Kolor alufelg RS

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ponieważ zbliżają się szare zimowe weekendy wpadłem na pomysł jak je sobie umilić... Co myślicie o tych felach, czy gdybym środek polakierował na grafitowo lub czarno a rant zostawił srebrny? Jakby to wyglądało?
  
 
dla mnie daremnie.
Nie podobają mi się różne kolory felg.
  
 
a mi się podobają
i może to wyglądać fajnie
najlepiej zrób zdjęcie swojego wozu
wsać do programu graficznego
a pobaw się w nim zrób wirtualny tuning
popatrz z daleka i zastanów się czy Ci się podoba.
bo to Twoje auto. !

  
 
Jak ci sie tak podoba to tak zrób pełna demokracja ja tam jestem za srebrnymi albo białymi felami, ale każdy ma inny gust pozdr.
  
 
mnie też 2 kolorki nie przekonują... ten wzór felg zostawiłbym najlepiej jak jest...
  
 
Najlepiej weź papiery ścierne i wypoleruj je, potem filc na wiertarke, pasta polerska i na błysk...

P.S Jeżeli felgi były lakierowane, to musisz jeszcze z nich "ściągnąć" lakier, są takie preparaty do tego
  
 
Zeszłej wiosny te fele ładnie odrestaurowałem, tzn polakierowałem. Ale teraz chce coś w nich zmienić żeby nie były takie zwyczajne. W sumie to i tak jestem zdecydowany, tylko nie wiem czy na grafitowo czy na czarno. Ocenimy efekt... Jakby było fee to polakieruje jeszcze raz, mam całą zimę przed sobą Na pewno się do tego przyłożę i lakier będzie położony elegancko
  
 
kolego maciejka80 jesli koniecznie chcesz cos zrobić z tymi felgami i je pomalować to ja na twoim miejscu pomalowałbym je na czarno i wypolerował rancik
  
 
Poleruj

  
 
jak najbardziej polerka na lustro
  
 
poniewaz nie powalaja rozmiarowo proponuje polerowac.Pomalowanie srodka na ciemno i zostawienie jasnego rantu spoteguje efekt malutkich koleczek