Chromowanie felg - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przespałem taką fajną napi*rdalankę
Swoją drogą, to trochę odrzucony się poczułem.

[ wiadomość edytowana przez: piotr_ek dnia 2006-11-14 13:59:27 ]
  
 
odświeżam boooo... poszukuję sprawdzonej firmy w celu wykonięcia konkretnego chromowania felg stalowych 15" ...

Ktokolwiek widział , ktokolwiek wie...



[ wiadomość edytowana przez: bogdan1 dnia 2009-03-29 16:41:15 ]
  
 
Cytat:
2009-03-29 16:35:51, bogdan1 pisze:
odświeżam boooo... poszukuję sprawdzonej firmy w celu wykonięcia konkretnego chromowania felg stalowych 15" ... Ktokolwiek widział , ktokolwiek wie... [ wiadomość edytowana przez: bogdan1 dnia 2009-03-29 16:41:15 ]



pogoogluj, sporo tego, tutaj np zaklad ze sporym doswiadczeniem, tylko cen nie maja podanych na stronie.

  
 
Cytat:
2009-03-29 18:11:21, netpro pisze:
pogoogluj, sporo tego, tutaj np zaklad ze sporym doswiadczeniem, tylko cen nie maja podanych na stronie.


pogooglowałem...ale to jak szukanie przez niewidomego mikrośladów

Potrzebny mi tylko wyłącznie KONKRET

Liczę na to , że może ktoś z "naszych" korzystał i ma takowy kontakt z pierwszej ręki

/"zgaduj zgadula" była modna w przedszkolu ...jak widzę na innych foorumach te 1001 wypowiedzi , ze ktoś , gdzieś , kiedyś, może coś tam słyszał ..alee.....to ..wrrrr... /


P.S. oczywista ...z Twojego namiara skorzystam ..Dziękuję ..zapytanko wyślę bo może akurat ?

Pozdrawiam
  
 
Bogus bedziesz chromowal fele z zoltego wozidla?? beeedzie wypasss...
  
 
Cytat:
2009-04-17 14:29:59, Czarek_Rej pisze:
Bogus bedziesz chromowal fele z zoltego wozidla?? beeedzie wypasss...


ale...z małego żółtego

tylko , że ....1 dm2 to koszt min. 30zł netto ..(namiar z linka od Kolegi netpro) i to jeszcze z wielkimi kaprysami i łaską !

.. przecie wyjdą szalone koszty
  
 
Cytat:
2009-04-17 17:20:45, bogdan1 pisze:
ale...z małego żółtego tylko , że ....1 dm2 to koszt min. 30zł netto ..(namiar z linka od Kolegi netpro) i to jeszcze z wielkimi kaprysami i łaską ! .. przecie wyjdą szalone koszty



z matematyki zostalo ile zostalo, ale wylszlo mi, ze felga 15" z zewnatrz to koszt 331zl
  
 
Cytat:
2009-04-17 18:36:32, netpro pisze:
z matematyki zostalo ile zostalo, ale wylszlo mi, ze felga 15" z zewnatrz to koszt 331zl


Do tego dochodzi jakieś specjalne przygotowanie felgi do chromowania , a ponieważ nie chodzi o zwykłe piaskowanie
( gościu mówił że felg nie piaskują gdyż potem nie można osiągnąć wystarczająco "lustrzanej powierzchni" ) ...to przypuszczam że zamykamy się w kwocie brutto ok.500zł za sztukę .. a to już jakaś paranoja
  
 
B1 jak trefia znajomego to zalatwie ci namiary na chromowanie
kajs w tychach se robil fele 16tki dal cos ok 800zł za kpl... ale za alusy
  
 
Cytat:
2009-04-18 13:02:31, Czarek_Rej pisze:
B1 jak trefia znajomego to zalatwie ci namiary na chromowanie kajs w tychach se robil fele 16tki dal cos ok 800zł za kpl... ale za alusy


jakby się udało to super!
/ też mi ktoś mówił o Tyfaf ostatnio ...tylko nie kojarzy namiara dokładnie, a wizytówkę stracił /

Skoro za "trudne w chromie" alu 16 dał 800...to stalowe 15 powinny być mocno wyraźnie taniej (taką mam nadzieję )