, Rafako pisze:
To nie Łada ale może komuś się spodoba: http://otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-w201-190-1-8e-asb-lpg-szyberdach-stan-bdb-doinwestowany-mechanicznie-ID6ye1EH.html Cena jest do negocjacji. Na hasło LKP - sporej ale pozostającej w granicach rozsądku. Dla jasności podpowiem, że samo zrobienie zawieszenia i wymian olejów pochłonęło ponad 3000 złotych... Serdecznie pozdrawiam.



Już wczoraj miałem do Ciebie dzwonić bo chciałem żonie na Mikołaja niespodziankę zrobić. Ale przezornie najpierw jej pokazałem zdjęcie. Niestety nie podziela mojej miłości do gratów, buuuuu;(
  
 
Witam. Mam do sprzedania używane :
-alternator
-rozrusznik
-kolektor
-aparat zapłonowy
i inne części od silnika zainteresowanych zapraszam priv
  
 
Cytat:
2015-11-27 12:51:45, Maciekg1998 pisze:
Witam. Mam do sprzedania używane : -alternator -rozrusznik -kolektor -aparat zapłonowy i inne części od silnika zainteresowanych zapraszam priv


To czytaj waść te privy i odpisuj. Jak jest skrzynia, biorę
  
 
Cytat:
2015-11-28 10:42:49, kamikadzedriver pisze:
To czytaj waść te privy i odpisuj. Jak jest skrzynia, biorę



Heh. Byłem pierwszy.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
cholera . szukam dalej
  
 
Cytat:
2015-11-24 09:36:49, Rafako pisze:
To nie Łada ale może komuś się spodoba: http://otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-w201-190-1-8e-asb-lpg-szyberdach-stan-bdb-doinwestowany-mechanicznie-ID6ye1EH.html Cena jest do negocjacji. Na hasło LKP - sporej ale pozostającej w granicach rozsądku. Dla jasności podpowiem, że samo zrobienie zawieszenia i wymian olejów pochłonęło ponad 3000 złotych... Serdecznie pozdrawiam.



Sprzedany.
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Dostałem dziś info od pewnego Pana, że ma do sprzedania drobiazgi do 2102 w postaci:
- tylne lampy 2 sztuki, używane w dobrym stanie - 50 złotych,
- uchwyt do tylnej klapy, nowy - 100 złotych.

Pan ma też do sprzedania Żiguli 2101 z 1975 roku, świeżo sprowadzone z Litwy, wymagające prac blacharsko lakierniczych ale jak deklaruje - nie tragiczne i w 100% nadające się do zrobienia nie kolosalnym kosztem, co ważne, kompletne w detale i z dodatkowymi częściami. Cena przy szybkiej sprzedaży to 2200 zł (bez opłat) - cena raczej atrakcyjna w porównaniu z ofertami przytarganymi ze Słowacji.
Zainteresowanym przekażę telefon do właściciela części i samochodu.
Serdecznie pozdrawiam.


[ wiadomość edytowana przez: Rafako dnia 2015-12-01 12:41:22 ]
  
 
Lada 2107 LPG
Sprzedam lade. Na chodzie. Bezwypadkowy. Benzyna + Lpg. Hamulce do naprawy. Więcej info przez @
turbolada99@wp.plnullSprzedam ladę 2107

[ wiadomość edytowana przez: turbolada dnia 2015-12-04 20:09:54 ]
  
 
Sprzedam silnik 1300 który kiedyś napędzał moją byłą 2107. Cena 160 zł.
Stan silnika bez szału, chodził do końca, ale ciśnienie na tłokach nie było wysokie. Dokładnie już nie pamiętam ile, ale chyba coś koło 9- 10 (gdzieś na forum dokładnie je opisywałem, ale nie mogę teraz znaleźć).
Silnik z kolektorem, gaźnikiem i aparatem zapłonowym bez kopułki (zaginęła gdzieś), bez części odolejacza. Jest też koło zamachowe.
  
 
Sprzedam zestaw na jedną oś zmieniający rozstaw z 4x98 na 4x100. Całkowita grubość 38mm (zwiększa rozstaw kół o 76mm). Składa się ze stalowego dystansu 22 mm przykręcanego do piasty, w ten dystans wkręcone są długie szpilki m12x1,25 a na to przychodzi dystans aluminiowy 16 mm . Pasuje na piastę fiatowską, a na to można zakładać felgi 4x100 z otworem centrującym 60mm i większym . Cena: 230 zł
Lepsze fotki wyślę na życzenie.



[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2015-12-26 12:45:11 ]
  
 
witam przy świątecznych porządkach znalazłem części mi zbędne :
pozostałości po silniku 1.7i możne się komuś przydadzą.

link na olx:

Lada Niva 1.7i