Nawigacja w BMW E46

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
poszukuje plyty z nawigacja do bmw ale na polske pozdrawiam
  
 
Ja też poszukuję takiej płyty może wkrótce mój znajomy który pracuje w BMW od kogoś pożyczy to chętnie się podzielę .Pozdrawiam Paweł~!
  
 
z checia odkupie od kolegi polske jak bedziesz mial to klikni ma cala europe oprucz polski niemcy z dokladnoscia do numeru budynku glosowa angielski -niemiecki //instrukcje glosowe//
  
 
Cytat:
2007-01-06 15:56:32, piotrsul pisze:
z checia odkupie od kolegi polske jak bedziesz mial to klikni ma cala europe oprucz polski niemcy z dokladnoscia do numeru budynku glosowa angielski -niemiecki //instrukcje glosowe//




ja mam taka mape moge sie podzielic, jest z 2005 roku i nie posiada wszystkich ulic ale mozna spokojnie dojechac do danej miejscowosci. Sprawdzalem mape z 2006 to rowniez w PL sie nie sprawuje zbyt dobrze, po prostu mamy ciagle modernizowane drogi i NAVI sie gubi albo brak jest czesci adresow i ulic.
  
 
Navi to fajna sprawa, ale w Niemczech byłem świadkiem jak służba graniczna sprawdzała gościowi pojazd e 38 i on miał właczone navi na niemcy . Zainteresował go program tzn. płytka - gość wyjął ją z navi /bagażnik/ i sprawa sie rypła - miał pirata, bo szkop zaczał wymachiwać płytką i poprosił, aby gość zjechał na boczek. Miał pecha .Ja też nie mam oryginała na Niemcy i teraz korzystam z tradycyjnej mapy. Polskę tez mam -- i jeszcze Francję. Czy ktoś miał podobny przypadek ?
  
 
Cytat:
2007-01-06 19:10:50, Kubark pisze:
Navi to fajna sprawa, ale w Niemczech byłem świadkiem jak służba graniczna sprawdzała gościowi pojazd e 38 i on miał właczone navi na niemcy . Zainteresował go program tzn. płytka - gość wyjął ją z navi /bagażnik/ i sprawa sie rypła - miał pirata, bo szkop zaczał wymachiwać płytką i poprosił, aby gość zjechał na boczek. Miał pecha .Ja też nie mam oryginała na Niemcy i teraz korzystam z tradycyjnej mapy. Polskę tez mam -- i jeszcze Francję. Czy ktoś miał podobny przypadek ?




NO mozliwe, oni trzepia wszystko, moze miec pirata ale musi miec oryginal w domu, tak samo jak u nas. 2 sprawa jest taka ze sprawdzanie z ich strony czu ma oryginal czy pirata to paranoja. Moze jeszcze niedlugo beda sprawdzali plyty audio z muzyka, jak znajda nagrane wybrane plyty przez siebie to zrobia afere. Bezsens.
  
 
latem wybralem sie do hiszpani oczywiscie nawigacja tam to swietna sprawa ale niemoge pojac dlaczego musialem po kontroli policji wylaczyc ja czy tam niewolno korzystac z gps do dzis niemoge tego pojac czy oni sie uparli namnie czy zrobili sobie zart z zabronienia korzystania z nawigacji
  
 
Cytat:
2007-01-06 18:21:13, zdunekm pisze:
ja mam taka mape moge sie podzielic, jest z 2005 roku i nie posiada wszystkich ulic ale mozna spokojnie dojechac do danej miejscowosci. Sprawdzalem mape z 2006 to rowniez w PL sie nie sprawuje zbyt dobrze, po prostu mamy ciagle modernizowane drogi i NAVI sie gubi albo brak jest czesci adresow i ulic.



Nie wiem jaką mapę Polski posiadasz i czy ją wogóle posiadasz? Czytałem na innych forach jakie głupoty wypisujesz jak np Twoje "wypasione E36" które się okazało wielką wpadą. Ja posiadam aktualną mapę Polski taką http://www.allegro.pl/item153992581_mapa_polski_2006_2007_bmw_renault_opel.html i da się z nią swobodnie poruszać.
Co do korzystania z kopii mapy na terenie niemiec to jest to możliwe jeśli posiadamy licencje czyli oryginał. Wiele ludzi używa kopii zeby nie niszczyć oryginałów.
  
 
Cytat:
2007-01-08 08:10:06, TIGER81 pisze:
Nie wiem jaką mapę Polski posiadasz i czy ją wogóle posiadasz? Czytałem na innych forach jakie głupoty wypisujesz jak np Twoje "wypasione E36" które się okazało wielką wpadą. Ja posiadam aktualną mapę Polski taką http://www.allegro.pl/item153992581_mapa_polski_2006_2007_bmw_renault_opel.html i da się z nią swobodnie poruszać. Co do korzystania z kopii mapy na terenie niemiec to jest to możliwe jeśli posiadamy licencje czyli oryginał. Wiele ludzi używa kopii zeby nie niszczyć oryginałów.





Tak taka sama tylko z 2005 roku, renault, opel, ten lin co podales to mapa najnowsza 2006/2007 wiec pewnie bedzie bardziej dokladna.


PS: Plytke mam przegrana z oryginalu.


[ wiadomość edytowana przez: zdunekm dnia 2007-01-08 11:02:07 ]