ACCENT"98 - GAŚNIE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mój samochód zapala normalnie, po przejechaniu pewnej odleglosci (jak już zdąży się nagrzać, ok. 2km) zawsze gasnie w tym samym miejscu (np. jak wyjeżdzam z domu). Zdarza się to przed światłami jak mam wciśnięte sprzęgło. Póżniej nie mogę go odpalić - zapala za 6-8 razem. Jak już go odpalę i jadę to nie ma z nim już żadnych problemów aż do dłuższego postoju. Kiedy całkowicie ostygnie problem znowu się powtarza. Liczę na waszą pomoc zanim zawlokę go do warsztatu Pomóżcie
  
 
kolego a komputer na liczniku taka pomaranczowa lampka nie mruga czyli nie pokazuje awari bo jak tak to idzie odczytac kod! ale ja stawiam na wtryskiwacze posprawdzaj przewody i kopułkie i palec! albo silnik krokowy on słuzy do ustawien biegu jałowego czyli wolnych obrotów ! a jak go sostawisz zapalonego na wolnych obrotach to zgasnie albo podczas jazdy bo jest duzo przyczyn !!
  
 
Dzięki za odpowiedż. Po wielu walkach z tym problemem i po odwiedzeniu paru warsztatów okazało się że uszkodzony był czujnik położenia wału korbowego. Komputer diagnostyczny nie wykazywał żadnych błędów. Także teraz jeżdzi bez zadnych problemów.
Pozdrawiam.