Jak sie pozbyć zużytych opon ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

Mam lekko lub bardziej zużyte opony (8 sztuk), gdzie można się ich pozbyć ?? Chodzi mi tu raczej o firmę albo jakiś punkt zbioru, a nie "gdzieś do lasu". Chciałem je wymienić w ramach akcji "drzewko za opony" czy jakoś tak, jest chyba co rocznie organizowana na wiosnę, ale przegapiłem, a nie chce mi się już czekać do następnego roku - remontuje teraz piwnice i po prostu przeszkadzają. Chyba że jest jakaś podobna akcja to chętnie skorzystam.

Pozdrawiam.
  
 
mowisz 8 opon
a sa moze z bieżnikiem zimowym? mzoe ja bym je sobie wziął i skatował do konca ??
  
 
Cytat:
2006-11-06 17:28:59, p_s_y_c_h_o pisze:
mowisz 8 opon a sa moze z bieżnikiem zimowym? mzoe ja bym je sobie wziął i skatował do konca ??



najlepiej oddać nam , my sie nimi zaopiekujemy
 
 
migdal -> te opony sa moje !!
  
 
Cytat:
2006-11-06 17:37:07, p_s_y_c_h_o pisze:
migdal -> te opony sa moje !!



po 4 na łepka
 
 
Niezależnie od stanu gumiarze powinni przyjąć bez szemrania.

Znajomy ma wulkanizację i do niego przyjeżdża firma, co za darmo
odbiera każdą ilość.
  
 
umowa stoi po 4 na lepka i katujemy
  
 
Własnie jest taka firma co odbiera ale tylko w hurtowych ilościach www.utylizacjaopon.pl, powyżej 100 sztuk. To w każdej wulkanizacji powinni odebrać, nawet jak się u nich nie kupiło opon??
Jak chcecie moge je wam oddać, ale to są chyba same letnie, niektóre bez pary (nie wiem jak to się stało), zdarte prawie do znacznika, 2 albo 4 sztuki maja lekko większy bieżnik, ale są zdarte dosyć mocno po bokach, są zdaje się że od 175 do 195, 14" i 15", ale pewny nie jestem musiałbym zobaczyć dokładnie. Czy tylko przesyłka nie będzie za droga ?? (ja za nią nie płacę )
Mi tam obojętnie, chcę się ich po prostu pozbyć

Pozdrawiam.
  
 
No no lepiej nie katujcie bo spotka was los BMW dzidka
  
 
Cytat:
2006-11-06 20:24:04, kaes pisze:
No no lepiej nie katujcie bo spotka was los BMW dzidka



ja niebede miał katalizatora w swoim
 
 
Ja właśnie swoje dwie oddałem dla firmy wymieniającej opony.
  
 
A do kominka może ktoś
Powinny się zmieścić...
  
 
kominek mam, ale chyba bym nie zaryzykował , chociaż energii pewnie by trochę było
  
 
najlepiej spal!!! Tak najtaniej pozbyć się i klimatycznie
  
 
dac do oponiarza, ewentualnie browarem dopłacić
  
 
kolego pojedz na pierwszy lepszy szrot... wezma za darmo a od jutra beda staly po 30 zlotych za sztuke
  
 
Cytat:
2006-11-07 00:09:24, kormoran pisze:
kolego pojedz na pierwszy lepszy szrot... wezma za darmo a od jutra beda staly po 30 zlotych za sztuke



... a co sprzedać je po kilka złotych ?? Wystawić na allegro, ktoś kupi takie używki ?? Mam jedną prawie nówkę 175/65/R14 Dunlopa SP9 , chyba go założe na zapas bo tam jakiś leciwy michelin leży i też starty w sumie.

Pozdrawiam.