Chromowanie felg

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam pytanie czy ktos slyszal gdzie w warszawie chromuja felgi. Znalazlem neizla oferte ale na slasku a tu wchodza w gre koszty transportu spore. Zawszelkie info dzieki !!
  
 
Cytat:
2006-11-09 11:30:03, Warmi pisze:
Witam mam pytanie czy ktos slyszal gdzie w warszawie chromuja felgi. Znalazlem neizla oferte ale na slasku a tu wchodza w gre koszty transportu spore. Zawszelkie info dzieki !!



gdzie i za ile???

mowa o alusach??

daj namiarek

pozdro
  
 
tu masz stronke z wszelkimi informacjami bardzo sie zdziwilem bo jzu pochromowanie 15 calowej felgi ksoztuje jedynie 100 zlotych wiec mysle ze bardzo tanio no a efekty jak widac na stronie http://www.amura.pl/ Pozdrawiam!!
  
 
Jak nikt nie bedzie nic ogarnial w warszawie to wysle do nich moje 17 cali tylko transport nie potrzebny koszt
  
 
Nawet ładnie to wygląda...
Ciekawe jak z trwałością...?
  
 
TU Macie link do aukcji dotyczącej chromowania felg. Niestety cena dużo wyższa (250 zł za 1 szt) i w Zielonej Górze
  
 
Ładne... ale po zamontowaniu w złomero staną się one jak i auto totalnie WIEŚNIACKIE!
  
 
Cytat:
2006-11-09 14:33:58, wacho_czk pisze:
TU Macie link do aukcji dotyczącej chromowania felg. Niestety cena dużo wyższa (250 zł za 1 szt) i w Zielonej Górze


120zł za sztukę to jeszcze znośnie ale przy 250zł to żaden interes wolałbym już raczej sprzedać stare i zainwestować w nowe felgi.
  
 
Cytat:
2006-11-09 12:29:10, Warmi pisze:
tu masz stronke z wszelkimi informacjami bardzo sie zdziwilem bo jzu pochromowanie 15 calowej felgi ksoztuje jedynie 100 zlotych wiec mysle ze bardzo tanio no a efekty jak widac na stronie http://www.amura.pl/ Pozdrawiam!!




dzięki faktycznie nie tak drogo....

moze zamiast kupować nowe fele dać do pochromowania obecne

efekt nawet nawet...

  
 
Dla mnie to wygląda to to jak plastik w chińskiej zabawce. A na wozie - jakimkolwiek- wieś tańczy, wieś śpiewa. No ale ponoc o gustach się nie dyskutuje
  
 
Cytat:
2006-11-10 09:54:17, Walus pisze:
No ale ponoc o gustach się nie dyskutuje



Ja zawsze mawiam, że o gustach się nie dyskutuje, ale o bezguściu jak najbardziej!
  
 
Moze i wiesniacko w twoim espero piotr_ek bo to syf ale moj bedzie malowany na czarno w skorze na xenonie z nowym silnikiem oplowskim i na 17 calowej feldze chromowanej z muzyka zrobiona na cacy i wlasnie bedzie ladnie wygladalo. Wiesniacko to wygladaja kolpaki
  
 
Cytat:
2006-11-10 11:39:37, Warmi pisze:
Moze i wiesniacko w twoim espero piotr_ek bo to syf ale moj bedzie malowany na czarno w skorze na xenonie z nowym silnikiem oplowskim i na 17 calowej feldze chromowanej z muzyka zrobiona na cacy i wlasnie bedzie ladnie wygladalo.



Życzę powodzenia... naprawdę i szczerze. Pozostaje zazdrościć zapału do bawienia się ze starym złomero.

Cytat:
Wiesniacko to wygladaja kolpaki



Powiedz to producentom aut... wszystkich aut, bo idąc tym tokiem rozumowania można też powiedzieć, że wieśniacko wyglądają listwy boczne, czy też zderzaki plastixowe.


[ wiadomość edytowana przez: piotr_ek dnia 2006-11-10 15:05:54 ]
  
 
Cytat:
Moze i wiesniacko w twoim espero piotr_ek bo to syf ale moj bedzie malowany na czarno w skorze na xenonie z nowym silnikiem oplowskim i na 17 calowej feldze chromowanej z muzyka zrobiona na cacy i wlasnie bedzie ladnie wygladalo. Wiesniacko to wygladaja kolpaki


Innymi slowy wsadzisz w to auto 20-30tys zl???... hm...
  
 
Eeee nie przesadzaj nie az tyle. Mam to autko od nowosci i nie chce go sprzedac za 7 tysi bo to auto jest porzadne ma swoje wady jak kazde ale cena ktora moge za niego dostac to smieszna sprawa. Tak bym sprzedal dolozyl 10 tysi i bym kupil uzywanego z ktorym nie wiem co sie dzialo. A tak zrobie sobie na spokojnie szybka i fajna bryke. a co do listw to w kazdym samochodzie inaczej to wyglada ehhehe i wiadomo kazdy ma inny gust i kazdemu co innego sie podoba
  
 
no moze i nie ale niewiele sie urwie...
  
 
Zmieszcze sie w 15 tysiacach spokojnie
  
 
Cytat:
2006-11-10 17:01:16, Warmi pisze:
Zmieszcze sie w 15 tysiacach spokojnie


Przy tym co chcesz zrobić, i żeby to było porządnie zrobione, żadnych szans. Samo malowanie ok 5-8 tyś, + skóra tez za 2-3 tyś zł. I juz mamy dychę, a gdzie reszta? Przekładka silnika (sama robota) ze 2 tyś trzeba liczyć... No chyba że bedziesz wszystko robił u pana henia który Ci, w razie jakby co, wszystko drutem podwiąże...

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2006-11-10 17:58:30, Adam4302 pisze:
Samo malowanie ok 5-8 tyś,


Adaś taka cena to chyba w kameleonie

każdy z nas ma jakiś znajomych którzy mają znajomych... i tak mam malowanie elementu za ok 150zł plus lakier to malowanie ok 1500 + 2000 lakier a nie 5-8kzł
  
 
Cytat:
Adaś taka cena to chyba w kameleonie

każdy z nas ma jakiś znajomych którzy mają znajomych... i tak mam malowanie elementu za ok 150zł plus lakier to malowanie ok 1500 + 2000 lakier a nie 5-8kzł


niezmienia to faktu ze w 15k zl nie ma szans sie zmiescic... chyba ze sam maluje, sam przeklada itd... to spoko...