SPRZEDAM - ODDAM - Strona 97

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cóż Włodzimierz, ciężko będzie sprzedać siódemke w tej cenie. Tym bardziej, że blacharsko, to słabo te progi ktos ulepił. Są dużo ładniejsze egzemplarze za połowę ceny. Ale kto broni cenić auto sprzedającemu? Nikt.
  
 
Oddam forumowiczom za free ( ew jakiś sześciopak) komplet oryginalnych kół z mojej 05.
Koła oczywiście do renowacji - piaskowanie + lakier. Opony i dętki są ale raczej na szmelc.
Oddam tez komplet foteli + kanapa tylna w dobrym stanie ( kanapa do odbioru we wrzesniu/ ew na wymianę jakiś podarty szmelc bo potrzebuję tyłu dla dzieciaków na Wegry).
Stan dobry, kolor jasno-brazowa / bezowa derma - jak to w 2105.

Warunek - odbiór w tym tygodniu, ew. pomiędzy 17 a 19/07 bo opróżniam garaż w związku z przeprowadzką. Jak do tego czasu nikt nie weźmie to wywożę na wieś do rodziców i może leżeć.

Kontak ta priv.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Zapraszam
https://sprzedajemy.pl/oferty-uzytkownika-6255612
  
 
Sprzedam maske do 04/05 stary rosyjski zapas, w czarnym podkładzie delikatna korozja powierzchniowa.

  
 
Przebieg symboliczny - jakieś 24 tys. km

I właściciel (75 lat)

krajowa, dowód zakupu z Polmozbytu Rzeszów

biała

garażowana przez 24 lata, większość czasu spędziła na kobyłkach

oryginalne opony Made in USSR, uniwersalne, bieżnik trzyma normę

tarcze i klocki z przodu - oryginał

bęben i szczęki z tyłu oryginał, kilka razy wymieniane cylinderki (zapiekały się) oraz raz wymieniony korektor, ale kupowane u Bartiego, oryginalny korektor był niepotrzebnie wymieniany, oczywiście oryginalny posiadam, na 95% jest sprawny

raz wymieniony cały wirnik w alternatorze, nowy kupiony chyba w Jacarsie, stary oryginalny wirnik posiadam,

raz wymieniony zawór nagrzewnicy, ale to jeszcze w ramach gwarancji z Polmozbytu, oryginału nie posiadam

zawieszenie z przodu nigdy nie widziało klucza

z tyłu mogło widzieć klucz, bo coś grzebałem przy sprężynach


filtr oleju oczywiście nieoryginalny, obecnie chyba filtron, oryginalny filtr być może gdzieś leży w garażu, ale pewności nie mam

silnik i skrzynia zaolejone, gdzieś nie trzymają uszczelki, ale nie wiem gdzie

kolektor wylotowy nigdy nie odkręcany - tłumik i wydech wymieniany z powodu korozji i badziewnej jakości polskich podróbek od prywaciarzy (tej części nie kupowałem u Bartiego)

Popękane plastikowe nakładki na rynienki dachowe - mam nowe na wymianę ale nie zakładam, bo nie znam technologii ich zakładania




Parę wgniotek na karoserii, lakier tu i ówdzie do poprawek, jakieś rysy, odpryski, wgniotka koło tylnej lampy, i tym podobne wady wynikające z eksploatacji i upływu czasu, prawy przedni błotnik ma szpachlę, bo był wgięty podczas nieudolnej próby wjazdu tyłem na posesję przez furtkę. Zamiast wycinać stary i wspawywać nowy - na oryginalną blachę szpachla i nowy lakier. Ale dawno zrobione, u profesjonalnego lakiernika i śladu nie ma - ale miernik pokaże. Zakres wgięcia będzie widać dopiero po zdjęciu koła i nadkola, od wewnątrz.


ZERO KOROZJI - była zakonserwowana zaraz po zakupie jakimś czarno-brązowym preparatem, założone nadkola (auto z Polmozbytu fabrycznie ich nie miało) i cały czas garażowana. Zimą w zasadzie nigdy nie jeździła.

Tapicerka idealna - od początku pokrowce.


Parę części w niej wymieniłem (głównie oprawki żarówek w tylnych lampach bo pękają same z siebie), pokrywki zbiornika spryskiwaczy, czujnik temp. z chłodnicy i takie tam pierdółki. Parę części dorzucam, kupione od Bartiego - głównie komplet poliuretanów, jakieś zestawy naprawcze, itp.

BT techniczne przechodzi bez mrugnięcia, obecnie brak BT z powodu awarii świateł cofania - właśnie zamawiam uszkodzony czujnik u Bartiego i BT będą.


Cena adekwatna do stanu technicznego - czyli wysoka - szczegóły i zdjęcia na maila lub tel.
Oferta aktualna tylko w tym roku - jak się nie sprzeda to w styczniu planuję żółte blachy i ogłoszenie stanie się nieaktualne.
  
 
Się ma!
Wszystkich właścicieli jedyneczek i ich modyfikacji (21011 / 21013) zapraszam do zakupu boczków w bardzo dobrym stanie! Bez zadrapań (jedno malutkie na rogu tylnego boczka) i co najważniejsze - proste, nie jakby z dna morze wyciągnięte Umyć je Ludwikiem i będą cieszyć jeszcze nie jedną dekadę!

