Wymiana szkla w lusterku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wymieniam wlasnie szklo ....

odkrecilem prawie cale ... niestety na jednej srubce sie klucz slizga i to tej dolnej, ktora jest glebiej. musze cos wykombinowac zeby ja odkrecic, ale pytanie z innej beczki.

otoz drzwi rozebrane z tapicerki, koncowka do sterowania podlaczona a lusterka nie chca sie przestawiac . sprawdzilem bezpiecznik i jest ok. czy drzwi musza byc zlozone? zwarcia nie zrobilem grom go wie co sie zepsulo


[ wiadomość edytowana przez: dymek666 dnia 2006-12-30 11:28:51 ]
  
 
By wyciągnąć wkład lusterka nie trzeba demontować całego lusterka. Wkład jest wyciągany trwa to dwie sekundy jeżeli wiesz jak i potem można bez problemów zabierać się do wymiany szkła robiłem to w tamtym roku. Chceszn więcej informaci to napisz.
  
 
Cytat:
2006-12-30 12:30:53, ketchup pisze:
By wyciągnąć wkład lusterka nie trzeba demontować całego lusterka. Wkład jest wyciągany trwa to dwie sekundy jeżeli wiesz jak i potem można bez problemów zabierać się do wymiany szkła robiłem to w tamtym roku. Chceszn więcej informaci to napisz.



pewnie ze nie trzeba wyciagac calego lusterka, ale jak sie robi to pierwszy raz... no moza ja taki bojazliwy . zazwyczaj jak cos dokrecam to urwe, mam nadzieje ze lusterko uda mi sie zrobic bedzie to pewien sukces.

juz odkrecilem i widze to jakos przejzysciej.

dzieki
  
 
proponuje zajrzeć do porad

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2006-12-30 13:12:39, Kleszczak pisze:
proponuje zajrzeć do porad



zrobilem.

teraz tylko zainstalowac. pytanie jest inne:

otoz drzwi rozebrane z tapicerki, koncowka do sterowania podlaczona a lusterka nie chca sie przestawiac . sprawdzilem bezpiecznik i jest ok. czy drzwi musza byc zlozone? zwarcia nie zrobilem grom go wie co sie zepsulo.
  
 
Może nawala Ci joystick?
  
 
Cytat:
2006-12-30 13:42:06, GrzEE pisze:
Może nawala Ci joystick?



sprawa sie wyjasnila. bezpiecznik - wczesniej zly ogladalem. lipa niestety bo 2gi sie spalil. nowa robota .