Czesci, czesci...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na stale mieszkam w UK i bardzo czesto widze tu oferty starszych Hultajow za mniej niz 1000 zl. Czy znalazlby sie jakis chetny na ich rozbieranie i sprzedawanie na czesci w PL? Auta te nierzadko sa w bardzo dobrym stanie mechanicznym, z malymi jak na polskie warunki przebiegami i zdatne do przejechania o wlasnych silach przez pol Europy. Maja tylko jedna wade - kiera nie z tej strony..

Obecnie mam na sprzedaz/oddanie - jesli ktos bylby zainteresowany - sonate z 1994. Ma troche ponad 80 KKm, brudne siedzenia, ale wszystko gra i buczy, zawieszenie w bdb stanie.

Cena: 10 kg kabanosow Sokolow, 5 kg kiszonej kapusty, 5 sloikow ogorkow kiszonych Krakus i karton Spike lights.

Utrzymanie auta "on-road" kosztuje mnie okolo 550 zl miesiecznie, wiec chetnie sie go pozbede, zwlaszcza, ze kupilem je na dawce czesci - ale jak dotad prawie nic nie bylo potrzebne...
  
 
a lantry po ile chodza? powiedzmy rocznik 93-94?
  
 
a jakies silniczki np mitsubishi 2.0 16V Turbo mozna kupic bo ja chetnie taki silniczek bym wziol.
  
 
Cytat:
2007-02-15 07:28:12, grzesik1 pisze:
a lantry po ile chodza? powiedzmy rocznik 93-94?



Troche nowsza 96r - jestem pewien, ze nie przeskoczy 150 funtow, ze wzgledu na "koszmarnie wielki mileage".


A co do mitsu - popatrz na ebayu. Jak znajdziesz cos ciekawego - to moge podjechac, popatrzec, sprawdzic..

[ wiadomość edytowana przez: Laokon dnia 2007-02-16 14:31:27 ]
  
 
jeżeli będziesz wybierać się do Polski tą Sonatą na sprzedaż to daj znać.
  
 
Cytat:
2007-02-16 14:26:39, Laokon pisze:
Troche nowsza 96r - jestem pewien, ze nie przeskoczy 150 funtow, ze wzgledu na "koszmarnie wielki mileage". A co do mitsu - popatrz na ebayu. Jak znajdziesz cos ciekawego - to moge podjechac, popatrzec, sprawdzic.. [ wiadomość edytowana przez: Laokon dnia 2007-02-16 14:31:27 ]


a jaki jest link do ebay UK?