Zainteresowanych zapraszam na PW.
Gdybyście potrzebowali innych części do tego najważniejszego modelu marki - również zapraszam, jeszcze mi kilka walizek zostało

Serdecznie pozdrawiam!
@lex









  
 

dyfer tylne z blokadą (szperą) val-racing
przełóżenie 4,44 , wszystko nowe.
1600 zł bez targowania
  
 
Mam do sprzedania 2106. Kupiłem jakis czas temu sobie, ale stwierdziłem, że jeżeli wezmę się za nią, to znowu, nie będę robić swojej kombi. Stąd decyzja o sprzedaży. Rocznik 81, silnik 1,6 ale w dowodzie 1,5. Ma wszystkie chromy kompletne. Samochód do remontu, ale na upartego można jeździć. OC wykupione do 1lipca 2018. Cena 2500 zł. Więcej info na telefon i mail. Tel 601 43 47 43


[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2017-08-15 14:52:13 ]
  
 
bardzo pognita?
  
 
Powiem tak. Można wszystko zrobić za pomocą szpachli, ale ja bym wymienił progi i błotniki.
  
 
Witam
Posiadam do sprzedania kilka świateł
Aukcje są na Allegro
Tutaj link: http://allegro.pl/lampa-tylna-lada-2103-i6934881535.html

Pozdrawiam wasz klub
  
 
witam mam do sprzedania oryginalny silnik 1.2 z mojej ziguli 2102 . silnik sprawny jeszcze na aparacie z regulatorem oktanowym i głowice z odpowietrzeniem głowicy(na wysokości ślizgu rozrzadu) co jest zadkoscia bo później już z tego zrezygnowali. oryginalny stan koloru silnika fabrykantka Zielona. pokrywa zawodową nie nosi śladów obdrapania. cale życie jeździł na nim pierwszy właściciel. ja zapanował sobie 1.7 a ten stoi w garażu z 3 lata i wsumie jest mi nie potrzebny. opis długi bo zdjęcia wrzucę później no na telefonie się ogłaszam. jakby co to priv. e-mail andrys20@tlen.pl lub 663344040.
  
 
Witam, nie chciałby ktoś może kupić Łady 21072 1987 r. z gazem i opłatami? Mi niestety nie starczyło sił i pieniędzy na doprowadzenie tego auta do sensownego stanu. Wnętrze kompletne, dobrze utrzymane. Jest niestety troszke do podłubania ale dla chcącego nic trudnego. Jeśli jej nie sprzedam, to będę zmuszony ją oddać na złom
Więcej informacji udziele przez e mail. korlel@o2.pl
link do zdjęcia: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=823991027762893&set=a.107206432774693.15618.100004560097665&type=3&theater
  
 
Witam,
posiadam na sprzedaż reflektory do łady 2103. Przednie i tylne.
Zapraszam na aukcje

http://allegro.pl/lampa-tylna-lada-2103-i6953628505.html

Pozdrawiam
  
 
Wrzuciłem na próbę na sprzedaż Nivę. Mam wątpliwości czy sprzedawać po takich inwestycjach, ale presja rodziny na coś 5d rośnie... Zobaczymy.

https://www.olx.pl/oferta/lada-niva-niva-po-remoncie-blacharki-klima-szyberdach-w-pelni-sprawna-CID5-IDoLO1C.html
  
 
Nivka sprzedana.
  
 
Witam,

od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Łady 2107 z 1992 roku którą zakupiłem jako bazę pod budowę VFTS-a ponieważ z 05 było krucho więc padło na na 07.
W związku z tym zabieram się do demontażu nadwozia i ewakuacji niepotrzebnych w rajdówce rzeczy i jeśli ktoś z was byłby zainteresowany n/w częściami to proszę pisać-nadmienię dla ścisłości,że auto ma 36 tys ori przebiegu i jest ładnie zachowane,Vadim trochę wie na ten temat bo auto widział gdyż z klubowiczów tylko jego znam osobiście
A zatem:
1)kpl wnętrze kolor czarny- fotele,kanapa,boczki,podsufitka,plastiki,wykładzina wygłuszenia,,konsola środkowa,pasy bezwładnościowe i sztywne,kierownica,zegary itd
2)maska silnika -bordowa,zero rdzy
3)klapa bagażnika-borowa zero rdzy
4)koła z oponami Dębica 175/70/13 przejechane ok.6 tys km(zapas opona nowa nie jeżdżona)
5)szyby ze wszystkich drzwi +podnośniki
6)zderzaki przód, tył
7)wykładziny(plastiki) bagażnika- czarne
lampy tylne
9)wszystko inne co w rajdówce z seryjnych gratów zbędne

ceny do do gadania,szaleństwa nie będzie
  
 
Poszedł priv

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
witam.do sprzedania łada samara 1500.użytkowana na co dzień.przegląd i oc ważne.przegląd wązny do września 2018.oc do grudnia 2017.blacharka do roboty.

https://sprzedajemy.pl/lada-samara-1500-stanislaw-dolny-6bea9f-nr53821308
  
 
Sprzedam fotele + kanapa z oparciem do 2105 w stanie całkiem niezłym, typowy skaj z 2105 w kolorze bezowym.
Do odbioru w Cieszynie lub w Warszawie ( mogę przywieźć w II połowie listopada). cena symboliczna - 100 PLN.
Ew. w ramach wymiany mogę zamienić na dól silnika ( bez głowicy - nie potrzebuję) z obojętnie jakiego klasyka
Stan techniczny obojętny, może być złom, może być zdekompletowany: bez korbowodów, miski, pompy oleju, wałka pośredniego itp - po prostu blok z zamontowanym wałem i kołem zamachowym.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986