Filtr kabinowy- gdzie jest???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam.
mam pytanko gdzie znajduje sie filtr kabinowy w sonacie II 95r.
  
 
Nie wiem dokładnie gdzie jest w sonacie ale w prawie każdym filtrze kabinowym z Filtrona jest opis montażu ze zdjęciami.

Skocz do jakiegoś sklepu gdzie mają dużo filtrów lub jakiejś hurtowni weźcie do reki właściwy filtr do twojego samochodu i podejrzyjcie. W instrukcji jest krok po kroku łącznie z tym które śrubki odkręcić i w jakiej kolejności.

Powodzenia
  
 
Filtr na ogol znajduje sie po stronie pasazera pod kratka pod przednia szyba.
Ale nie jestem pewien bo nigdy go nie widzialem w sonacie:]
  
 
Czy jest taki filtr do Lantry J-1 bo latają mi w nawieiwe co jakiś czas liście i inne śmieci szczególnie gdy włącze 4 bieg dmuchawy czasami wygląda to zabawnie jak z kratek nawiewu wylatują suche liście ale bardziej jest to denerwujące
  
 
Moja Lantra rocznik 96 nie posiadala takowego filtra wiec moze i niektore Wasze hyundai'e moga nie byc w nie wyposazone.
  
 
W lantrze rzeczywiscie tego filtra nie widzialem i terz mialem problem z deszczem lisci itp. z nawiewu. Poradzilem sobie jednak czyszczac wiatrak od nadmuchu ktory byl wypelniony po brzegi liscmi, gajeziami i tym podobnymi piredolami, widac lantra to jeden wielki zbionik na odpady ktory ppomaga sprzatac ulice naszym slozba miejskim
U mnie wiatrak jest pod schowkiem nad nogami pasazera-sprawdz!!

[ wiadomość edytowana przez: marwin26 dnia 2007-02-17 16:51:44 ]