Polonez Analog - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-10-30 12:01:53, Mikry pisze:
Nie! Bo jak napisałem ma proste drzwi a 3 ze zdjęć ma kabinę w stylu Trucka Roy'a. Nie jest to żaden z tych na stronie bo jest połączeniem: kabina z 4 i 5 + paka z 2.



Chyba się nie rozumiemy - napisałem że Analog nr 3 czyli ten:



bywa widziany na Słomczynie i w jego okolicach... i kabine ma na 99% taką.

A jak się w**wię, to zadzwonię do gościa i się spytam jakie ma tylnie drzwi.
  
 
Dzwonić nie trzeba bo widać, że tak jak napisałem wcześniej "ma kabinę w stylu Roya" tzn. nie ma prostych drzwi - tzn. szyby w drzwiach ma ze standardowych polonezowskich tylnych drzwi

[ wiadomość edytowana przez: Mikry dnia 2005-11-24 18:37:54 ]
  
 
Jeśli niepotrzebnie odgrzebałem temat, to trudno, ale może nie wszyscy wiedzą o tym że w Otrębusach stoi polonez analog. Może to i nie żadne novum, ale czy to nie ten analog się spalił??
  
 
niestety to prawda otrębusy mają analoga potym jak się spalił (nie sam) właściciel oddał go otrębusom niestety jest to najbardziej znane muzeum mot. i ludzie oddają tam ciekawe auta


analog 1.9D 4x2
żółty prawdopodony nr. nadwozia SUPB01RW717478
rok około 94/95
groki


  
 
czyli to chyba numer 3 zkolekcji fotek? (przynajmniej wiadomo, że wsad do pieca go ominął) może ktoś cos więcej napisać na temat tego pożaru?

własnie poznałem "przyczynę "-łeee to se facet wymyślił (no coments)

[ wiadomość edytowana przez: maku dnia 2006-05-09 19:06:10 ]
  
 
zamarzł w zime i właściciel zrobił ognisko pod nim niestety niedogasił naszczeście po godzinie zszedł do garażu ale i tak bez straży się nieobeszło spaliła się komora silnika
  
 
Cytat:
2006-05-09 18:54:38, piotrekdj pisze:
zamarzł w zime i właściciel zrobił ognisko pod nim niestety niedogasił naszczeście po godzinie zszedł do garażu ale i tak bez straży się nieobeszło spaliła się komora silnika



takim ludziom analoga nie powinni w rece dawać
  
 
A mogł go sprzedać za sporą kasę - zbyt dużą nawet jak na stan tego samochodu. A tak - pewnie dostał parę groszy od Mikiciuków i uważa że zrobil dobry uczynek.

Aha - nie mylmy muzeum ze składem resztek zabytkowych samochodów w Otrębusach - to nieporozumienie...
  
 
Cytat:
2006-05-09 22:53:00, Qbk pisze:
Aha - nie mylmy muzeum ze składem resztek zabytkowych samochodów w Otrębusach - to nieporozumienie...

Święte słowa to ,,mziełum'' to przypomina we fragmentach szrot w pipidowie
  
 
akurat dzwonilem do wlasciciela analoga 30 minut po ugaszeniu pozaru. umowilem sie z nim na telefon pare dni pozniej, aby obgadac i w jakis sposob pomoc mu cos zrobic z analogiem z mysla o przejeciu/ kupieniu i wstawieniu do norblina. niestety kolo okazal sie rownie beznadziejny jak byl. najpierw sprzedawal ta, jakby nie patrzec, ruine do remontu za chora kase, a na koniec mu sie spalila i co najgorsze, oddal do otrebusow. juz chyba lepiej, gdyby go wysadzil w powietrze. los chyba sie na nim zemscil. sprzedajac go za 10-12kzl mialby zajebista nivke i jeszcze pare tysi na wodke i zakaske.
  
 
Dzisiaj na Moto Weteran Bazarze rozmawiałem z gościem na temat Analoga z okolic Łodzi z tego, co mówił jest to Analog nr. 5. Gość miał okazje go kiedyś kupić i niestety nie zrobił tego. Może uda się jeszcze mu trafić na jego trop.


  
 
widziano dzis zielonego analoga LBX****
szkoda ze nie zrobilem fotki ale po 1.byl w ruchu po 2.zanim wyciagnalem komorke dosc szybko znikal z pola widzenia
  
 
A jednak sie kreci w okolicach Pulaw ten Analog. Widzialem go kiedys jak szedlem do szkoly "Chemika" dla znajacych temat Pamietam jak dzis ten dzien kiedy go ujrzalem.
  
 
Witam,

też widziałem tego Analoga LBX**** tyle że w Lublinie na alei Sikorskiego parę tygodni temu w niedzielę. Niestety nie miałem aparatu przy sobie .

Pozdrawiam,maroox
  
 
Ten zielony Analog LBX stacjonuje w Kurowie, jeździ i cały czas jest sprawny, Cebka gadał z właścicielem - to analog na dieslu, z napędęm o ile się nie mylę 4x2.
  
 
2x4
  
 
Panowie ja sie nie znam ale czy to nie skundlony analog ??









  
 
jakis truck przerobiony
  
 
Widać niedopasowane blachy burt -> IMHO truck...
  
 
nie widziałem analoga z drzwiami od 3d

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."